2001–2006

Sezóna 2001/2002

#TýmZVVPRPPPSkóreB
1 HC Sparta Praha 52 28 4 8 3 9 196:132 103
2 HC Continental Zlín 52 25 5 4 3 15 189:154 92
3 HC IPB Pojišťovna Pardubice 52 27 1 6 2 16 151:134 91
4 HC Keramika Plzeň 52 26 1 6 1 18 155:146 87
5 HC Vítkovice 52 23 5 4 4 16 158:132 87
6 HC Slavia Praha 52 22 4 5 6 15 152:125 85
7 HC Excalibur Znojemští Orli 52 22 5 4 3 18 153:140 83
8 HC Oceláři Třinec 52 23 2 2 4 21 155:165 79
9 HC Vsetín 52 16 5 7 2 22 142:162 67
10 HC Becherovka Karlovy Vary 52 14 6 3 4 25 127:155 61
11 HC Femax Havířov 52 16 3 2 4 27 161:189 60
12 HC České Budějovice 52 16 1 5 4 26 133:155 59
13 HC Chemopetrol Litvínov 52 16 0 3 4 29 120:164 55
14 HC Vagnerplast Kladno 52 10 4 9 2 27 123:162 49
  • Play off - čtvrtfinále: Sparta - Třinec na zápasy 4:2 (5:1, 6:4, T - S 2:4, 4:3, S - T 3:7, T - S 1:4), Zlín - Znojmo 4:3 (3:1, 1:2, Zn - Zl 6:4, 5:3, Zl - Zn 6:2, Zn - Zl 2:5, Zl - Zn 4:3 v prodloužení), Pardubice - Slavia 2:4 (2:4, 4:1, S - P 3:2, 1:0, P - S 5:2, S - P 3:1), Plzeň - Vítkovice 2:4 (2:1, 1:4, V - P 2:3, 9:1, P - V 2:5, V - P 4:2)

  • Semifinále: Sparta - Slavia 3:0 (4:1, Sl - Sp 1:2, Sp - Sl 5:1), Zlín - Vítkovice 1:3 (4:1, V - Z 5:1, Z - V 1:2, V - Z 5:2)

  • Finále: Sparta - Vítkovice 3:1 (2:3, V - S 2:3, S - V 7:0, V - S 1:4)

  • Konečné pořadí: 1. Sparta, 2. Vítkovice, 3. Zlín, 4. Slavia, 5. Pardubice, 6. Plzeň, 7. Znojmo, 8. Třinec atd.

  • Sparta: Bříza, Přikryl - J. Nedvěd, Ptáček, Jiruš, Šrek, Srdínko, Hamr, Hanzlík, F. Kučera, Zábranský, M. Richter - Zelenka, Jaroslav Hlinka, Žemlička, Kratěna, Broš, Chabada, Tomík, Bělohlav, Tomajko, V. Novák, Kašpařík, Sivek, Havelka, Netík, Hnát - trenéři V. Sýkora a Hynek

  • Vítkovice: Trvaj, Falter, Smolka - Galvas, Jurečka, Zápotočný, Tesařík, Seman, Škuta, Výtisk, Philipp, Dresler, Chmelíř - Burger, Moravec, Melenovský, Kaděra, I. Padělek, Čermák, Pavelek, M. Procházka, A. Padělek, M. Tomášek, Irgl, Selingr, Ivan, Stantien, Krayzel, Olesz, Hulva, D. Tomášek, Barna, Krenželok - trenéři Svozil a Tomášek

  • Zlín: Mařík, Tuček - M. Hamrlík, Marušák, Posmyk, Zubíček, Blaťák, Mojžíš, Malena, Homer, Šimeček - Leška, Čajánek, Balaštík, Okál, Somík, Pivko, Jenáček, Ministr, Rachůnek, Ambruz, Mokrejš, Záhorovský, Bartánus, Kos, Zacha, M. Čech, Karný, F. Čech, Bohunický - trenéři Venera a Přikryl

  • Nejlepší střelec: David Hruška (Litvínov - Havířov) 31

  • I. liga - po základu a nadstavbě: HC Bílí tygři Liberec 93, SK Horácká Slavia Třebíč 79, HC Dukla Jihlava 73, KLH Chomutov 71, HC Prostějov 70, HC Slovan Ústí n. L. 60, HC Slezan Opava 58, SK Kadaň 57, HC Berounští medvědi 54, HC Senators 53, HC Ytong Brno 51, IHC Písek 43, HC Mladí draci Šumperk 42, HC Kometa Brno 11

  • Play off - čtvrtfinále: Liberec - Kadaň na zápasy 4:1, Třebíč - Opava 4:1, Jihlava - Ústí 4:2, Chomutov - Prostějov 4:2

  • Semifinále: Liberec - Chomutov 3:0, Třebíč - Jihlava 0:3

  • Finále: Liberec - Jihlava 3:1

  • Konečné pořadí: 1. Liberec, 2. Jihlava, 3. Třebíč, 4. Chomutov, 5. Prostějov, 6. Ústí, 7. Opava, 8. Kadaň, 9. Beroun, 10. Senators, dále (po skupině o udržení) 11. Ytong 61, 12. Šumperk 56, 13. Písek 55, 14. Kometa 11.

  • Baráž o extraligu: Liberec - Kladno na zápasy 4:1 (4:1, 5:2, 2:4, 3:0, 2:1)

 

Sezóna 2002/2003

#TýmZVVPRPPPSkóreB
1 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 52 33 4 2 2 11 170:112 111
2 HC Slavia Praha 52 26 6 7 2 11 150:93 96
3 HC Sparta Praha 52 25 3 9 3 12 147:117 93
4 HC Oceláři Třinec 52 24 3 4 2 19 187:147 84
5 HC Vítkovice 52 21 3 8 5 15 154:127 82
6 HC České Budějovice 52 21 5 4 3 19 149:140 80
7 HC Vsetín 52 23 2 5 0 22 165:153 78
8 HC Znojemští Orli 52 21 3 5 3 20 154:139 77
9 HC Keramika Plzeň 52 21 2 4 3 22 137:150 71
10 HC Becherovka Karlovy Vary 52 19 4 2 4 23 133:149 71
11 HC Chemopetrol Litvínov 52 19 1 6 6 20 126:135 71
12 Bílí Tygři Liberec 52 17 3 3 3 26 136:162 63
13 HC Hamé Zlín 52 15 1 4 5 27 134:160 56
14 HC Havířov Panthers 52 4 2 3 1 42 81:239 20
  • Play off – čtvrtfinále: Třinec – Vítkovice na zápasy 4:2 (3:2, 1:2, 0:1SN, 7:0, 1:0, 6:2), Slavia – Vsetín 4:0 (2:0, 5:1, 2:1SN, 6:0), Pardubice – Znojmo 4:2 (2:1, 7:1, 2:3, 1:4, 3:1, 2:1), Sparta – Č. Budějovice 4:0 (3:1, 4:0, 2:1, 5:0).

  • Semifinále: Pardubice – Třinec 4:2 (10:2, 3:4, 4:1, 2:4, 7:2, 5:4PP), Slavia – Sparta 4:2 (0:2, 2:0, 3:2SN, 4:3SN, 1:2, 5:2).

  • Finále: Pardubice – Slavia 3:4 (1:0, 2:4, 4:5PP, 0:2, 4:3PP, 5:1, 0:1).

  • Konečné pořadí: 1. Slavia, 2. Pardubice, 3. Sparta, 4. Třinec, 5. Vítkovice, 6. České Budějovice, 7. Vsetín, 8. Znojmo atd.

  • Slavia: Málek, Hronek – Kadlec, Hejda, Kučera, Kolařík, Novák, Graňák, Posmyk, Horáček, Staněk, Špelda, Pojkar, Braniš – Duda, Beránek, Sup, Antoš, Krátoška, Hruška, Sailer, Šaffer, Tomica, M. Kopecký, Jaroš, R. Dlouhý, Klepiš, Z. Novák, Kukla, Csabi, Dobiáš – trenéři Růžička, Weissmann, Kalous.

  • Nejlepší střelec: Jan Marek (Třinec) 32

  • 1. liga – po základu a nadstavbě: 1. Vagnerplast Kladno 87, 2. Dukla Jihlava 76, 3. KLH Chomutov 71, 4. BK Mladá Boleslav 70, 5. Jestřábi Prostějov 66, 6. Slovan Ústí nad Labem 61, 7. IHC Písek 61, 8. Slezan Opava 58, 9. Horácká Slavia Třebíč 56, 10. Žďár nad Sázavou 53, 11. SK Kadaň 47, 12. Berounští Medvědi 41, 13. VČE Hradec Králové 35, 14. Hvězda Brno 31.

  • Play off – čtvrtfinále: Mladá Boleslav – Prostějov na zápasy 2:3, Jihlava – Písek 3:2, Kladno – Třebíč 3:0, Chomutov – Ústí nad Labem 3:2. Semifinále: Kladno – Prostějov 3:0, Jihlava – Chomutov 3:0. Finále: Kladno – Jihlava 3:1.

  • Konečné pořadí: 1. Kladno, 2. Jihlava, 3. Chomutov, 4. Prostějov, 5. Mladá Boleslav, 6. Ústí nad Labem, 7. Písek, 8. Opava, 9. Třebíč, 10. Žďár nad Sázavou, dále (po skupině o udržení) 11. Kadaň, 12. Hradec Králové, 13. Berounští Medvědi, 14. Hvězda Brno.

  • Baráž o extraligu: Havířov – Kladno na zápasy 2:4 (5:4PP, 2:3, 3:5, 1:9, 3:1, 0:2).

 

Sezóna 2003/2004

#TýmZVVPRPPPSkóreB
1 HC Moeller Pardubice 52 32 0 7 5 8 176:107 108
2 HC Hamé Zlín 52 27 3 3 3 16 153:119 93
3 HC Sparta Praha 52 27 1 5 2 17 150:116 90
4 HC Znojemští Orli 52 23 5 5 2 17 148:138 86
5 HC Slavia Praha 52 23 4 5 3 17 152:127 85
6 HC Vítkovice 52 22 3 7 3 17 154:134 82
7 HC Oceláři Třinec 52 23 1 3 1 24 152:157 75
8 HC Lasselsberger Plzeň 52 18 3 7 1 23 138:140 68
9 HC Rabat Kladno 52 18 4 3 3 24 111:151 68
10 HC Chemopetrol Litvínov 52 16 2 10 2 22 129:154 64
11 Bílí Tygři Liberec 52 15 2 9 5 21 123:146 63
12 HC Energie Karlovy Vary 52 16 2 8 2 24 114:143 62
13 Vsetínská hokejová 52 15 4 6 1 26 113:126 60
14 HC České Budějovice 52 13 1 4 2 32 105:160 47


Play off – čtvrtfinále: Zlín – Třinec na zápasy 4:3 (4:1, 1:3, 0:1, 3:2SN, 8:3, 0:1SN, 2:0), Pardubice – Plzeň 3:4 (6:3, 5:2, 2:4, 2:6, 5:2, 1:3, 1:5), Znojmo – Slavia 3:4 (4:3, 1:4, 3:2PP, 0:3, 5:2, 0:5, 2:3SN), Sparta – Vítkovice 4:2 (3:2PP, 3:0, 0:5, 2:6, 6:1, 4:1).

Play off – semifinále: Zlín – Plzeň 4:1 (7:2, 4:3PP, 2:3, 3:0, 4:2), Sparta – Slavia 3:4 (1:4, 2:1PP), 2:1SN, 4:3SN, 3:4PP, 2:4, 0:3).

Play off – finále: Zlín – Slavia 4:1 (2:3PP, 3:2PP, 2:1, 1:0, 4:1).

Konečné pořadí: 1. Zlín, 2. Slavia, 3. Sparta, 4. Plzeň, 5. Pardubice, 6. Znojmo, 7. Vítkovice, 8. Třinec, 9. Kladno atd.

Zlín: I. Murín, M. Altrichter - M. Hamrlík, M. Blaťák, J. Dlouhý, P. Macholda, D. Nosek, R. Tesařík, L. Vosátko, P. Zubíček - P. Barinka, M. Čech, P. Leška, J. Balaštík, M. Hlinka, M. Jenáček, T. Kapusta, T. Karný, P. Mokrejš, M. Okál, O. Veselý, E. Weissmann, R. Vlach, M. Záhorovský. Trenéři Bokroš, Stuchlík.

Nejlepší střelec: Jaroslav Balaštík (29).

1. liga po základní části: 1. Beroun, 2. Chomutov, 3. Jihlava, 4. Ústí nad Labem, 5. Olomouc, 6. Hradec Králové, 7. Třebíč, 8. Mladá Boleslav, 9. Kadaň, 10. Havířov, 11. Prostějov, 12. Písek, 13 Opava, 14. Kometa Brno.

Play off – čtvrtfinále: Ústí nad Labem – Olomouc na zápasy 3:2 (7:2, 1:2, 3:6, 4:1, 3:0), Chomutov – Třebíč 3:2 (9:2, 4:6, 2:4, 3:1, 2:1), Beroun – Mladá Boleslav 3:0 (5:3, 5:1, 3:2SN), Jihlava – Hradec Králové 3:0 (2:0, 5:1, 5:4SN).

Play off – semifinále: Beroun – Ústí nad Labem 3:0 (1:0SN, 4:0, 4:3), Chomutov – Jihlava 1:3 (1:2, 1:4, 3:2SN, 1:7).

Play off - finále: Beroun – Jihlava 2:3 (0:1, 5:2, 1:4, 2:5, 1:4)

Konečné pořadí: 1. Jihlava, 2. Beroun, 3. Chomutov, 4. Ústí nad Labem, 5. Olomouc, 6. Hradec Králové, 7. Třebíč, 8. Mladá Boleslav, 9. Kadaň, 10. Havířov, 11. Prostějov, 12. Písek, 13 Opava, 14. Kometa Brno.

Baráž o extraligu: České Budějovice – Dukla Jihlava 0:4 (2:3PP, 0:1, 2:3SN, 0:3)

 

Sezóna 2004/2005

#TýmZVVPRPPPSkóreB
1 HC Hamé Zlín 52 31 2 4 3 12 145:102 104
2 HC Sparta Praha 52 29 4 5 2 12 164:106 102
3 HC Moeller Pardubice 52 29 2 2 4 15 185:130 97
4 HC Slavia Praha 52 29 3 1 3 16 164:127 97
5 Bílí Tygři Liberec 52 25 7 3 1 16 149:121 93
6 HC Rabat Kladno 52 26 1 4 0 21 146:136 84
7 HC Vítkovice 52 22 3 6 2 19 136:126 80
8 HC Chemopetrol Litvínov 52 22 1 4 2 23 146:140 74
9 HC Lasselsberger Plzeň 52 21 1 5 4 21 134:139 74
10 HC Energie Karlovy Vary 52 20 2 5 0 25 134:136 69
11 HC Znojemští Orli 52 18 2 3 5 24 137:163 66
12 Vsetínská hokejová 52 15 2 4 1 30 118:166 54
13 HC Oceláři Třinec 52 10 3 5 5 29 102:163 46
14 HC Dukla Jihlava 52 6 0 5 1 40 90:195 24

Play off – čtvrtfinále: Pardubice – Kladno na zápasy 4:3 (4:1, 4:1, 0:4, 3:0, 3:6, 1:2, 3:1), Sparta – Vítkovice 1:4 (1:5, 5:4, 1:3, 2:3, 4:6), Slavia – Liberec 3:4 (5:2, 3:1, 2:3, 1:4, 7:2, 1:3, 1:5), Zlín – Litvínov 4:2 (5:0, 1:3, 2:1, 1:3, 5:0, 4:3PP).

Play off – semifinále: Pardubice – Liberec 4:1 (3:2PP, 3:1, 1:4, 4:0, 4:3SN), Zlín – Vítkovice 4:3 (2:3SN, 4:2, 2:3PP, 1:3, 5:2, 4:3SN, 4:1).

Play off – finále: Zlín – Pardubice 0:4 (2:4, 1:4, 0:2, 2:3).

Konečné pořadí: 1. Pardubice, 2. Zlín, 3. Liberec, 4. Vítkovice, 5. Sparta, 6. Slavia, 7. Kladno, 8. Litvínov atd.

Pardubice: Lašák, Kameš – Havíř, Novotný, Snopek, Čáslava, M. Rozsíval, Mudroch, Pácal, Linhart, J. Kolář II. - A. Hemský, Průcha, Bulis, Mikeska, Hejduk, Koukal, Blažek, Divíšek, P. Sýkora, Dopita, Korhoň, Rolínek, Pištek, Tvrdík, J. Kolář I. Trenéři: Vladimír Martinec, Jiří Šejba.

Nejlepší střelec: Jaroslav Balaštík (30).

1. liga po základní části: 1. České Budějovice 134, 2. Ústí nad Labem 121, 3. Hradec Králové 88, 4. Mladá Boleslav 87, 5. Beroun 85, 6. Chomutov 82, 7. Kometa Brno 76, 8. Sareza Ostrava 71, 9. Kadaň, 64, 10. Havířov 60, 11. Olomouc 57, 12. Třebíč 52, 13. Opava 50, 14. Písek 40.

Play off – čtvrtfinále: České Budějovice – Ostrava na zápasy 3:0 (6:0, 4:0, 3:2), Mladá Boleslav – Beroun 3:0 (3:2, 2:0, 4:3), Hradec Králové – Chomutov 2:3 (4:2, 3:2PP, 3:4PP, 1:4, 3:5), Ústí nad Labem – Kometa Brno 3:0 (3:1, 6:2, 4:2).

Play off – semifinále: České Budějovce – Chomutov 3:2 (2:1SN, 2:3, 2:3PP, 3:2PP, 3:2PP), Ústí nad Labem – Mladá Boleslav 3:1 (3:2, 5:1, 1:2, 5:2).

Play off – finále: České Budějovice – Ústí nad Labem 3:0 (2:1, 3:0, 3:0).

Konečné pořadí: 1. České Budějovice, 2. Ústí nad Labem, 3. Mladá Boleslav, 4. Chomutov, 5. Hradec Králové, 6. Beroun, 7. Kometa Brno, 8. Sareza Ostrava, 9. Kadaň, 10. Havířov, 11. Olomouc, 12. Třebíč, 13. Opava, 14. Písek.

Baráž o extraligu: Dukla Jihlava – České Budějovice 1:4 (5:1, 0:5, 2:3SN, 0:4, 2:4).

 

Sezóna 2005/2006

#TýmZVVPRPPPSkóreB
1 Bílí Tygři Liberec 52 32 1 5 3 11 152:94 106
2 HC Slavia Praha 52 31 0 7 1 13 164:111 101
3 HC Hamé Zlín 52 25 3 6 2 16 122:103 89
4 HC VÍTKOVICE STEEL 52 24 2 8 0 18 152:128 84
5 HC Znojemští Orli 52 23 1 10 3 15 117:110 84
6 HC Sparta Praha 52 21 5 2 3 21 155:135 78
7 HC Oceláři Třinec 52 23 1 5 1 22 135:142 77
8 HC České Budějovice 52 19 3 12 1 17 115:118 76
9 HC Moeller Pardubice 52 21 1 5 2 23 130:134 72
10 HC Energie Karlovy Vary 52 19 2 9 1 21 120:128 71
11 HC Lasselsberger Plzeň 52 17 1 8 2 24 130:136 63
12 HC Chemopetrol Litvínov 52 14 4 5 4 25 113:140 59
13 HC Rabat Kladno 52 12 5 3 4 28 114:168 53
14 Vsetínská hokejová 52 6 1 9 3 33 80:152 32

Play off – čtvrtfinále: Liberec – České Budějovice na zápasy 1:4 (1:2, 1:4, 3:7, 2:1, 2:6), Slavia – Třinec 4:0 (5:3, 7:4, 3:2SN, 4:3PP), Zlín – Sparta 2:4 (2:1, 2:1, 3:4, 2:3, 0:1, 0:3), Vítkovice – Znojmo 2:4 (1:2PP, 3:1, 3:1, 1:3, 0:2, 1:4).

Play off – semifinále: Slavia – České Budějovice 4:1 (0:2, 3:0, 2:1SN, 4:3, 2:1SN), Znojmo – Sparta 1:4 (2:3SN, 3:1, 1:4, 1:2, 1:6).

Play off – finále: Slavia – Sparta 2:4 (3:4SN, 2:1, 1:2PP, 2:3, 3:2, 0:3)

Konečné pořadí: 1. Sparta, 2. Slavia, 3. Znojmo, 4. České Budějovice, 5. Liberec, 6. Zlín, 7. Vítkovice, 8. Třinec atd.

Sparta: Bříza, Schwarz – Ptáček, Černošek, Vykoukal, Hanzlík, Pilař, Tabaček, Stehlík – Kratěna, Hlinka, Sivek, Ton, Marek, Kašpařík, Netík, J. Straka, Špaňhel, Dragoun, Langhammer, Růžička. Trenéři: František Výborný, Marian Jelínek.

Nejlepší střelec: Petr Ton (24).

1. liga po základní části: 1. Ústí nad Labem 106, 2. Jihlava 93, 3. Mladá Boleslav 92, 4. Kometa Brno 90, 5. Havířov 88, 6. Chomutov 86, 7. Hradec Králové 85, 8. Olomouc 78, 9. Sareza Ostrava 66, 10. Beroun 65, 11. Třebíč 64, 12. Kadaň 61, 13. Prostějov 45, 14. Jindřichův Hradec 40.

Play off – čtvrtfinále: Ústí nad Labem – Olomouc na zápasy 4:0 (4:1, 8:2, 3:1, 3:1), Jihlava – Hradec Králové 2:4 (5:4SN, 2:4, 3:2, 2:3, 4:5PP, 0:4), Mladá Boleslav – Chomutov 4:0 (3:0, 1:0, 3:2SN, 2:1), Kometa Brno – Havířov 1:4 (4:3, 1:3, 2:3, 0:3, 0:1).

Play off – semifinále: Ústí nad Labem – Hradec Králové 3:0 (4:1, 1:0, 4:1), Mladá Boleslav – Havířov 3:0 (3:1, 7:3, 2:1).

Play off – finále: Ústí nad Labem – Mladá Boleslav 3:1 (0:6, 3:1, 2:0, 4:2).

Konečné pořadí: 1. Ústí nad Labem, 2. Mladá Boleslav, 3. Havířov, 4. Hradec Králové, 5. Jihlava, 6. Kometa Brno, 7. Chomutov, 8. Olomouc, 9. Sareza Ostrava, 10. Beroun, 11. Třebíč, 12. Kadaň, 13. Prostějov, 14. Jindřichův Hradec.

Baráž o extraligu: Vsetín – Ústí nad Labem 4:2 (0:2, 4:1, 1:3, 3:2SN, 2:1, 1:0).


RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz