Havířov buduje kostru týmu. Kdo zůstává?

Foto: Facebook AZ RESIDOMO Havířov

Obránce David Chroboček a kapitán Jan Maruna podepsali v Havířově nové smlouvy. Slezský klub dále uplatnil opce na sedm hráčů.

Nový fanshop

V Havířově budou pokračovat mladí obránci David Zdeněk s Vojtěchem Ševečkem a útočníci Jakub Kotala, Radek Pořízek, Lukáš Bednář, Dominik Pawliczek a Dominik Cihlář.

Další jména hráčů, kteří se zapojí do letní přípravy, oznámí AZet později. 

Dril na příští sezonu začne AZetu 2. května. Do té doby mají havířovští hokejisté individuální tréninkové plány. Dostali je v pondělí na prvním srazu nově tvořícího se týmu.

AZet v minulém ročníku předváděl parádní výkony. V play off odehrál výbornou sérii s Motorem a v Chance lize nakonec skončil na skvělém šestém místě. 

Úspěšné mužstvo ale potkají odchody. Zatím jich je známo pět: nepokračují brankář Ondřej Bláha a útočníci Tomáš Gřeš, Marek Haas, Ondřej Procházka a Rok Macuh. Otazníky pak visí například nad Antonínem Bořutou a Branislavem Rehušem, kteří hledají angažmá ve vyšší soutěži.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz