Góly TELH: Špičkové víko Zohorny, dělová rána Němce či paráda Tygrů

Foto: Michal Eger, hc-kometa.cz

3. dubna 2017, 10:26

Ladislav Vácha

Tipsport extraliga neubírá na svém svižném tempu a dál servíruje fanouškům pestré gólové menu! Za zhlédnutí určitě stojí nechytatelné pumelice z holí Ondřeje Němce a Davida Kajínka, dechberoucí protiútok Liberce zakončený po brilantní Valského zadovce hezkou střelou Vladimíra Svačiny, přesná trefa pod víko z dílny Hynka Zohorny a ukázkový volej Jakuba Fleka.

Jágr Chance liga

Svačina využil ideálního pasu (LIB – CHM 4:3p)

To byla exkluzivní akce, jež musela zahřát u srdce každého hokejového fanouška! Jakub Valský přebral na útočné modré čáře přesnou křížnou nahrávku a zavezl puk na osu hřiště na okraj kruhů, čímž na sebe navázal pozornost protihráčů. Vzápětí vykouzlil lahůdkovou zadovku mezi bruslemi na rozjetého Vladímira Svačinu, jenž si zatáhl kotouč do pravého kruhu a skóroval k bližší tyčce nad Lacovo rameno.  

O. Němec vymetl šibenici (KOM – MHK 8:0)

Kometa doma nelítostně rozstřílela Hradec Králové a obránce Ondřej Němec se blýskl hattrickem! A jeho druhá přesná trefa byla nádherná! Brňané se usadili v útočném pásmu, jejich opora si srovnala na okraji levého kruhu puk na hůl a golfákem vypálila. A vzešla z toho výstavní rána, jež zaplula do protější šibenice. Krása!  

H. Zohorna krásně zavěsil (KOM – MHK 8:0)

Celek z moravské metropole dál nekompromisně pokračoval v demolici Mountfieldu a střílel jeden povedený gól za druhým! Alexandre Mallet vybojoval kotouč u vlastní modré čáry a přihrál do jízdy Hynku Zohornovi. Šikovný útočník si navedl kotouč do pravého kruhu a z úhlu podél bližší tyčky nad Rybárovo rameno zavěsil. To byl věšák jako z hokejové učebnice! 

Flek vyslal smrtící volej (KVA – PCE 4:5sn)

Karlovy Vary přivítaly na svém ledě Pardubice a nakonec získaly bod. Střelnici si otevřel hlavně Jakub Flek, který zkompletoval hattrick! Ve 25. minutě přesprintoval neutrální zónu Ondřej Beránek a v útočném území bekhendem přiťukl kotouč na levé křídlo Dávidu Grígerovi. Talentovaný forvard poslal geniální pas před brankoviště na úplně volného parťáka ze čtvrtého útoku Energie a ten v pokleku precizním volejem skóroval. Vynikající projektil!  

Kajínek udeřil pěknou ranou (JIH – CEB 2:1sn)

Jihlava v domácím prostředí dlouho nemohla proti Českým Budějovicím prolomit své střelecké trápení, ale v 52. minutě se nakonec dočkala a slavila vyrovnání. Vladímír Bilčík posunul puk do blízkosti modré čáry Davidu Kajínkovi, který z první práskl do kotouče a ten se po jeho skvělé ráně zastavil až u levé tyčky bezmocného gólmana Kváči. To byla bomba, radost pohledět!

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz