Hodonín přivítal velkou posilu: vrací se odchovanec Růžička

Foto: Ondřej Baláš, hcf-m.cz

13. září 2018, 18:25

Marek Hedbávný

Třiadvacetiletý útočník Marek Růžička se po konci v Litvínově vrací domů do Hodonína. V druholigovém týmu bude hostovat do konce sezony.

HokejkaTV

Růžička hrál v minulé sezoně za Frýdek-Místek (6 zápasů, 2+3), Trenčín (6 utkání, 1+2) a Litvínov (18 zápasů, 1+4).

Nyní jde do druhé ligy, kde se od něj čekají velké věci. „Jsem moc ráda, že jsme se s vedením Ocelářů bez problémů domluvili. Marek pro nás bude velkou posilou,“ uvedla na klubovém Facebooku předsedkyně klubu Jana Gajošová.

Z příchodu útočníka s tvrdou střelou je nadšený i trenér Ivan Dornič: „Snad společně s Jurčou a Pašekem vytvoří jeden z nejlepších útoků v soutěži.“ 

Růžička v minulosti reprezentoval Česko na juniorském mistrovství světa, restartuje na jihu Moravy svoji kariéru a pomůže Drtičům k postupu?

Soupiska SHK Hodonín

Brankáři: Šimon Havlík, Martin Juríček, Adam Štěpanovský.

Obránci: Dominik Hladiš, Richard Kobylík, Martin Miklík, Kamil Rýpar, Jan Sedlák, Ondřej Ševčík, Ondřej Šťáva.

Útočníci: Marek Růžička, Lukáš Finsterle, Erik Hložánek, Matěj Charvát, Petr Jurča, Miroslav Kuba, Jan Matějka, Dominik Matula, Sean Norris, Tomáš Polák, Dominik Řepík, Křešimír Schildhabel, Jan Sokolík, Milan Švarc, Matěj Zabloudil, Dušan Pašek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz