Gulaš už je mezi finalisty. Stane se nejužitečnějším hráčem Ligy mistrů?

Foto: hcskoda.cz

Plzeňský útočník Milan Gulaš uspěl v konkurenci dalších čtyř kandidátů a dostal se mezi trojici finalistů na ocenění pro nejužitečnějšího hráče Ligy mistrů.

HokejkaSHOPvanoce

Třiatřicetiletý hokejista je čtvrtým nejproduktivnějším hráčem aktuálního ročníku Ligy mistrů, zaznamenal 13 bodů za osm gólů a pět asistencí a výrazně se podepsal pod plzeňskou jízdu.

HLASOVAT MŮŽETE ZDE »

Indiáni nejdřív suverénně ovládli skupinu, pak v osmifinále dvakrát přejeli Bolzano, následně si ve čtvrtfinále vyšlápli na Skellefteu a poprvé padli až v úvodním semifinále s Frölundou.

O vítězi ankety, kterou loni ovládl třinecký brankář Šimon Hrubec, mohou fanoušci hlasovat až do 3. února na webu soutěže. Výsledek pak bude zveřejněn o dva dny později při finále.

Chay Genoway a Ryan Lasch z Frölundy skončili těsně před finálovými branami, společně s Gulašem se o výhru ucházejí Stephen Michalek ze Salcburku a Trevor Parkes z Mnichova.

Americký brankář zapsal devět startů, má průměr 1,77 obdržené branky na zápas a úspěšnost zákroků 93,55 procenta. Kanadský útočník v sedmi zápasech zazářil dvanácti body (9+3).

Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz