Havránek se vrací do Chance ligy, pomůže Jihlavě

Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

Dvacetiletý útočník Tomáš Havránek bude z Karlových Varů hostovat v prvoligové Jihlavě. Délka jeho působení v Dukle není stanovená – Energie si ho může v případě potřeby stáhnout.

HokejkaSHOPvanoce

„Tomáše znám dlouhou dobu, sleduji ho celou jeho hokejovou kariéru. Teď moc nehraje, chceme mu hokejově pomoct. Zároveň tím řešíme i problémy s našimi dlouhodobě zraněnými hráči,“ uvedl pro hcdukla.cz jednatel Bedřich Ščerban.

Havránek letos nastoupil za Energii do tří zápasů a dal jeden gól. Do Karlových Varů přišel před sezonou z Komety, respektive jejího partnerského klubu v Třebíči. Stabilní místo v základní sestavě extraligového nováčka ale zatím nezískal.

Vrací se proto do Chance ligy, paradoxně oblékne dres největšího rivala svého bývalého klubu. Za Horáckou Slavii nastoupil do 84 zápasů (10+31) a v minulém ročníku byl třetím nejproduktivnějším juniorem soutěže. Žďárský odchovanec nicméně nejde do úplně neznámého prostředí: v sezoně 2012/2013 totiž pomáhal jihlavskému dorostu. 

„Teď moc nehraje, chceme mu hokejově pomoct."

Šikovný útočník si později zahrál i za áčko Komety – v jejím dresu zapsal třináct startů, bez bodového zisku. Zkušenosti má také z mládežnických reprezentací, ty největší akce ho ale míjely. 

Soupiska HC Dukla Jihlava

Brankáři: Jan Brož, Niklas Lundström, Ondřej Chaloupek.

Obránci: David Kajínek, Lukáš Mareš, Jan Pohl, Václav Půža, Jakub Suchánek, Miha Štebih, Petr Štindl, Matěj Vála, David Váňa.

Útočníci: Lukáš Anděl, Tomáš Čachotský, David Čermák, Vlastimil Dostálek, Tomáš Harkabus, Michal Hlinka, Tomáš Chlubna, Tomáš Jiránek, Martin Osmík, Matěj Pekr, Josef Skořepa, Adam Zeman, Dominik Hrníčko, Matyáš Kantner, Tomáš Havránek.

Tomáš Havránek.

Tomáš Havránek. | Foto: Aleš Bedlík, hokejkv.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz