Gól, nebo ne? Kouč Šumperka se zlobí: Puk v brance nebyl

Včerejší utkání mezi Třebíčí a Šumperkem nabídlo kromě sedmi branek i jeden sporný moment. A to vyrovnávací trefu Ladislava Bittnera necelou minutu a půl před koncem třetí třetiny.

Fanshop národního týmu

První tým tabulky dotahoval, prohrával o jednu branku. Po stupňujícím tlaku nakonec Třebíč vyrovnala při hře bez brankáře, když doklepl puk na brankovišti nejlepší střelec minulé sezony.

Rozhodčí ihned ukazoval, že se jedná o gól. Zápas pak došel do nájezdů, ve kterých uspěli domácí.

Byl to gól, nebo ne? Sporný moment z Třebíče

Draci vyrovnávací branku viděli jinak: i hráči ihned po vyrovnání jeli za rozhodčími, jejich protesty ale k ničemu nevedly.

„Podíváme se na video, mě už to štve... Vím, že rozhodčí to mají těžké, že nemůžou vidět záznamy, nicméně jasně bylo vidět, že puk vůbec nebyl v brance," komentoval po utkání kouč Martin Janeček. 

Oba kluby pak přidaly na sociální sítě videa ze zmíněného momentu. Ale upřímně: z ani jednoho se nedá posoudit, zda to gól byl, nebo ne. Chtělo by to průkaznější záběr.

Příspěvek Šumperka

V Chance liga Jednou dostanete gól vteřinu po siréně, kdy už má brankový rozhodčí blokované světlo, jindy zase po trefě do břevna... nebo ne? Jak to vidíte vy?

Zveřejnil(a) Draci Šumperk dne Středa 24. listopadu 2021

Záběr Horácké Slavie Třebíč si můžete pustit ZDE.

Kotouč se mohl odrazit od vnitřní tyčky, možná ale také od břevna...

„My už jsme letos dostali potřetí gól, který byl po čase nebo nebyl v bráně. O to víc nás mrzí, že to byl ten rozhodující, který poslal zápas do prodloužení," doplnil Janeček po porážce.

„Mě už to štve... Vím, že rozhodčí to mají těžké, že nemůžou vidět záznamy, nicméně jasně bylo vidět, že puk vůbec nebyl v brance."

„Takový je hokej, někdy nespravedlivý," dodal šumperský hlavní trenér.

Co myslíte vy? Jednalo se o gól?

Foto: Markéta Křížová, hstrebic.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz