Fungující symbióza potrvá i v příští sezoně. Liberec si pojistil další oporu

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Michal Bulíř pokračuje pod Ještědem, s vedením libereckého klubu se dohodl na nové roční smlouvě. Bílí Tygři o pokračování produktivního útočníka informovali v tiskové zprávě.

partneři českého hokeje

„Michal je ryzím odchovancem našeho klubu, v rámci extraligy neoblékal jiný dres a jsme velmi rádi, že tato fungující symbióza potrvá také v nadcházející sezóně,“ těší generálního manažera libereckého klubu Ctibora Jecha.

 

„Michal je už nyní liberecká ikona. Jsme rádi, že pokračuje a že nám v něm zůstává další lídr, který dokáže táhnout produktivitu týmu.“

„Je živým důkazem naší dlouholeté systematické práce s mladými hráči a potvrzením, že v Liberci umíme vychovat talenty mezinárodních kvalit,“ dodává k prodloužení úspěšné spolupráce s útočníkem Michalem Bulířem.

Ten je s výjimkou sezony 2018/19, kdy jej v Kontinentální lize zlákala nabídka Magnitogorsku, odmalička věrný liberecké organizaci. Svými výkony přispěl i k zisku mistrovského titulu v roce 2016 a čtyř Prezidentských pohárů.

28letý útočník odehrál za Bílé Tygry už 404 extraligových zápasů, v nichž potvrdil svou pověst produktivního hráče. Do statistik zaznamenal 227 kanadských bodů, ke 109 trefám do černého přidal 118 gólových nahrávek.

„Michal je už nyní liberecká ikona. Patří mezi nejlepší útočníky celé extraligy. Jsme rádi, že pokračuje a že nám v něm zůstává další lídr, který dokáže táhnout produktivitu našeho týmu,“ hlásí hlavní kouč Patrik Augusta.

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz