HC Most, letos hrající ve Slaném, odstupuje ze druhé ligy

Foto: Facebook HC Vrchlabí

9. prosince 2017, 12:44

Marek Hedbávný

HC Most pravděpodobně nedohraje sezonu a odstoupí ze druhé ligy. V příštích dnech by se mělo rozhodnout, zda budou jeho výsledky kontumovány, nebo anulovány.

Nový fanshop

HC Most se po jarním sestupu z WSM Ligy dostal do problémů a po celou sezonu ho trápil nedostatek hráčů – minulou sobotu dokonce nesehnal brankáře, a jeho utkání s Letňany se proto zkontumovalo. Tento týden navíc opustili tým Vojtěch Kubinčák (Trutnov), Marcel Hlaváček, Jiří Tupý a Aleš Macháček (všichni Klatovy). 

Klub, který našel azyl ve Slaném, podle všeho nenastoupí ani do sobotního zápasu proti Jablonci nad Nisou a ve druhé lize skončí.

HC Most (pod tímto názvem je klub veden na ČSLH) je na předposledním místě druholigové skupiny Západ. Horší jsou jen Řisuty, mimochodem také působící ve Slaném.

Ještě v minulé sezoně hrál přitom Most druhou nejvyšší soutěž. Po sestupu se sice klub přestěhoval, na jeho soupisce ale zůstalo několik zajímavých jmen: třeba Daniel Hora, Tomáš Rod nebo Jan Alinč, kteří si teď zřejmě budou muset najít jiné angažmá.

Po odchodu HC Most do Slaného se na mosteckém zimním stadionu hraje krajská soutěž – Mostečtí lvi (na HC Most nezávislí) vedou tabulku Ústeckého kraje a usilují o postup do druhé ligy. 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz