Havlíčkův Brod posiluje zadní řady, ve 2. lize si zahraje Trhač Kadeřávek

Foto: skkadan.cz

30. října 2018, 18:04

Adam Bagar

Druholigový Havlíčkův Brod reaguje na marodku v zadních řadách, obranu BK přichází vyztužit Patrik Kadeřávek! Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

HokejkaSHOPvanoce

„Chtěli jsme kádr doplnit kvůli zvýšení konkurence a marodce beků, abychom nemuseli tolik sahat do juniorky,“ vysvětluje hlavní kouč a generální manažer Bruslařů Jiří Čelanský.

Změní se měsíční hostování na delší spolupráci?

„Patrik k nám přichází na měsíční hostování a v případě oboustranné spokojenosti bude naše spolupráce dál pokračovat,“ doplňuje Čelanský, jenž věří, že Kadeřávek týmu pomůže.

„Znám ho, je to excelentní bruslař, který by mohl dobře zapadnou do našeho mladého celku. Očekáváme od něj dobrý pohyb a podporu defenzivní i ofenzivní činnosti,“ pokyvuje.

„Je to excelentní bruslař, který by mohl dobře zapadnout do našeho mladého týmu.“

Dvaadvacetiletý obránce dosud v aktuální sezoně oblékal dres prvoligové Kadaně, za kterou hrál už v ročníku 2017/18. V tom aktuálním zaznamenal za dvanáct utkání dva body.

Za muže hrál sezonu také za Znojmo v mezinárodní EBEL, kde ve 49 střetnutích nebodoval. Působil i u Pirátů, ale nesehrál tam žádný soutěžní mač, v mládeži hájil barvy Sparty.

Aktuální soupiska BK Havlíčkův Brod

Brankáři:
Miroslav Folvarský, David Marek, Čeněk Novák.

Obránci:
Štěpán Dudycha, Adam Dvořák, Viktor Horák, Patrik Kadeřávek, Jiří Kopic, Martin Kříž, Kryštof Kulhánek, Martin Nepokoj, Radim Pejchal, Tomáš Semrád, Vojtěch Šmíd, Dominik Vacík, David Vala.

Útočníci:
Filip Beneš, Lukáš Beran, Matěj Blinka, Vojtěch Holenda, Tomáš Chlubna, David Kozlík, Petr Kuchta, Tomáš Ludvík, David Michálek, Jan Milfait, Ondřej Procházka, Patrik Přidal, Miroslav Třetina, Luboš Voříšek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz