Góly TELH: Tiki-taka Ocelářů nebo nezištná teč Vampoly

Foto: Jan Pavlíček, bkboleslav.cz

25. února 2017, 7:30

Vojtěch Balon

S blížícím se koncem základní části jako by přibývala i četnost nádherných gólových akcí. 49. kolo Tipsport extraligy přineslo bezpočet krásných branek, pět nejlepších vám přinášíme v tradičním souhrnu.

HokejkaSHOPvanoce

Zdráhal zakončil lahůdkovou akci (VIT - LIB 4:0)

Vítkovičtí proti vedoucímu Liberci prolomili slabší období a zvítězili přesvědčive 4:0. Kromě skvělého výkonu gólmana Patrika Bartošáka pomohlo Ostravanům hned několik krásných branek, my jsme do našeho souhrnu vybrali tu Patrika Zdráhala na 3:0. Ostatně, posuďte sami:

Hořava připravil gól Gerhátovi (LIT - PLZ 2:0)

Ani v utkání Litvínova proti Plzni mnoho branek nepadlo, v tomto případě ale obě trefy stály za to. Úvodnímu gólu Jana Černého předcházela parádní akce Vervy, ještě lépe to ale Severočeši sehráli před druhým gólem: Trávníček na sebe navázal pozornost a přenechal puk Hořavovi, který našel před brankou volného Františka Gerháta, jenž už měl úlohu snadnou.

Zohorna využil Malletovu zadovku (KOM - TRI 2:5)

Brněnská Kometa sice Třinci podlehla hladce 2:5, zápas ale pro domácí tým začal parádně. Už po minutě a půl hry Alexandre Mallet parádní zadovkou oslovil z druhé vlny si najíždějícího Hynka Zohornu, který přesnou trefou překonal hostujícího gólmana Šimona Hrubce.

Marosz stál na konci tiky-taky (KOM - TRI 2:5)

Hned další branka v téže utkání by rovněž mohla s přehledem kandidovat na Zlatou helmu. Oceláři rozjeli parádní kombinaci na jeden dotek, na jejímž konci stál Rostislav Marosz a jeho střela z voleje, kterou překonal bezmocného Karla Vejmelku.

Vampola uklidil Pospíšilovu žabičku do sítě (MBL - SPA 2:4)

V poslední době velmi dobře hrající Mladá Boleslav sehrála vyrovnané utkání proti rozjeté Spartě, které sice nakonec ovládli Pražané, kteří se ale o vítězství dlouho strachovali díky této trefě Petra Vampoly. Mistr světa z roku 2010 nezištně tečoval žabičku z hole Tomáše Pospíšila do sítě, Filip Novotný vůbec nestihl zareagovat.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz