Havířov zkouší Koríma, Veselého, Chalupu a další

Foto: hc-havirov.cz

O místo na havířovské soupisce v příštích týdnech zabojuje pětice hráčů na zkoušku: obránci Karol Korím s Lukášem Chalupou a útočníci Radek Veselý, Rok Macuh a Dominik Kafka.

Plekanec Chance liga

Do přípravy se navíc zapojila staronová posila: urostlý vítkovický forvard Tomáš Gřeš, který hrál za Havířov už v předešlých třech sezonách. V té minulé získal jedenáct bodů v 51 zápasech.

Slovenský obránce Karol Korím už v Havířově také působil. Zatímco v sezoně 2015/2016 tým táhl a v základní části získal dvacet bodů, o rok později se trápil a v AZetu předčasně skončil. Uplynulý ročník strávil v Nitře (49 utkání, 1+3).

Zajímavé zkušenosti s dospělým hokejem má i Lukáš Chalupa, který rozdělil minulou sezonu mezi tři kluby: Chomutov, Kadaň a Litoměřice.

S Piráty má leccos společného také Radek Veselý – bývalý mládežnický reprezentant odehrál za Chomutov několik extraligových zápasů. V uplynulé sezoně působil v Benátkách nad Jizerou (44 utkání, 7+10).

V nejvyšší soutěži se mihli i Dominik Kafka s Rokem Macuhem. Druhý jmenovaný – jednadvacetiletý slovinský útočník – se v Havířově objevil už v minulé sezoně (ve čtyřech zápasech).

Kdo nastoupí do přípravy na led?

Brankáři: Ondřej Bláha, Jiří Matoušek, Michal Dufek.

Obránci: Jakub Matai, Patrik Luža, Jakub Dudek, David Chroboček, Vojtěch Ševeček, Jaroslav Mrowiec, Petr Šendera, Karol Korím, Lukáš Chalupa.

Útočníci: Jan Maruna, Jakub Kotala, Lukáš Bednář, Radek Pořízek, Marek Haas, Dominik Pawliczek, Dominik Cihlář, Jan Bambula, Tomáš Gřeš, Radek Veselý, Rok Macuh, Dominik Kafka.

Foto: Michal Polák, eMPefoto.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz