Hamerlík se vrací z Pardubic do Třince, Kváča je zpátky v Motoru

Foto: Lukáš Filipec, hcocelari.cz

Oceláři už mají jasno o brankářské dvojce pro zbytek sezony. Šimona Hrubce doplní Peter Hamerlík, jenž se vrací z hostování v Pardubicích. Petr Kváča je tak zpátky v Českých Budějovicích.

HokejkaSHOPvanoce

„Situace s našimi gólmany se má tak, že podle dohody se Petr Kváča vrací do Českých Budějovic a nám zase Peter Hamerlík z hostování v Pardubicích,“ potvrdil na tiskové konferenci po utkání s Karlovými Vary (4:3p) třinecký asistent trenéra Marek Zadina.

Hamerlík odchytal za Dynamo osm zápasů, inkasoval průměrně 4,15 branky při úspěšnosti 84,15 procenta. „Děkujeme Petrovi za odvedené služby v Pardubicích a přejeme mu hodně štěstí v další kariéře,“ uvedl pardubický generální manažer Dušan Salfický.

Jednadvacetiletý Kváča dostal v Třinci šanci ve dvou utkáních a pokaždé slavil vítězství. Nejdřív 4:3 v prodloužení nad Brnem a poté 4:1 nad Pardubicemi. Ze Slezska se na jih Čech vrací s kvalitními čísly, průměrem 1,97 inkasované branky a úspěšností 92,45 procenta.

Foto: Lukáš Filipec, hcocelari.cz

Soupiska HC Oceláři Třinec

Brankáři:
Lukáš Daneček, Peter Hamerlík, Šimon Hrubec, Nick Malík.

Obránci:
Marian Adámek, Jan Bartko, Milan Doudera, Guntis Galvinš, Martin Gernát, Filip Haman, Lukáš Krajíček, Jakub Matyáš, David Musil, Vladimír Roth, Jan Zahradníček.

Útočníci:
Martin Adamský, Roberts Bukarts, David Cienciala, Vladimír Dravecký, Jan Hladonik, Erik Hrňa, Aron Chmielewski, Vít Christov, David Kofroň, Michal Kovařčík, Ondřej Kovařčík, Tomáš Marcinko, Rostislav Martynek, Milan Mikulík, Štěpán Novotný, Jiří Polanský, Adam Raška, Jan Rudovský, Martin Růžička, Vladimír Svačina, Ethan Werek.

Soupiska ČEZ Motor České Budějovice

Brankáři:
Marek Dvořák, Petr Kváča, Jan Strmeň, Daniel Svoboda.

Obránci:
Vojtěch Doktor, Mitchell Fillman, Martin Jandus, Zdeněk Kutlák, Žiga Pavlin, Karel Plášil, Václav Prospal mladší, Pavel Pýcha, René Vydarený.

Útočníci:
Jakub Babka, Martin Beránek, Cody Bradley, Miloslav Čermák, Milan Dančišin, Jakub Doktor, Zdeněk Doležal, Vincent Dunn, Lukáš Endál, David Gilbert, Martin Heřman, Matouš Hrubec, Václav Karabáček, Martin Novák, Pavel Novák, Roman Přikryl, Jiří Šimánek, Ondřej Vaculík.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz