1991–1996

Sezóna 1991/1992

I. liga - západní skupina

1. HC Škoda Plzeň          38   21  7 10  139:112  49
2. HC Chemopetrol Litvínov 38   19  7 12  166:138  45
3. Dukla Jihlava           38   21  2 15  132: 97  44
4. Poldi Kladno            38   16 10 12  134:138  42
5. HC Sparta Praha         38   17  5 16  146:127  39
6. HC Pardubice            38   17  5 16  130:123  39
7. Zetor Brno              38    8  4 26  113:169  20

Východní skupina

1. Dukla Trenčín           38   21  6 11  174:156  48
2. Vítkovice               38   17  7 14  168:158  41
3. VSŽ Košice              38   16  5 17  140:130  37
4. AC ZPS Zlín             38   13 10 15  124:140  36
5. DS Olomouc              38   15  4 19  136:158  34
6. HC Slovan Bratislava    38   11  8 19  112:134  30
7. ŠKP PS Poprad           38   11  6 21  118:152  28

  • Play off - 1. kolo: Jihlava - Bratislava na zápasy 3:0 (6:0, 4:2 B - J 1:2), Kladno - Olomouc 3:0 (5:4, 2:1,

    O - K 4:5), Sparta - Zlín 3:1 (1:2 na penalty, 8:4, Z - S 1:4, 3:4 na penalty), Košice - Pardubice 3:2 (3:2,

    4:3 v prodloužení, P - K 6:2, 1:2, K - P 5:0)

  • Čtvrtfinále: Trenčín - Kladno 3:2 (10:4, 10:3, K - T 3:9, 5:2, T- K 5:1), Vítkovice - Jihlava 3:2 (4:6,

    6:3, J - V 6:3, 2:6, V - J 6:2), Plzeň - Sparta 3:2 (3:2 v prodloužení, 4:3, S - P 4:2, 4:1, P - S 4:1), Litvínov - Košice 3:0 (7:1, 7:2, K - L 4:5)

  • Semifinále: Plzeň - Vítkovice 3:2 (6:3, 3:4 na penalty, V - P 8:0, 0:3, P - V 5:3), Trenčín - Litvínov 3:1 (3:5, 3:1, L - T 4:5 v prodloužení, 5:6)

  • O 3. místo: Litvínov - Vítkovice 2:0 (4:2, V - L 5:12)

  • Finále: Plzeň - Trenčín 1:3 (2:5, 4:3,T - P 6:4, 5:3)

  • O záchranu: Poprad - Brno 3:2 (6:3, 2:5, B - P 4:6, 4:3 v prodloužení, P - B 4:3 na penalty)

  • Konečné pořadí: 1. Trenčín, 2. Plzeň, 3. Litvínov, 4. Vítkovice, 5. Jihlava, 6. Kladno, 7. Sparta, 8. Košice, 9. Pardubice, 10. Zlín, 11. Olomouc, 12. Bratislava 13. Poprad, 14. Brno

  • Trenčín: Hiadlovský, Murín - Amrich, Holaň II., Chromčo, Kusovský, J. Modrý, Nedoma, Švehla, Sekeráš, Smerčina, Bokroš - Brabec, Gregor, Hanták, M. Hlinka, Jánoš, Kolník, Kontšek, Madový, Pardavý, Petrovický, P. Pýcha, Pálffy, Uharček, Zajíc - trenéři Šupler a Hossa

  • Plzeň: Pejchar, Mašát, Jiří Kučera II. - Řezníček, Jiří Jonák, Vlček, Karel Šmíd, Ruprecht II., Štelcich, Martin Kovařík, Mainer - Kampf, Kořínek, Martin Straka, Volák, D. Bruk, Živný, Čihák, Bayer, J. Šťastný, M. Horáček, Barchánek, Jíří Beránek, Klimt, Steiner, Korejs, Milan Straka, Kreuzmann, J. Turek, S. Beneš - trenéři M. Sýkora a Ruprecht

  • Litvínov: Orct, Cagaš, Knap - Šulc, Vopat, Šlégr, Prachař, Keller, Čmerda, Nosek, Mrázek - Machulda, R. Lang, K. Kašťák, Čaloun, Josef Beránek ml., Ručinský, Prorok, Alinč, Hübl, R. Koláček, Kysela, Heinisch, Burger, Panoch, Kupka, S. Žák - trenéři I. Hlinka a Josef Beránek st.

  • Nejlepší střelec: Žigmund Pálffy (Trenčín) 41 (na fotografii)

Týmy v obou skupinách se mezi sebou utkaly čtyřikrát, se soupeři z druhé skupiny dvakrát každý s každým. Do play off postoupilo ze skupin po 6 týmech, 1. a 2. vždy rovnou do čtvrtfinále.

  • I. ČNL: Motor České Budějovice 22 - Slavia Praha 21, TŽ Třinec 19, Stadion Hradec Králové 16, Slezan Opava 12, Baník Hodonín 12, VTJ Tábor 7, Baník Sokolov 3 - Zbrojovka Vsetín 33, HC Brno 32, AŠ Mladá Boleslav 31, Baník Karviná 30, VTJ Písek 27, ZVVZ Milevsko 12

Ve skupině o 1. - 8. místo se nezapočítávaly výsledky ze základní části, v níž se nejprve střetlo všech 14 týmů dvoukolově každý s každým.

  • I. SNL: Plastika Nitra

  • O postup: České Budějovice - Nitra na zápasy 3:1 (6:4, 1:3, 3:2, 5:2)

  • Prolínací kvalifikace: Poprad - Nitra na zápasy 3:0 (3:1, 3:0, 3:1)

 

Sezóna 1992/1993

I. liga - základ a nadstavba

 1. HC Chemopetrol Litvínov  40  25  3 12  168:126  53
 2. HC Sparta Praha          40  22  9  9  150:108  53
 3. Dukla Trenčín            40  21  4 15  167:148  46
 4. Vítkovice                40  20  4 16  174:147  44
 5. Motor Č. Budějovice      40  18  8 14  142:122  44
 6. Poldi Kladno             40  21  1 18  135:142  43
 7. HC Košice                40  19  3 18  137:140  41
 8. AC ZPS Zlín              40  17  5 18  126:120  39
 9. Dukla Jihlava            40  17  4 19  137:143  38
10. HC Olomouc               40  16  4 20  131:150  36
11. HC Poprad                40  16  3 21  124:149  35
12. HC Pardubice             40  14  3 23  123:161  31
13. HC Slovan Bratislava     40  12  7 21  115:145  31
14. HC Škoda Plzeň           40  12  2 26  125:153  26

  • Play off - 1. kolo: Košice - Olomouc na zápasy 3:0 (5:0, 4:3, O - K 3:4), Zlín - Jihlava 3:2 (4:1, 3:2,

    J - Z 5:3, 6:1, Z - J 3:2), Kladno - Poprad 3:2 (6:2, 4:0, P - K 4:3, 5:0 kontumačně, K - P 5:0 kontumačně), České Budějovice - Pardubice 0:3 (1:2, 3:5, P - ČB 1:0 v prodloužení)

  • Čtvrtfinále: Sparta - Zlín 3:1 (5:0, 5:2, Z - S 3:2 2:4), Vítkovice - Kladno 3:2 (2:1, 5:4, K - V 4:2, 3:0,

    V - K 9:1), Trenčín - Košice 3:0 (5:1, 4:2, K - T 2:4), Litvínov - Pardubice 3:0 (3:2, 6:3, P - L 0:4)

  • Semifinále: Litvínov - Vítkovice 2:3 (2:6, 2:7, V - L 7:8, 4:5 , L - V 2:3) Sparta - Trenčín 3:2 (9:3, 4:3,

    T - S 4:3, 4:1, S - T 7:2)

  • Finále: Sparta - Vítkovice 3:1 (5:3, 1:2 v prodloužení, V - S 4:5, 4:5)

  • Konečné pořadí: 1. Sparta, 2. Vítkovice, 3. Trenčín, 4. Litvínov, 5. Kladno, 6. Košice, 7. 7lín, 8. Pardubice, 9. České Budějovice, 10. Jihlava, 11. Olomouc, 12. Poprad, 13. Bratislava, 14. Plzeň

  • Sparta: Čapek, Tóth - Boháček, Kostka, Kročák, Táborský, Vykoukal, Burda, Šrek, Gudas, Toužimský - Geffert, Kastner, D. Výborný, Zelenka, Hrbek, Sup, Petrovka, Rousek, Svoboda, Pázler, Kverka, Kukačka, Jiří Hlinka, Kotrba, Podhorocký, Pína - trenéři Wohl a Horešovský

  • Vítkovice: Michal Hlinka, Vašíček, I. Volf - Holaň ml., Vavrečka, Kysela, Flašar, Javín, Rimmel, Škuta, Konštacký - Ryšánek, Peterek, Kotala, Folta, Šimíček, Badal, Horný, Šebesta, Smeták, Piskoř, Hermann, Koláček, Sikora, Krayzel, A. Pavlík, Varaďa, Monczmann, Rozum, V. Michálek - trenéři

    Vůjtek a Neuwirth

  • Trenčín: Hartmann, Murín, Kompas - Sekeráš, Nedoma, Medřík, Žitný, Smerčiak, Babka, Přibyla, Hecl, Sága, Kusovský - Jánoš, Pálffy, Daňo, Demitra, Kontšek, Madový, Andrejev, Šatan, M. Hlinka, Blaško, Tatár, Sychra, Török, P. Bartoš, Pardavý - trenéři Hossa a Uličný

  • Nejlepší střelec: Jan Čaloun (Litvínov) 44 (na fotografii)

Po dvoukolovém měření sil každého s každým se utkávali liší se sudými. V play off hrálo 12 mužstev, první čtyři až od čtvrtfinále.

Byl to poslední ročník československé ligy, dohraný už po rozdělení státu; nikdo nesestupoval.

  • I. ČNL - finálová skupina: TŽ Třinec 20, Zetor Brno / Královopolská 19, HC Vajgar Jindřichův Hradec 18, HC Stadion Hradec Králové 18, SK Slavia Praha 16, Baník Hodonín 9, HC Slezan Opava 7, AZ Havířov 5; skupina o udržení: VTJ Tábor 58, HC Brno 43, HC Zbrojovka Vsetín 41, HC Baník CHZ Sokolov 40, AŠ Mladá Boleslav (s) 24, Baník Karviná (s) 22

Nejprve hráli všichni dvoukolově každý s každým, výsledky se do finálové skupiny nezapočítávaly play off, čtvrtfinále: Třinec - Havířov na zápasy 3:2, Královopolská - Opava 3:0, Jindřichův Hradec - Hodonín 3:2, Hradec Králové - Slavia 3:2; semifinále: Hrade Králové - Třinec 3:2, Jindřichův Hradec - Královopolská 3:2; finále se nehrálo, vítězní semifinalisté se kvalifikovali do připravované nejvyšší soutěže České republiky.

 

Sezóna 1993/1994

#TýmZVVPRPPPSkóreB
1 HC Kladno 44 24 0 8 2 10 182:151 56
2 HC České Budějovice 44 23 0 6 1 14 163:120 52
3 HC Vítkovice 44 19 0 11 1 13 162:138 49
4 AC ZPS Zlín 44 17 4 7 0 16 154:163 49
5 HC Sparta Praha 44 21 0 6 1 16 162:129 48
6 HC Pardubice 44 22 0 4 2 16 142:128 48
7 HC Olomouc 44 17 2 7 0 18 116:123 45
8 HC Chemopetrol Litvínov 44 16 2 8 0 18 161:154 44
9 HC Škoda Plzeň 44 14 1 8 1 20 132:140 38
10 HC Dukla Jihlava 44 16 0 6 0 22 131:143 38
11 HC Stadion Hradec Králové 44 12 0 11 1 20 133:163 35
12 HC Vajgar Jindřichův Hradec 44 9 1 6 1 27 107:193 26
  • Play-off - čtvrtfinále: Kladno - Litvínov na zápasy 3:1 (4:5, 3:2, L - K 1:4, 2:7), České Budějovice - Olomouc 0:3 (O 1:3, 2:5, 0 - ČB 4:2), Vítkovice - Pardubice 2:3 (5:4, 2:5, P - V 2:1, 4:5, V - P 1:3), Zlín - Sparta 0:3 (2:3, 3:5, S - Z 10:0)

  • Semifinále: Kladno - Olomouc 2:3 (4:1, 4:1, O - K 5:4, 6:3, K - O 5:6), Sparta - Pardubice 0:3 (2:3, 0:1, P - S 2:1); o 3. místo: Kladno - Sparta 2:0

  • Finále: Pardubice - Olomouc 1:3 (3:2, 1:2, O - P 5:2, 2:1)

  • O udržení: Plzeň - Jindřichův Hradec (5:1, 4:3, JH - P 0:1, 2:3), Jihlava - Hradec Králové (6:3, 3:1, HK

    - J 1:3, 4:7); zachránily se Plzeň a Jihlava, do prolínacího "propadly" Hradec Králové a Jindřichův Hradec.

  • Konečné pořadí:1. Olomouc, 2. Pardubice, 3. Kladno, 4. Sparta, 5. České Budějovice, 6. Vítkovicer, 7. Zlín, 8. Litvínov atd.

  • Olomouc: Cagaš, Blažek, Nejtek - Flašar, Kuntoš, Vavrečka, Látal, Řezníček, Brejník, Brown - Smeták, Dopita, Slavík, Čikl, Konečný, Nohel, Chalánek, Eichenmann, Navrátil, Pavlík, Černý, Haman - trenéři Matějů a Fišer, později J. Augusta a Říha

  • Pardubice: Biegl, Salfický, Zikmund - Jančařík, Malinský, Jan Filip, Kapulovskij, Špelda, Říčař, Pavlas,

    Měsíček, Kutílek, Brdíčko, Píša - Šejba, R. Král, Zadina, T. Blažek, D. Pospíšil, S. Procházka, Lubina, M. Hejduk ml., Filipi, Slabý, Martin Filip, R. Vršanský, Bartoška, Patrik Weber, M. Sekera, Rasko, Provazník - trenéři Uher a Slavík

  • Kladno: J. Kameš, Chlad, Vokoun - F. Kaberle ml., L. Procházka, Veber, Kruliš, O. Černý, Kuda, Sikela, Ančička - O. Vejvoda ml., Patera, M. Procházka, David Čermák, Zajíc, Mikolášek, Gardoň, Jiří Beránek, Ruchař, Ton, Eliáš, Murakami, Kajer, Jiří Kameš, Carvan - trenéři Neliba a Z. Müller

  • Nejlepší střelec: Richard Král (Pardubice) 33 (na fotografii)

Snížení počtu účastníků umožnilo návrat ke "klasice": čtyřkolově každý s každým,m 8 nejlepších do play off.

  • I. liga: HC Zbrojovka Vsetín 70, SK Slavia Praha 55, HC Královopolská Brno / Zetor 53, HC Slezan Opava 53 - HC Slovan Ústí n. L. 45, TŽ Třinec 37, HC Havířov 36, HKC Prostějov 35, BK VTJ Havlíčkův Brod 33, Baník CHZ Sokolov 31, H+S Beroun 31, Baník Hodonín 30, HC Přerov (zahájil soutěž jako HC Brno) 27, VTJ Tábor 24

  • Prolínací extraligová kvalifikace: Vsetín 10, Slavia 7 - Hradec Králové 4, Jindřichův Hradec 3

 

Sezóna 1994/1995

#TýmZVVPRPPPSkóreB
1 HC Dadák Vsetín 44 21 2 8 0 13 141:107

54 

2 HC Kladno 44 22 2 6 0 14 178:142 54
6 HC Olomouc 44 18 1 10 1 14 130:124 48
3 AC ZPS Zlín 44 18 2 8 3 13 158:149 48
9 HC Interconex Plzeň 44 16 0 14 2 12 118:112 46
4 HC České Budějovice 44 20 0 6 0 18 142:124 46
8 HC Slavia Praha 44 16 2 7 0 19 133:164 43
7 HC Chemopetrol Litvínov 44 18 0 6 1 19 149:143 42
10 HC Sparta Praha 44 15 1 9 1 18 123:129 41
5 HC Vítkovice 44 16 2 5 3 18 144:156 41
11 HC Pardubice 44 12 1 11 1 19 134:151 37
12 HC Dukla Jihlava 44 11 1 4 2 26 117:166 28
  • Play-off - čtvrtfinále: Vsetín - Litvínov na zápasy 3:1 (3:0, 4:2, L - V 6:3, 1:5), Kladno - Slavia 3:0 (7:4,

    4:2, S - K 2:3), Olomouc - České Budějovice 0:3 (2:5, 2:10, ČB - O 5:3), Zlín - Plzeň 3:0 (2:1, 3:1, P - Z 3:4)

  • O 12. místo: Sparta 48, Pardubice 46, Vítkovice 44. Jihlava 33 (týmy se utkaly dvakrát každý s každým a výsledky se přičítaly k tabulce základní části)

  • Semifinále: Vsetín - České Budějovice 3:0 (3:1, 3:2, ČB -V 2:4), Kladno - Zlín 2:3 (3:7, 3:2, Z - K 8:3, 3:4, K - Z 1:5)

  • O 3. místo: Kladno - České Budějovice na zápasy 1:2

  • Finále: Vsetín - Zlín 3:1 (3:6, 2:1, Z -V 2:4, 1:2)

  • Konečné pořadí: 1. Vsetín, 2. Zlín, 3. České Budějovice, 4. Kladno, 5. Olomouc, 6. Plzeň, 7. Slavia, 8. Litvínov, 9. Sparta, 10. Pardubice, 11. Vítkovice, 12. Jihlava

  • Vsetín: Čechmánek, Pešat - A. Stavjaňa, Jaškin, Pavelec, Tichý, Vrla, Měsíček, Jakeš, Pavel Augusta, Srdínko - Mařák, Tomek, Galkin, T. Sršeň, Vlach, Stantien, M. Stavjaňa, Smeták, Janáček, Beránek, Forch, Barus, Raděvič, Rohlík, Podlaha, Padělek - trenéři Valášek a Tabara

  • Zlín: J. Kameš, Maláč, Hrazdíra - Maškarinec, R. Tesařík, Kowalczyk, Krajíček, R. Kaňkovský, Gureň, Rajnoha, Hučko, R. Hamrlík, Karel Beran, Marušák - Janků, Štraub, Meluzín, M. Okál, P. Kaňkovský, Jurík, Čajánek, Hub, Mejzlík, Němčický, Z. Okál, Kotásek, Z. Sedlák, P. Klíma, Špaňhel - trenéři Vůjtek a Z. Čech II.

  • České Budějovice: Turek, Slávik - Zábranský, Nedoma, Suchánek, Mainer, Šedý, Hála, Kubíček, Zíb, J. Modrý, Vaněček, Hodek - R. Horák, Bělohlav, Rob, P. Pýcha, R. Ťoupal, Vošta, F. Turek, R. Dvořák, Božek, Györi, Brabec František Ševčík II, Sailer, V. Král, Štrba, Paukner, Šperger, M. Horák - trenéři Pražák a Caldr

  • Nejlepší střelec: Pavel Janků (Zlín) 37 (na fotografii)

Nikdo nesestoupil, v příštím ročníku se soutěž znovu rozšířila na 14 účastníků.

  • I.liga: HC Kometa Brno / Královopolská 59, HC Železárny Třinec 54, HC Vajgar Jindřichův Hradec 50, HC Havířov 47 - HC Hodonín 46, H+S Beroun 45, HC Slezan Opava 43, HC Lev Hradec Králové 41, HC Slovan Ústí n. L. 36, BK VTJ Havlíčkův Brod 35, VTJ Jitex Písek 32, HKC Prostějov 27, HC Baník CHZ Sokolov 23, HC Tábor 22

  • Play off - extraligová kvalifikace - 1. kolo: Hodonín - Prostějov na zápasy 2:1, Beroun - Písek 2:1, Opava - Havlíčkův Brod 2:0, Hradec Králové - Ústí n. L. 0:2

  • Čtvrtfinále:Kometa - Ústí n. L. 3:0, Třinec - Opava 3:0, Jindřichův Hradec - Beroun 3:1, Havířov - Hodonín 3:0

  • Semifinále: Kometa - Havířov 3:0, Třinec - Jindřichův Hradec 3:0

Vítězní semifinalisté postoupili, finále se nehrálo.

 

Sezóna 1995/1996

#TýmZVVPRPPPSkóreB
1 HC Sparta Praha 40 26 1 3 0 10 152:108 57
2 HC Petra Vsetín 40 24 0 7 0 9 149:85 55
3 HC České Budějovice 40 20 0 9 0 11 120:85 49
4 HC Chemopetrol Litvínov 40 21 0 7 0 12 155:117 49
5 AC ZPS Zlín 40 19 1 6 0 14 126:111 46
6 HC Slavia Praha 40 17 1 5 0 17 148:140 41
7 HC Olomouc 40 15 1 8 2 14 112:109 40
8 HC Poldi Kladno 40 16 1 5 0 18 127:131 39
9 HC Vítkovice 40 11 2 11 2 14 105:121 37
10 HC Dukla Jihlava 40 13 0 9 2 16 115:142 35
11 HC ZKZ Plzeň 40 12 0 7 1 20 103:134 31
12 HC Železárny Třinec 40 10 2 6 0 22 128:162 30
13 HC Pojišťovna IB Pardubice 40 12 0 4 3 21 103:128 28
14 HC Kometa BVV Brno 40 8 1 5 0 26 95:165 23
  • Play off - 1. kolo: Zlín - Třinec 3:0 (4:1, 6:3, T - Z 2:3), Slavia - Plzeň 3:0 (4:2, 7:2, P - S 3:5),

    Olomouc - Jihlava 1:3 (2:5, 5:3, J - O 3:1, 5:3), Kladno - Vítkovice - Kladno 3:1 (4:2, 4:3, V - K 4:0, 2:3)

  • Čtvrtfinále: Sparta - Jihlava 4:0 (2:1, 6:2, J -S 2:5, 4:5 ), 5:4), Vsetín - Kladno 4:0 (3:0, 4:3, K - V 2:4,

    1:2), České Budějovice - Slavia Praha 4:0 (5:3, 3:2, S - ČB 3:4, 1:5), Litvínov - Zlín 4:1 (6:3, 2:3, Z - L 2:3, 2:3, L - Z 3:2)

  • Semifinále: Sparta - Litvínov 2:4 (4:1, 4:6 - L - S 4:1, 0:5 S - L 1:6, L - S 5:4), Vsetín - České

    Budějovice 4:0 (4:0, 5:2, ČB - V 2:3, 1:4)

  • O 3. místo: Sparta - České Budějovice na zápasy 2:0

  • Finále: Vsetín - Litvínov 4:1 (1:2, 8:1, L - V 1:6, 1:4, V - L 2:1)

  • Konečné pořadí: 1. Vsetín, 2. Litvínov, 3. Sparta, 4. České Budějovice, 5. Zlín, 6. Slavia, 7. Kladno, 8. Jihlava, 9. Olomouc, 10. Vítkovice, 11. Plzeň, 12. Třinec, 13. Pardubice, 14. Brno

  • Vsetín: Čechmánek, Pešat - A. Stavjaňa, Jaškin, Veber, Pavelec, Pavel Augusta, Srdínko, Jakeš, Vrla, Kuboš - Dopita, Mařák, Zima, Tomek, Galkin, Sršeň, Polcar, R. Vlach, Barus, Stantien, Padělek, Zadražil, Ručinský, Hruška, Forch, D. Tesařík - trenéři Valášek a Tabara

  • Litvínov: Franěk, Orct - Butko, Sejejs, Mrázek, Prachař, Nikolov, Zetek, Krátký, Molnár, Škoula - Kysela, V. Jeřábek, Alinč, Rousek, Vlasák, V. Machulda, Fadějev, Buchal, Balázs, J. Straka, Kotrba, Rosa, Piroutek, Benda - trenéři Josef Beránek st. a V. Kýhos st.

  • Sparta: Čapek, Cinibulk, Vasilev - Vykoukal, J. Nedvěd, Burda, Šrek, Kuchyňa, Ptáček, Hamr, Kročák, V. Benák - R. Horák, P. Martinec, D. Výborný, Žemlička, Potajčuk, Zelenka, Hrbek, Hlaváč, Miroslav Hlinka, Tkačuk, Jaroslav Hlinka, D. Volek, Kukačka - trenéři F. Výborný a Berger

  • Nejlepší střelec: Viktor Ujčík (Slavia) 45

Návrat k nadstavbě lichých a sudých. Do play off postoupilo 12 týmů, první čtyři rovnou do čtvrfinále, od
kterého se hrálo na 4 vítězné zápasy.

  • I. liga: HC Slezan Opava 55, HC Precheza Přerov 53, HC Slavia Becherovka Karlovy Vary 53, HC Havířov 49 - HC Jitex Písek 42, H+S Beroun 41, HC Vajgar Jindřichův Hradec 40, HC Slovan Ústí nad Labem 38, HK Kaučuk Kralupy 36, BHS Prostějov 35, HC Baník CHZ Sokolov 34, HC Rebel Havlíčkův Brod 33 - HC Stadion Liberec 27, HC Lev Hradec Králové 22

  • Play off - I. kolo: Písek - Havlíčkův Brod na zápasy 2:1, Beroun - Sokolov 2:1, Prostějov - Jindřichův Hradec 2:1, Kralupy - Ústí nad Labem 2:1

  • Čtvrtfinále: Opava - Prostějov 2:0, Přerov - Kralupy 2:0, Karlovy Vary - Beroun 2:0, Havířov - Písek 1:2

  • Semifinále: Opava - Písek 2:0, Přerov - Karlovy Vary 2:1

Vítězní semifinalisté postoupili do prolínací kvalifikace, finále se nehrálo.

  • Prolínací extraligová kvalifikace: Opava 17, Pardubice 16 - Brno 12, Přerov 3

 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz