Hádka trenérů: Sorry, ale to si ze mě děláš prd**! rozčílil se Tvrzník

Tak takováto tisková konference se jen tak nevidí... Po vypjaté čtvrtfinálové sérii mezi Jihlavou a Litoměřicemi (4:1 pro Duklu) padala mezi trenéry silná slova.

HokejkaTV

„Samozřejmě jsme rádi, že jsme to zvládli. A dál to hodnotit nebudu. Protože bych řekl něco, co bych nechtěl," uvedl na tiskovce jihlavský trenér Petr Vlk. „Protože v životě jsem neviděl tolik odválenejch zápasů jako v sérii s Litoměřicemi. Někteří hráči tam toho víc odleželi na ledě než odehráli."

Hostující trenér Daniel Tvrzník okamžitě reagoval: „K tomu já se vyjádřím. Tohle je opravdu přes čáru!" 

„My jsme celou sérii odehráli naprosto férově. Já jsem z naší strany neviděl jediný zákeřný zákrok," řekl Tvrzník. „Běžte se podívat na Aleše Pavlase. Ten má několik tržnejch ran v obličeji, po zákroku Pekra má zápěstí jak já dva bicepsy... Hraje každej zápas pod práškama, pod injekcema. A tady slyším tady to?"

„My kdybychom sestříhali ty likvidační zákroky na naše hráče, na hlavu a podobně, tak by stáli vaši další hráči," pokračoval rozčilený Tvrzník. „Já tady nebudu poslouchat takovýhle nesmysly. Petře, sorry, ale to si děláš prdel ze mě! To nemyslíš vážně. Běž se podívat na ty kluky, jak jsou pomlácený. Z vašich zákroků!"

„Je to hokej, play off. My jsme si nestěžovali, nebrečeli, nepodávali žádný protesty. A ty mi řekneš, že jsme se odváleli?!" pokračoval v monologu Tvrzník. „Tak se běž podívat na vyloučení na Pekra, nebo v tý první třetině, nevím na koho to bylo, jak tam skáčou ti tvoji hráči. A nikdo se nerozčiluje. Nikdo z nás nekřičí na rozhodčí. Strašný..."

Jihlavský kouč Vlk už si slovo nevzal.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz