Hledání centra pokračuje. Litvínov chce od něj přidanou hodnotu

Foto: hcverva.cz

Litvínov nedávno podepsal Richarda Jarůška nebo Pawla Zygmunta. Ale Verva by chtěla ještě jednoho hráče, a to na pozici centra, kde má volné místo...

Fanshop národního týmu

Klub se po takové posile poohlíží už delší dobu.

„Proběhla nějaká jednání, ale někteří hráči chtějí ještě počkat. S hráči jsme v kontaktu, uvidíme, jak to dopadne,“ povídá v klubovém rozhovoru trenér Vladimír Országh.

A neměl by to být jen průměrný hokejista...

„Měl by to být někdo, kdo přinese nějakou přidanou hodnotu do klubu,“ přeje si.

„Proběhla nějaká jednání, ale někteří hráči chtějí ještě počkat."

„Máme ještě jedno volné místo i pro cizince. Nechceme zbytečně lepit nějaké místo. Trh ale není ideální a hodně hráčů stále čeká,“ popisuje situaci Országh.

Jinak má ale Verva kompletní kádr. Akorát někteří hráči doléčují drobná zranění. To se týká Františka Lukeše a Michala Guta.

HC VERVA Litvínov postrádala zkušeného forvarda Františka Lukeše ?

Zveřejnil(a) Hokej dne Středa 21. července 2021

Litvínov chce mít vyrovnané formace. „Zejména tři útoky chceme mít rozvržené. Nemáme vyloženě první a druhý útok,“ podotýká slovenský kouč.

„Nemáme tedy vysloveně hvězdy, ale máme hráče, kteří možná nebudou dávat dvacet gólů, ale jejich potenciál je kolem patnácti branek za sezonu,“ vykládá s tím, že Viktor Hübl je samozřejmě jedinou osobností.

Přivede Litvínov ještě kvalitního centra?

Aktuální kádr HC VERVA Litvínov

Brankáři: David Čermák, Denis Godla, Šimon Zajíček.

Obránci: Ondřej Baláž, Uvis Balinskis, Patrik Demel, Jiří Háva, Marek Hrbas, Aaron Irving, Denis Zeman, Daniel Kolář, Matěj Stříteský.

Útočníci: František Gerhát, Michal Gut, Martin Havelka, Viktor Hübl, Andrej Kudrna, Vojtěch Kysela, František Lukeš, Tomáš Pospíšil, David Skuhrovec, Marek Slavík, Lukáš Stehlík, Petr Straka, Matúš Sukeľ, Přemysl Svoboda, Jan Vopat, Patrik Zdráhal, Richard Jarůšek, Pawel Zygmunt.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz