Hašek, Eliáš či Pavelec. Para hokejová reprezentace si zatrénovala s hvězdami

Foto: paraostrava2019.cz

Dominik Hašek, Patrik Eliáš, Ondřej Pavelec a David Výborný. Právě pod dohledem těchto hokejových hvězd probíhal zatím poslední trénink české para hokejové reprezentace.

Nový fanshop

Český manšaft se pilně připravuje na blížící se Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019. To, že si para hokejisté mohli na ledě vyzkoušet pár fintiček nebo si dát rychlostní závod i s hokejovými hvězdami, bylo příjemným zpestřením tvrdého tréninku.

„Dominikovi Haškovi jsem vysvětloval, jak my v bráně vlastně chytáme. Ono každý gólman má samozřejmě svůj styl, ale v para hokeji je určitě ještě více specifický,“ řekl Michal Vápenka, brankář české para hokejové reprezentace, který si na ledě vyměnil s ambasadorem mistrovství pár cenných rad.

„Kluci jsou neuvěřitelně silní. Já si sledge teda sám nevyzkoušel, ale vidím, že udržet se na těch saních je hodně těžké. Navíc, jakou rychlostí to kluci jezdí, to je vážně neuvěřitelné,“ dodal bývalý reprezentační brankář Ondřej Pavelec.

S para hokejem se naopak už před deseti lety na MS v Ostravě setkal Patrik Eliáš. Ten ocenil hlavně výkonnostní pokrok českého para hokejového týmu. „Je skvělé, že se kluci můžou na mistrovství připravovat profesionálně. Je to už teď na jejich výkonu znát a já se do Ostravy na mistrovství moc těším, dodal Patrik Eliáš.

„Kluci jsou neuvěřitelně silní. Já si sledge teda sám nevyzkoušel, ale vidím, že udržet se na těch saních je hodně těžké.“

Poctivou jednu tréninkovou jednotku na ledě, přímo ve sledgi, odbruslil i herec Jakub Kohák.

Pokud chcete vidět, jak mu to na ledě šlo nebo jak svou druhou zkušenost na sledgi zvládl ambasador mistrovství Dominik Hašek, sledujte oficiální sociální sítě světového šampionátu (@paraostrava2019) i web.

Zdroj: www.paraostrava2019.cz

Foto: paraostrava2019.cz

Foto: paraostrava2019.cz

Foto: paraostrava2019.cz

Foto: paraostrava2019.cz


Sázej na zápasy MS s bonusem 500 Kč od Sazkabetu!

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz