Frýdek vyřadil tři juniory, šanci ale pak dostanou. Co Svačina?

Foto: Facebook HC Frýdek-Místek

Hokejisté Frýdku-Místku se rozloučili (zatím) se třemi juniory. „Je to ale především z důvodu toho, že nemůžeme jít v tak vysokém počtu hráčů na led," vysvětluje pro klubový web hlavní trenér Martin Janeček.

Obránci Filip Hrůzek, Daniel Chovaniak a útočník Petr Ullrych. Všichni jsou ročník 2003 a minulý rok hráli v třinecké juniorce. Šanci prosadit se do A-týmu Frýdku ale přeci jen ještě budou mít...

„Tyhle kluky si ovšem určitě vyzkoušíme, budeme je chtít v tréninku vidět," slíbil Janeček.

„Tyhle kluky si ovšem určitě vyzkoušíme, budeme je chtít v tréninku vidět."

„Hlavně v obraně ještě potřebujeme přečíst některé kluky, kteří mají šanci, ale kvůli věku už nemohou nastoupit za třineckou juniorku. Teprve se rozhodneme, jestli si je necháme. Potřebujeme prostor, abychom vše důkladně promysleli."

Rysi před sezonou posílili například o Jakuba Tepera, Aleše Sovu, Vojtěcha Zeleňáka, Adama Zemana, Ondřeje Machalu, Vlastimila Dostálka, Jakuba Doktora, Štěpána Havránka či Daniela Vrdlovce.

Složili zajímavý kádr, ve kterém má působit opět i ostřílený Vladimír Svačina.

„Hlavně v obraně ještě potřebujeme přečíst některé kluky, kteří mají šanci, ale kvůli věku už nemohou nastoupit za třineckou juniorku."

„Tým je už nyní skoro komplet, chybí nám stále pouze Vláďa Svačina, který se připojí 25. července, kdy už budeme všichni na ledě," prozradil hlavní kouč pro hokej.hcf-m.cz.

Tento týden měli hráči Frýdku-Místku suchou přípravu, ale po tréninku mohli chodit individuálně na krátkou dobu i na ledovou plochu.

Foto: hcf-m.cz

„Příprava na suchu bude probíhat ještě v podstatě celý srpen, a to zároveň s tréninky na ledě. Chceme být co nejlépe připraveni na září, kdy startuje Chance liga," řekl Janeček.

V přípravě narazí Rysi na polský Jastrzębie a Tychy, dále na Přerov, Třinec, Prostějov či Michalovice.

Frýdek zavítá také na Slovensko, kde nastoupí do turnaje Memoriál Pavola Zábojníka. V rámci něj vyzve Zvolen, Nové Zámky a Liptovský Mikuláš.

Aktuální soupiska HC Frýdek-Místek

Brankáři:
Vojtěch Mokry, Daniel Šimonů, Patrik Švančara.

Obránci:
Jakub Teper, Jakub Michálek, Jakub Adámek, Aleš Sova, Jakub Žůrek, Štěpán Havránek, Vojtech Zeleňák.

Útočníci:
David Klimša, Jakub Doktor, Vlastimil Dostálek, Daniel Vrdlovec, Ondřej Machala, Adam Zeman, Michal Hotěk, Pavel Matěj, Vladimír Svačina.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz