Havířov získal Malinu a zkouší pět hráčů. Kanadská posila nepřijela

Foto: hc-havirov.cz

Hokejisté Havířova v neděli poprvé vyjeli na led Gascontrol Arény. Jiřímu Režnarovi a Patriku Rimmelovi se hlásilo také několik nových tváří. AZet o tom informoval na svých webových stránkách.

Nový fanshop

Jedním z noviců byl obránce Lubomír Malina, který poslední tři sezony působil v Přerově. „Je to vysoký bek a dobrý bruslař,“ říká manažer klubu a asistent trenéra Patrik Rimmel na adresu slovenského hráče, jenž v Chance lize sehrál 156 zápasů.

Kanaďan nepřicestoval z rodinných důvodů

Někdejší zadák extraligového Popradu by mohl nahradit Kanaďana Scotta Priera, ten nakonec ve slezském týmu působit nebude. „I přes podepsanou a zaregistrovanou smlouvu se rozhodl z rodinných důvodů do Havířova nepřicestovat,“ mrzí jej.

Na zkoušku se připojilo hned pět hráčů. V defenzivě Dominik Ficek, jenž v minulé sezoně nastupoval za vítkovickou juniorku a Kopřivnici, či Martin Nepokoj. Ten prošel boleslavskou mládeží a naposledy hrál za druholigový Havlíčkův Brod.

Tomi zabojuje o místo v prvních dvou útocích

Z útočníků se může vrátit Vojtěch Tomi, jenž loni hrál za Porubu a Přerov. „Po nepříliš úspěšné sezoně zabojuje o místo v našich prvních dvou útocích. Očekáváme od něj jak produktivitu, tak pomoc s výchovou mladých hráčů,“ přeje si Rimmel.

Čtvrtým hráčem na zkoušku je mladík Petr Krejčí z Komety Brno. Posledním Jan Dvořák, který se po roce vrací ze zámoří. „Honza je mladý útočník z Mladé Boleslavi, kde se potkal v jednom útoku i s Dominikem Pawliczkem,“ představuje na závěr.

Kdo se zapojil do přípravy na ledě?

Brankáři:
Aleš Stezka, Jiří Matoušek, Marek Štipčák.

Obránci:
Jakub Matai, David Chroboček, Jaroslav Mrowiec, Vojtěch Ševěček, David Zdeněk, Lubomír Malina, Martin Nepokoj (zkouška), Dominik Ficek (zkouška).

Útočníci:
Jan Maruna, Filip Seman, Radek Veselý, Radek Pořízek, Lukáš Bednář, Jakub Kotala, Dominik Pawliczek, Dominik Cihlář, Lukáš Juhász, Jan Bambula, Jan Dvořák (zkouška), Vojtěch Tomi (zkouška), Petr Krejčí (zkouška).

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz