Halloween v NHL: originální masky, a za co šel proboha Hertl?

Foto: Instagram NHL

Právě dnes večer se v Americe slaví Halloween. Hokejisté z NHL už jsou připravení: a s maskami si dali opravdu záležet! Svým kostýmem hodně pobavil i Tomáš Hertl.

HokejkaTV

Brad Marchand jako Eleven ze Stranger Things...

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Happy Halloween from Dustin and Eleven (Elle) from Stranger Things

Příspěvek sdílený Brad Marchand (@bmarch63),Říj 31, 2019 v 7:05 PDT

Auston Matthews jako Freddie Mercury...

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

The 'stache makes sense now. Auston Matthews is fully committed to #HockeyHalloween. ?? (? @austonmatthews)

Příspěvek sdílený NHL (@nhl),Říj 31, 2019 v 2:04 PDT

Marc-André Fleury jako bratranec Itt z Addamsovy rodiny...

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Cousin itt and Wednesday ? ? There is a very good chance my husband won’t let me do his costume next year ?

Příspěvek sdílený Veronique Larosee Fleury (@vlarosee),Říj 28, 2019 v 8:00 PDT

Connor McDavid jako Grinch...

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

The Grinch steals #Halloween

Příspěvek sdílený Connor Mcdavid (@mcdavid97),Říj 26, 2019 v 11:29 PDT

Tomáš Hertl jako plačící mimino...

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Happy Halloween?? #crybaby

Příspěvek sdílený Tomas Hertl (@hertlik48),Říj 31, 2019 v 12:03 PDT

Max Domi jako Joker...

Brock Boeser se spoluhráči imitovali Shreka...

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Donkayyyyyy

Příspěvek sdílený Brock Boeser (@bboeser),Říj 26, 2019 v 8:15 PDT

Scott Mayfield se inspiroval ve Hře o trůny...

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

HOLD. THE. DOOR.

Příspěvek sdílený Scott Mayfield (@scottmayfield2),Říj 29, 2019 v 12:03 PDT

Gritty baví...

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Fight like a Grit. #FlyOrDie

Příspěvek sdílený Philadelphia Flyers (@philadelphiaflyers),Říj 26, 2019 v 4:59 PDT

Brady Tkachuk jako basketbalista...

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Corn dogs Jackie corn dogs

Příspěvek sdílený Brady Tkachuk (@bradytkachuk),Říj 28, 2019 v 7:41 PDT

Hráči Dallasu rozdávali radost v nemocnici...

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Helped spread some Halloween spirit @childrens! ?‍♂️ #GoStars

Příspěvek sdílený Dallas Stars (@dallasstars),Říj 23, 2019 v 2:19 PDT

Tomáš Tatar...

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

??? #halloween #halloweenparty #creepyresidence #vlcak #voodoodoll

Příspěvek sdílený Tomas Tatar (trto90) (@tomastatar90),Říj 28, 2019 v 10:07 PDT

Hodně originální kostým Blakea Colemana...

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

WILSONNNN! ?

Příspěvek sdílený Blake Coleman (@bcoles25),Říj 26, 2019 v 6:53 PDT

Roman Josi má rád Piráty z Karibiku...

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Happy Halloween?

Příspěvek sdílený Roman Josi (@rjosi90),Říj 28, 2019 v 2:07 PDT

Matt Duchene...

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Happy Halloween! ? ?

Příspěvek sdílený Matt Duchene (@matt9duchene),Říj 31, 2019 v 5:25 PDT

Jordan Eberle pobavil...

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

SPOILER: Jordan Eberle is the Tooth Fairy. ? #HockeyHalloween (? @laurenrodycheberle)

Příspěvek sdílený NHL (@nhl),Říj 30, 2019 v 11:03 PDT

Chceš se vznášet?

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Hiya, Georgie(v). ?

Příspěvek sdílený NHL (@nhl),Říj 29, 2019 v 5:10 PDT

P. K. Subban a jeho výzva Grittymu...

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

@lindseyvonn and @njdevil00 got the last laugh. ? #HockeyHalloween (? @lindseyvonn)

Příspěvek sdílený NHL (@nhl),Říj 28, 2019 v 9:45 PDT

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz