Havířov oznámil pět odchodů. Nad kým visí otazníky?

Foto: Michal Polák, hc-havirov.cz

V další sezoně nebudou v AZetu pokračovat brankář Ondřej Bláha a útočníci Tomáš Gřeš, Ondřej Procházka a Rok Macuh.

HokejkaTV

Končí také zkušený forvard Marek Haas. „Dostal dobrou nabídku na práci a rozhodl se jít touto cestou," potvrdil pro hc-havirov.cz manažer Patrik Rimmel.

Nejisté je pak pokračování dvou opor: obránce Antonína Bořuty a útočníka Branislava Rehuše. „Hledají angažmá ve vyšších soutěžích. Ale je možnost, že budou hrát tady," prozradil Rimmel.

„Tonda Bořuta a Braňo Rehuš hledají angažmá ve vyšších soutěžích."

Urostlý Tomáš Gřeš získal v základní části čtyřicet bodů (17+23) a byl třetím nejproduktivnějším hráčem týmu. K produktivitě výrazně přispíval také Ondřej Procházka (27 bodů v 41 zápasech).

Slovinský mladík Rok Macuh měl v týmu skromnější roli: na led se v průměru dostával jen na sedm minut a ve 37 utkáních získal tři asistence. 

S Ondřejem Bláhou odchází z Havířova spolehlivá brankářská jednička. Bláha byl třetím nejvytíženějším brankářem Chance ligy. Úspěšnost zákroků měl 89,49 % a průměr inkasovaných gólů na utkání 2,63. „Náhradu za Ondru už máme," řekl na klubových stránkách Rimmel.

Přestupové období ale oficiálně začne až 1. května, na jména posil si tak havířovští fanoušci ještě musejí počkat.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz