Havířov získal důrazného beka Havla. Šikula Havlíček pomůže Kadani

Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

Prvoligový Havířov dál zbrojí: na hostování do konce sezony přivedl třiadvacetiletého obránce Radka Havla (na fotce). Zajímavou posilu hlásí také Kadaň, za kterou má ve středu poprvé nastoupit šikovný centr Ondřej Havlíček.

HokejkaTV

Havel jde do Havířova

Havel strávil minulou sezonu v Kadani (33 utkání, 4+10) a v deseti zápasech pomohl extraligovému Chomutovu. Zkušenosti má také z druhé nejvyšší německé soutěže a díky působení ve Znojmě i z mezinárodní EBEL.

Silový zadák doplní v havířovské obraně Jiřího Krisla, Marcela Petrana, Robina Staňka, Viktora Postnikova, Davida Chrobočka, Tomáše Drtila a Jakuba Dudka.

„Radek k nám přichází do konce sezony na hostování z Chomutova," potvrdil na klubových stránkách manažer Patrik Rimmel.

Havlíček pomůže Kadani

O Havlíčka mělo před sezonou zájem Ústí nad Labem, šestadvacetiletý útočník bude ale nakonec působit v jiném severočeském celku: v Kadani.

Pro Trhače je to vítaná posila. Chomutovská farma se trápí a v základní části dosud nebodovala. Havlíček může Kadani pomoci s produktivitou – ve 40 zápasech minulé prvoligové sezony získal 28 bodů. O rok předtím jich dokonce v barvách Mostu nasbíral 49!  

Havlíček, který je skvělý v nájezdech, má zkušenosti ze 130 extraligových zápasů. Poslední roky působil v Litvínově, hrál ale také za Plzeň nebo Kladno.

Ondřej Havlíček.

Ondřej Havlíček. | Foto: Facebook HC Most

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz