Hodonín hlásí zvučnou posilu. Ze Vsetína míří k drtičům bek Mojžíš

17. července 2017, 12:34

Adam Bagar

Ambiciózní Hodonín, jenž v uplynulém týdnu vyhlásil postupové ambice, představil v pondělí v poledne zvučnou posilu do zadních řad. Tamní vedení se dohodlo na spolupráci se zkušeným Pavlem Mojžíšem. Ten naposledy oblékal dres Vsetína. Drtiči o tom informovali na svém webu.

Plekanec Chance liga

„Jsme velmi rádi, že se nám Pavla Mojžíše podařilo do týmu přivést, protože jsme kromě kvality potřebovali také zkušenost, což bezesporu splňuje,“ hlásí předsedkyně klubu Jana Gajošová na adresu osmatřicetiletého beka, který v uplynulém ročníku pomohl hokejistům Vsetína k postupu do WSM Ligy.

TOP 15 přestupů ve druhé lize: Pucher, Hromada, Půhoný nebo Luka »

Zlínský odchovanec v postupové sezoně sehrál 40 zápasů v základní části, 11 v play off a navrch další čtyři utkání v následné kvalifikaci. V 55 duelech nasbíral celkem skvělých 47 bodů. „V minulé sezoně patřil určitě mezi nejlepší beky v celé druhé lize, prokazoval to během celé sezony,“ ví Gajošová.

„Máme mladý tým, který potřebuje i zkušené, ostřílené borce. Věříme, že toto je další část mozaiky na cestě za naším cílem.“

Mojžíš v extralize nastoupil k 652 zápasům v barvách Zlína, Havířova, Českých Budějovic, Znojma, Vítkovic a Komety. Ve sbírce má i dva polské tituly. „Máme mladý tým, který potřebuje i zkušené, ostřílené borce. Věříme, že toto je další část mozaiky na cestě za naším cílem,“ dodává hodonínská šéfka.

Drtiči míří výš. Hodonín chce do WSM Ligy, vrátí se po 23 letech? »

Už před Mojžíšovým příchodem oznámili drtiči pětici posil. Z Francie se po roce vrátil střelec Jakub Sajdl, ze slovenské Skalice přišel Michal Romančík a útočné řady rozšířil i Ondřej Stehlík z Techniky, dozadu pak klub získal jeho spoluhráče Jana Sedláka a Zbyňka Žabčíka z Valašského Meziříčí.

Aktuální kádr SHK Hodonín na sezonu 2017-18

Brankáři:
Ondřej Haloda, Zdenko Kotvan, Adam Štěpanovský, Jakub Zollpriester.

Obránci:
Marek Haloda, Jakub Kužílek, Martin Miklík, Pavel Mojžíš, David Polesný, Jan Sedlák, Zbyněk Žabčík.

Útočníci:
Vít Černohous, Erik Hložánek, Matěj Charvát, Petr Jurča, Michal Kuba, Dominik Matula, Petr Peš, Michal Romančík, Jakub Sajdl, Ondřej Stehlík, Daniel Vaněk, Michal Venclík.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz