Frýdek nevyšel. Nový Jičín udržel svého nejproduktivnějšího hráče

Foto: Veronika Braunová - Lénartová

6. září 2020, 19:44

Adam Bagar

Produktivní slovinský útočník Rok Macuh se po neúspěšné zkoušce ve Frýdku-Místku znovu domluvil na spolupráci s druholigovým Novým Jičínem. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Aplikace Tipsport extraligy

23letý hokejista to po své nejlepší sezoně v dosavadní kariéře zkoušel o patro výš, u frýdeckých Rysů však neuspěl a stejně jako loni si nakonec plácl s vedením druholigového Nového Jičína.

„Z důvodu zranění nemohl pokračovat v přípravě ve Frýdku-Místku a už v pondělí se připojí k Ďáblům v Kravařích,“ informují zástupci klubu, kteří si od Slovince znovu hodně slibují.

V uplynulém ročníku byl Rok Macuh největší oporou Nového Jičína. Zapisoval průměrně bod na zápas, s bilancí 19 gólů a 21 asistencí suverénně ovládl produktivitu celého mužstva.

„Věříme, že překoná loňské statistiky a zároveň bude atakovat klubový rekord Lukáše Bacula. Ten v sezoně 2009/10 nasbíral 51 bodů za 20 branek a 31 nahrávek,“ doplňují Ďáblové.

Rodák z Mariboru přidá v Česku sedmou sezonu. Začínal v Havířově, kde sehrál i 41 utkání (0+3) v první lize, v extralize zapsal 12 startů (0+1) za Olomouc a krátce působil i v Orlové.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz