2006–2011

Sezóna 2006/2007

#TýmZVVPPPPSkóreB
1 Bílí Tygři Liberec 52 28 6 4 14 161:112 100
2 HC Moeller Pardubice 52 29 1 3 19 177:131 92
3 HC Mountfield České Budějovice 52 23 9 2 18 160:144 89
4 HC Sparta Praha 52 25 2 8 17 178:157 87
5 HC Hamé Zlín 52 21 8 7 16 162:158 86
6 HC Slavia Praha 52 21 6 6 19 171:162 81
7 HC Energie Karlovy Vary 52 20 7 6 19 136:124 80
8 HC Rabat Kladno 52 21 6 4 21 189:173 79
9 HC Znojemští Orli 52 20 7 2 23 117:129 76
10 HC Oceláři Třinec 52 20 4 8 20 145:162 76
11 HC VÍTKOVICE STEEL 52 22 2 5 23 141:141 75
12 HC Chemopetrol Litvínov 52 20 4 6 22 157:165 74
13 HC Lasselsberger Plzeň 52 20 1 1 30 141:173 63
14 Vsetínská hokejová 52 8 3 4 37 88:192 34

Play off – předkolo: Karlovy Vary – Třinec na zápasy 0:3 (1:3, 2:3, 1:2SN), Kladno – Znojmo 0:3 (2:3, 1:2, 2:3).

Play off – čtvrtfinále: Liberec – Třinec 4:3 (2:1PP, 3:4PP, 3:2, 1:4, 3:2PP, 1:3, 4:2), Pardubice – Znojmo 4:3 (5:2, 2:0, 3:0, 1:3, 0:2, 1:2, 5:0), České Budějovice – Slavia 4:2 (2:1SN, 5:1, 1:6, 3:4, 4:3, 4:1), Sparta – Zlín 4:1 (4:0, 3:2, 3:2SN, 2:5, 3:2).

Play off – semifinále: Liberec – Sparta 1:4 (5:2, 1:2, 1:2, 2:5, 4:5), Pardubice – České Budějovice 4:1 (4:1, 4:2, 0:3, 5:2, 5:2).

Play off – finále: Pardubice – Sparta 2:4 (4:5PP, 3:5, 3:7, 5:2, 5:1, 0:2).

Konečné pořadí: 1. Sparta, 2. Pardubice, 3. Liberec, 4. České Budějovice, 5. Zlín, 6. Slavia, 7. Znojmo, 8. Třinec, 9. Karlovy Vary, 10. Kladno atd.

Sparta: Duba, Salfický – Benýšek, Černošek, Hanzlík, Mrázek, Protivný, Ptáček, Stehlík, Tabaček, Vykoukal – Dragoun, Hlaváč, Hlinka, Hromas, Kratěna, Langhammer, Netík, Podlešák, Rob, Sivek, Štrba, Ton, D. Vrbata, Pilař, Zelenka. Trenéři: František Výborný a Marián Jelínek.

Nejlepší střelec: Petr Sýkora (37).

1. liga po základní části: 1. Hradec Králové 115, 2. Ústí nad Labem 113, 3. Mladá Boleslav 107, 4. Chomutov 103, 5. Kometa Brno 101, 6. Třebíč 80, 7. Jihlava 78, 8. Sareza Ostrava 75, 9. Prostějov 69, 10. Havířov 57, 11. Havlíčkův Brod 55, 12. Beroun 50, 13. Kadaň 49, 14. Olomouc 40.

Play off – čtvrtfinále: Hradec Králové – Sareza Ostrava na zápasy 4:2 (3:1, 5:2, 2:4, 2:7, 3:1, 6:4), Ústí nad Labem – Jihlava 4:0 (3:2PP, 5:2, 5:2, 3:0), Mladá Boleslav – Třebíč 4:1 (7:0, 4:2, 1:2PP, 4:1, 6:0), Chomutov – Kometa Brno 4:0 (4:2, 3:1, 2:1, 4:2).

Play off – semifinále: Hradec Králové – Chomutov 1:3 (7:3, 1:2SN, 2:3, 1:5), Ústí nad Labem – Mladá Boleslav 3:0 (4:3, 4:1, 6:4).

Play off – finále: Ústí nad Labem – Chomutov 3:2 (4:0, 2:3, 2:3PP, 3:2PP, 5:1).

Konečné pořadí: 1. Ústí nad Labem, 2. Chomutov, 3. Hradec Králové, 4. Mladá Boleslav, 5. Kometa Brno, 6. Třebíč, 7. Jihlava, 8. Sareza Ostrava, 9. Prostějov, 10. Havířov, 11. Havlíčkův Brod, 12. Beroun, 13. Kadaň, 14. Olomouc.

Baráž o extraligu:  Nehrála se (Vsetín byl v průběhu sezony ze soutěže vyloučen).

 

Sezóna 2007/2008

#TýmZVVPPPPSkóreB
1 HC Mountfield České Budějovice 52 30 5 6 11 166:111 106
2 HC Slavia Praha 52 29 3 5 15 181:130 98
3 Bílí Tygři Liberec 52 21 9 10 12 146:120 91
4 HC Energie Karlovy Vary 52 18 12 7 15 162:141 85
5 HC Litvínov 52 20 6 8 18 145:141 80
6 HC Sparta Praha 52 19 6 10 17 135:145 79
7 HC Oceláři Třinec 52 21 5 5 21 144:146 78
8 HC GEUS OKNA Kladno 52 18 9 5 20 151:144 77
9 HC Lasselsberger Plzeň 52 14 14 7 17 174:172 77
10 HC Znojemští Orli 52 19 6 7 20 133:139 76
11 HC VÍTKOVICE STEEL 52 19 4 7 22 131:149 72
12 HC Moeller Pardubice 52 18 6 4 24 147:157 70
13 RI Okna Zlín 52 19 1 4 28 135:166 63
14 HC Slovan Ústí nad Labem 52 6 7 8 31 107:196 40

Play off – předkolo: Třinec – Znojmo na zápasy 3:0 (4:1, 5:2, 2:1), Kladno – Plzeň 3:1 (4:3, 5:2, 5:6, 3:2).

Play off – čtvrtfinále: České Budějovice – Kladno 4:1 (2:0, 2:0, 2:4, 3:1, 1:0), Slavia – Třinec 4:1 (4:1, 1:2SN, 4:2, 1:0, 3:2PP), Liberec – Sparta 4:0 (4:1, 5:0, 3:2, 5:3), Karlovy Vary – Litvínov 4:1 (6:2, 3:2, 2:3SN, 2:3, 2:3).

Play off – semifinále: České Budějovice – Karlovy Vary 3:4 (3:2, 2:1, 0:4, 4:5, 3:2PP, 0:3, 1:2), Slavia – Liberec 4:3 (3:2SN, 3:2PP, 1:4, 0:3, 5:1, 1:3, 2:1). 

Play off – finále: Slavia – Karlovy Vary 4:3 (4:5, 5:2, 4:3, 2:8, 4:0, 1:4, 4:2).

Konečné pořadí: 1. Slavia, 2. Karlovy Vary, 3. České Budějovice, 4. Liberec, 5. Litvínov, 6. Sparta, 7. Třinec, 8. Kladno, 9. Plzeň, 10. Kladno atd.

Slavia: A. Svoboda, Furch, Borůvka – Drtina, Jebavý, Kadlec, Kolařík, J. Novák, P. Procházka, Sloboda, Šulc, Vašíček, Žižka – Bednář, Borovanský, Čermák, Červenka, Doležal, Endál, Holec, D. Hruška, Klepiš, Kubeš, Malát, Micka, Rataj, V. Růžička ml., Sklenář, Sup, Tomica, Vondrka, Beránek. Trenéři: Vladimír Růžička, Jiří Kalous.

Nejlepší střelec: Jaroslav Balaštík (29).

1. liga – Západ po základní části: 1. Mladá Boleslav 114, 2. Chomutov 103, 3. Hradec Králové 85, 4. Vrchlabí 72, 5. Kadaň 55, 6. Havlíčkův Brod 53, 7. Beroun 44, 8. Most 44.

1. liga – Východ po základní části: 1. Olomouc 86, 2. Kometa Brno 85, 3. Havířov 67, 4. Sareza Ostrava 62, 5. Jihlava 60, 6. Třebíč 51, 7. Prostějov 42, 8. Šumperk 33. 

Play off – předkolo: Hradec Králové – Třebíč na zápasy 3:2 (2:3, 10:0, 1:3, 4:1, 7:2), Vrchlabí – Jihlava 3:2 (3:1, 4:3, 2:7, 1:2, 1:0), Havířov – Havlíčkův Brod 1:3 (2:3PP, 1:2PP, 2:1, 2:5), Sareza Ostrava – Kadaň 3:0 (3:1, 4:2, 4:0).

Play off – čtvrtfinále: Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 4:0 (4:1, 6:5PP, 3:2PP, 4:3), Olomouc – Sareza Ostrava 4:1 (6:2, 7:3, 4:6, 3:2PP, 7:4), Chomutov – Vrchlabí 4:1 (3:1, 4:1, 0:5, 4:2, 7:3), Kometa Brno – Hradec Králové 4:2 (2:1PP, 1:2, 3:1, 1:6, 6:5PP, 3:2).

Play off – semifinále: Mladá Boleslav – Kometa Brno 4:3 (4:2, 4:3, 0:4, 0:3, 6:3, 1:6, 2:1PP), Olomouc – Chomutov 2:4 (5:2, 7:6SN, 1:4, 0:2, 2:3, 0:7).

Play off – finále: Mladá Boleslav – Chomutov 4:0 (2:1SN, 4:1, 6:5SN, 3:2).

Konečné pořadí: 1. Mladá Boleslav, 2. Chomutov, 3. Olomouc, 4. Kometa Brno, 5. Hradec Králové, 6. Vrchlabí, 7. Sareza Ostrava, 8. Havlíčkův Brod, 9. Havířov, 10. Jihlava, 11. Kadaň, 12. Třebíč, 13. Beroun, 14. Most, 15. Prostějov, 16. Šumperk.

Baráž o extraligu:  Ústí nad Labem – Mladá Boleslav 1:4 (4:0, 0:3, 0:4, 3:4PP, 1:7).

 

Sezóna 2008/2009

#TýmZVVPPPPSkóreB
1 HC Slavia Praha 52 23 9 6 14 176:150 93
2 HC Moeller Pardubice 52 24 5 8 15 162:149 90
3 HC Litvínov 52 23 7 3 19 159:146 86
4 HC Sparta Praha 52 22 7 6 17 147:137 86
5 RI Okna Zlín 52 21 9 3 19 145:151 84
6 HC Energie Karlovy Vary 52 20 7 9 16 150:142 83
7 HC Lasselsberger Plzeň 52 24 2 6 20 160:157 82
8 HC VÍTKOVICE STEEL 52 20 7 5 20 145:132 79
9 Bílí Tygři Liberec 52 21 2 7 22 159:161 74
10 HC Oceláři Třinec 52 16 8 7 21 167:175 71
11 HC Mountfield České Budějovice 52 19 4 6 23 137:146 71
12 HC Znojemští Orli 52 17 5 7 23 126:144 68
13 HC GEUS OKNA Kladno 52 14 8 8 22 132:160 66
14 BK Mladá Boleslav 52 15 5 4 28 131:146 59

Play off – předkolo: Plzeň – Třinec na zápasy 3:2 (4:2, 6:1, 0:3, 3:4PP, 3:0), Vítkovice – Liberec 3:0 (3:1, 3:0, 3:1).

Play off – čtvrtfinále: Slavia – Vítkovice 4:3 (1:5, 3:2, 1:2, 2:7, 5:3, 7:3, 2:1), Pardubice – Plzeň 3:4 (1:2SN, 3:1, 1:2, 4:3, 3:0, 1:3, 3:4PP), Litvínov – Karlovy Vary 0:4 (2:3SN, 1:2SN, 1:3, 2:4), Sparta – Zlín 4:1 (4:2, 4:0, 4:1, 2:4, 6:1). 

Play off – semifinále: Slavia – Plzeň 4:1 (0:6, 6:5, 3:1, 6:1, 6:5SN), Sparta – Karlovy Vary 2:4 (5:2, 2:3PP, 3:5, 2:5, 2:1PP, 1:4).

Play off – finále: Slavia – Karlovy Vary 2:4 (1:4, 5:1, 1:2SN, 4:6, 3:2, 4:3).

Konečné pořadí: 1. Karlovy Vary, 2. Slavia, 3. Sparta, 4. Plzeň, 5. Pardubice, 6. Litvínov, 7. Zlín, 8. Vítkovice, 9. Liberec, 10. Třinec atd.

Karlovy Vary: Mensator, Sáblík – Bombic, K. Černý, Čutta, Dobroň, Duben, Grof, Hanzlík, Kloz, Mudroch, O. Němec, Prošek, Řezníček, Schmidt – Bauer, Budínský, Dej, Hluchý, Košťál, Kristek, Kuběna, Kumstát, Melenovský, Pech, Milan Procházka, Sailer, Skladaný, Skuhravý, Zaťovič, Zucker. Trenéři: Josef Paleček, Mikuláš Antonik, Pavel Kněžický.

Nejlepší střelec: David Hruška (31).

1. liga po základní části: 1. Ústí nad Labem 110, 2. Kometa Brno 100, 3. Chomutov 97, 4. Vrchlabí 96, 5. Chrudim 80, 6. Hradec Králové 73, 7. Jihlava 65, 8. Olomouc 62, 9. Havlíčkův Brod 60, 10. Havířov 57,  11. Kadaň 56, 12. Benátky nad Jizerou 55, 13. Třebíč 54, 14. Beroun 51, 15. Most 47, 16. Poruba 41.

Play off – předkolo: Chrudim – Benátky nad Jizerou na zápasy 0:3 (2:3SN, 2:3PP, 2:5), Hradec Králové – Kadaň 3:1 (4:1, 3:2, 2:3, 4:2), Jihlava – Havířov 3:1 (3:1, 4:2, 1:2, 2:1), Olomouc – Havlíčkův Brod 3:1 (1:2, 7:2, 5:2, 1:0).

Play off – čtvrtfinále: Ústí nad Labem – Benátky nad Jizerou 4:1 (6:1, 3:1, 3:2, 0:4, 9:3), Kometa Brno – Olomouc 4:0 (4:1, 3:1, 4:2, 3:2SN), Chomutov – Jihlava 4:0 (2:1PP, 4:2, 4:3, 4:2), Vrchlabí – Hradec Králové 2:4 (5:3, 2:4, 3:4, 2:3PP, 4:2, 0:3).

Play off – semifinále: Ústí nad Labem – Hradec Králové 4:2 (2:3, 3:2SN, 0:2, 2:1, 3:1, 6:4), Kometa Brno – Chomutov 4:3 (1:2PP, 4:2, 1:5, 6:2, 1:4, 2:1SN, 3:0).

Play off – finále: Ústí nad Labem – Kometa Brno 4:2 (5:3, 3:1, 1:5, 1:3, 3:1, 2:1PP).

Konečné pořadí: 1. Ústí nad Labem, 2. Kometa Brno, 3. Chomutov, 4. Hradec Králové, 5. Vrchlabí, 6. Jihlava, 7. Olomouc, 8. Benátky nad Jizerou, 9. Chrudim, 10. Havlíčkův Brod, 11. Havířov, 12. Kadaň, 13. Třebíč, 14. Beroun, 15. Most, 16. Poruba.

Baráž o extraligu: Mladá Boleslav – Ústí nad Labem 4:0 (3:0, 2:1PP, 3:1, 2:0).

 

Sezóna 2009/2010

#TýmZVVPPPPSkóreB
1 HC Plzeň 1929 52 29 6 7 10 162:128 106
2 PSG Zlín 52 25 9 3 15 154:129 96
3 HC Eaton Pardubice 52 27 4 7 14 179:131 96
4 HC VÍTKOVICE STEEL 52 21 9 7 15 161:136 88
5 HC Sparta Praha 52 21 9 6 16 157:132 87
6 HC Oceláři Třinec 52 20 8 7 17 153:148 83
7 HC Slavia Praha 52 20 6 2 24 142:151 74
8 Bílí Tygři Liberec 52 21 2 5 24 141:151 72
9 HC Mountfield České Budějovice 52 15 7 12 18 130:151 71
10 HC Benzina Litvínov 52 19 4 5 24 152:193 70
11 HC Energie Karlovy Vary 52 17 3 9 23 135:152 66
12 HC Kometa Brno 52 16 5 5 26 123:150 63
13 BK Mladá Boleslav 52 12 10 6 24 135:148 62
14 HC GEUS OKNA Kladno 52 15 4 5 28 133:157 58

Play off – předkolo: Slavia – Litvínov na zápasy 3:2 (3:1, 1:5, 3:5, 5:3, 5:3), Liberec – České Budějovice 3:2 (2:1, 6:5, 1:5, 5:6SN, 9:1).

Play off – čtvrtfinále: Plzeň – Liberec 2:4 (4:0, 4:1, 2:4, 3:4, 2:3, 2:7), Pardubice – Třinec 4:1 (1:3, 5:3, 5:4PP, 5:0, 3:2), Zlín – Slavia 2:4 (6:1, 0:2, 3:4SN, 5:6, 8:3, 3:6) , Vítkovice – Sparta 4:3 (4:1, 0:2, 2:5, 4:1, 2:0, 1:2, 3:1).

Play off – semifinále: Pardubice – Liberec 4:0 (2:1, 4:0, 4:3PP, 4:1), Vítkovice – Slavia 4:1 (7:2, 3:1, 3:5, 4:3, 3:1).

Play off – finále: Pardubice – Vítkovice 4:0 (5:1, 1:0, 5:2, 3:2PP).

Konečné pořadí: 1. Pardubice, 2. Vítkovice, 3. Slavia, 4. Liberec, 5. Plzeň, 6. Zlín, 7. Sparta, 8. Třinec, 9. České Budějovice, 10. Litvínov atd.

Pardubice: Hašek, Koutský, M. Růžička, Landsman – Havíř, Jillson, V. Kočí, MacKenzie, Mitchell, Nakládal, Píša, P. Mocek, Zukal, Křetínský, Krejnus, Drtina – Buchtele, Cetkovský, J. Kolář, Koukal, Pineault, Pivko, Rákos, Somík, Špirko, T. Zohorna, L. Pilař, Nahodil, Radil, Kousal, Semorád, Starý, Stoklasa, Klejna, Bláha, Sýkora. Trenéři: Václav Sýkora, Jan Votruba.

Nejlepší střelec: Petr Ton (34).

1. liga po základní části: 1. Ústí nad Labem 117, 2. Chomutov 100, 3. Olomouc 81, 4. Hradec Králové 78, 5. Třebíč 71, 6. Jihlava 69, 7. Znojmo 68, 8. Kadaň 66. 9. Tábor 65, 10. Benátky nad Jizerou 64, 11. Havlíčkův Brod 63, 12. Vrchlabí 62, 13. Chrudim 59, 14. Beroun 59, 15. Šumperk 50, 16. Havířov 32 (odstoupil ze soutěže).

Play off – předkolo: Třebíč – Vrchlabí na zápasy 3:2 (4:2, 2:3PP, 4:3, 0:1, 3:2SN), Jihlava – Havlíčkův Brod 3:2 (3:2PP, 2:3SN, 3:2SN, 2:4, 3:1), Znojmo – Benátky nad Jizerou 3:1 (4:3PP, 3:1, 2:3PP, 6:4), Kadaň – Tábor 3:2 (4:2, 7:4, 1:3, 1:4, 5:2).

Play off – čtvrtfinále: Ústí nad Labem – Kadaň 4:0 (3:1, 4:0, 8:6, 6:1), Chomutov – Znojmo 4:0 (10:1, 7:1, 7:5, 3:1), Olomouc – Jihlava 4:1 (3:0, 5:4PP, 3:2PP, 4:5, 4:3PP), Hradec Králové – Třebíč 4:2 (1:4, 3:2, 4:10, 3:0, 6:3, 6:1).

Play off – semifinále: Ústí nad Labem – Hradec Králové 4:2 (6:3, 9:1, 2:3PP, 1:6, 9:4, 5:1), Chomutov – Olomouc 4:1 (3:1, 4:2, 4:3SN, 1:2, 3:0).

Play off – finále: Ústí nad Labem – Chomutov 3:4 (2:1, 5:2, 3:4PP, 2:5, 4:2, 2:6, 1:2).

Konečné pořadí: 1. Chomutov, 2. Ústí nad Labem, 3. Olomouc, 4. Hradec Králové, 5. Třebíč, 6. Jihlava, 7. Znojmo, 8. Kadaň, 9. Tábor, 10. Benátky nad Jizerou, 11. Havlíčkův Brod, 12. Vrchlabí, 13. Chrudim, 14. Beroun, 15. Šumperk, 16. Havířov.

Baráž o extraligu:  Mladá Boleslav – Chomutov 4:1 (5:3, 1:2, 4:2, 4:3, 5:1).

 

Sezóna 2010/2011

#TýmZVVPPPPSkóreB
1 HC Oceláři Třinec 52 26 5 8 13 178:136 96
2 Bílí Tygři Liberec 52 26 5 6 15 159:139 94
3 HC VÍTKOVICE STEEL 52 26 6 2 18 162:137 92
4 PSG Zlín 52 22 7 8 15 158:134 88
5 HC Eaton Pardubice 52 24 3 10 15 146:125 88
6 HC Mountfield České Budějovice 52 23 6 4 19 158:131 85
7 HC Slavia Praha 52 21 9 3 19 140:131 84
8 HC Benzina Litvínov 52 23 2 4 23 133:162 77
9 HC Plzeň 1929 52 27 6 3 16 153:145 77
10 HC Energie Karlovy Vary 52 15 7 12 18 152:154 71
11 HC Kometa Brno 52 19 5 1 27 130:146 68
12 HC Sparta Praha 52 14 6 3 29 115:142 57
13 HC Vagnerplast Kladno 52 10 3 5 34 105:172 35
14 BK Mladá Boleslav 52 14 4 5 29 123:158 33

Play off – předkolo: Slavia – Karlovy Vary na zápasy 3:2 (4:3SN, 3:1, 3:4PP, 0:7, 3:1), Litvínov – Plzeň 3:1 (4:2, 5:2, 0:4, 4:3PP).

Play off – čtvrtfinále: Třinec – Litvínov 4:2 (6:0, 3:2, 3:5, 2:4, 6:1, 4:1), Liberec – Slavia 3:4 (4:5, 5:1, 2:5, 3:4, 2:0, 3:2SN, 3:4PP), Vítkovice – České Budějovice 4:2 (3:0, 1:5, 3:0, 1:3, 3:2SN, 2:0), Zlín – Pardubice 0:4 (4:2, 2:1SN, 6:2).

Play off – semifinále: Třinec – Slavia 4:3 (5:3, 2:3SN, 3:4PP, 0:4, 6:1, 5:3, 5:2), Vítkovice – Pardubice 4:1 (4:0, 2:3, 3:0, 3:2PP, 3:2SN).

Play off – finále: Třinec – Vítkovice 4:1 (5:2, 2:0, 4:1, 4:5SN, 5:1).

Konečné pořadí: 1. Třinec, 2. Vítkovice, 3. Pardubice, 4. Slavia, 5. Liberec, 6. Zlín, 7. České Budějovice, 8. Litvínov, 9. Plzeň, 10. Karlovy Vary, 11. Kometa, 12. Sparta, 13. Kladno, 14. Mladá Boleslav.

Třinec: Hamerlík, Vojtek – Hrabal, Hudec, Krajíček, Lojek, Richter, Seman, Zíb – Adamský, Bonk, Hrňa, Kohn, D. Květoň, McGregor, Orsava, Peterek, Polák, Polanský, M. Růžička, Varaďa, Zagrapan, Koudelka. Trenéři: Pavel Marek, Břetislav Kopřiva.

Nejlepší střelec: Tomáš Vlasák (30).

1. liga po základní části: 1. Chomutov 63, 2. Ústí nad Labem 62, 3. Jihlava 56. 4. Hradec Králové 52, 5. Olomouc 50, 6. Beroun 49, 7. Havlíčkův Brod 45, 8. Znojmo 45, 9. Vrchlabí 41, 10. Kadaň 41, 11. Třebíč 41, 12. Benátky nad Jizerou 40, 13. Tábor 39, 14. Chrudim 33, 15. Litoměřice 33, 16. Písek 30.

1. liga po II. části – A: 1. Ústí nad Labem 92, 2. Chomutov 90, 3. Jihlava 79, 4. Olomouc 75, 5. Havlíčkův Brod 67, 6. Znojmo 66, 7. Hradec Králové 64, 8. Beroun 57.

1. liga po II. části – B: 1. Vrchlabí 64, 2. Třebíč 64, 3. Benátky nad Jizerou 62, 4. Kadaň 60, 5. Litoměřice 59, 6. Tábor 56, 7. Chrudim 55, 8. Písek 46.

Play off – předkolo: Havlíčkův Brod – Kadaň na zápasy 3:1 (4:3PP, 4:2, 3:4PP, 6:3), Znojmo – Benátky nad Jizerou 3:2 (1:3, 2:1PP, 1:7, 2:1, 5:1), Hradec Králové – Třebíč 3:1 (3:1, 5:2, 1:4, 4:2), Beroun – Vrchlabí 1:3 (0:4, 3:2, 0:3, 0:3).

Play off – čtvrtfinále: Ústí nad Labem – Vrchlabí 4:2 (4:2, 0:1SN, 2:3, 2:1PP, 5:0, 4:3), Chomutov – Hradec Králové 4:1 (3:1, 5:2, 1:3, 5:3, 6:2), Jihlava – Znojmo 4:2 (3:2PP, 3:1, 0:1, 0:1, 2:0, 4:1), Olomouc – Havlíčkův Brod 2:4 (3:4, 1:2, 2:3, 3:2, 4:0, 2:7).

Play off – semifinále: Ústí nad Labem – Havlíčkův Brod 4:0 (4:2, 4:2, 5:4, 5:2), Chomutov – Jihlava 4:0 (3:1, 6:0, 5:1, 4:3SN).

Play off – finále: Ústí nad Labem – Chomutov 4:0 (2:1, 5:4, 3:2, 4:1).

Konečné pořadí: 1. Ústí nad Labem, 2. Chomutov, 3. Jihlava, 4. Havlíčkův Brod, 5. Olomouc, 6. Znojmo, 7. Hradec Králové, 8. Vrchlabí, 9. Beroun, 10. Třebíč, 11. Benátky nad Jizerou, 12. Kadaň, 13. Litoměřice, 14. Tábor, 15. Chrudim, 16. Písek.

Baráž o extraligu:  Mladá Boleslav – Ústí nad Labem 4:3 (0:4, 3:2, 5:4PP, 4:2, 1:4, 2:3, 4:1).

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz