Góly TELH: Stloukalův lob, šťouch Orsavy či bomba Redenbacha

Foto: Jan Čech, Karlovarský deník

5. února 2017, 21:05

Vojtěch Balon

Základní část Tipsport extraligy vrcholí, česká nejvyšší soutěž se již přehoupla do své závěrečné čtvrtiny a boje o lepší pozici pro play off, postup do předkola nebo holé vyhnutí se baráži nabírají na intenzitě. V této fázi soutěže se více než kdy předtím počítají i náhodné góly či trefy z dorážek, nicméně i nedělní 45. kolo divákům nabídlo několik krásných branek. Pět nejhezčích najdete v našem tradičním souhrnu.

HokejkaTV

Redenbach vstřelil první gól za Třinec (TRI - LIB 3:4)

Třinečtí hokejisté souboj druhého s prvním proti Liberci sice nezvládli a Severočechům podlehli těsně 3:4, hořkost porážky ale zmírnila alespoň parádní trefa Tylera Redenbacha. Čerstvá posila z Pardubic si počkala na nečekanou zadovku Jakuba Petružálka a kanadský útočník poté nedal Lašákovi šanci.

Nahodil připravil Bártovi snadnou trefu (ZLN - PCE 5:4sn)

Duel mezi Zlínem a Pardubicemi sice patřil především domácímu fantomovi Robertsovi Bukartsovi, v našem souhrnu ale nakonec dostala přednost trefa Michala Bárty. Nutno dodat, že Bárta měl úlohu snadnou, gól mu totiž krásným průnikem po pravém křídle připravil jeho spoluhráč Lukáš Nahodil.

Stloukalův lob zaskočil Vejmelku (KOM - KVA 3:2p)

Hokejisté Karlových Varů si z moravské metropole odvezli cenný bod, ačkoliv po dvou třetinách prohrávali už o dva góly. Ke stíhací jízdě v úvodu třetí části zavelel Petr Stloukal, jenž svou akci zakončil neotřelým lobem, který nakonec i s přispěním nešťastně tečujícího Ondřeje Němce skončil až v síti.

Bruslaři zvítězili díky krásným trefám (MBL - VIT 3:0)

Všechny týmy okolo desátého místa v tabulce ve 45. kole dokázaly bodovat, a tak na to musela zareagovat i o předkolo bojující Mladá Boleslav. Svěřenci Františka Výborného v televizním utkání především díky dalšímu skvělému výkonu Brandona Maxwella zvítězili 3:0 nad Vítkovicemi, přičemž o tříbodovém zisku rozhodli nádhernými trefami. Skóre otevřel takto po samostatném úniku Lukáš Žejdl:

Také poslední gól utkání mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi stál za to a i tentokrát Ostravany srazil další bývalý hráč konkurenčního Třince: Jakub Orsava. Letní posila Bruslařů dostala nádhernou přihrávku od dlouhána Tomáše Urbana a Orsava nedal přesnou střelou z voleje Bartošákovi šanci.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz