Frýdek-Místek oznámil pět podpisů: zůstávají Klimša nebo Bartko

Foto: Jan Velčovský, hcf-m.cz

Frýdek-Místek může i v příští sezoně počítat s obránci Dávidem Stránským, Janem Bartkem, Filipem Hamanem a útočníky Davidem Klimšou (na fotce) a Adamem Flokem.

HokejkaTV

Už na začátku května Slezané potvrdili, že smlouvy prodloužili také Lukáš Daneček, Jan Zahradníček, Milan Mikulík a Rostislav Martynek.

V kádru by se teoreticky mohl znovu objevit i střelec Štěpán Novotný, který zůstává v třinecké organizaci. Pokusí se ovšem vybojovat místo v sestavě Ocelářů.

Na první posilu zatím fanoušci Frýdku-Místku čekají. 

A co odchody? Zatím je známo, že zadák Patrik Husák odešel do Poruby, Jiří Krisl se vrátil do Přerova a útočník Vít Christov posílil Motor. Nové angažmá si pak hledá zkušený brankář Peter Hamerlík. 

Klimša v Chance lize dlouhodobě patří k nejefektivnějším útočníkům na přesilovky. V uplynulém ročníku dal v početních výhodách devět branek, v předminulém pak dokonce deset. Vyniká výběrem místa.

Dvaadvacetiletý Bartko má za sebou průlomový rok. V 53 zápasech získal 32 bodů (6+26) a byl pátým nejproduktivnějším bekem soutěže. 

Obránci Stránský (33 zápasů, 1+5) s Hamanem (35 utkání, 6+3) a útočník Flok (29 zápasů, 5+2), měli loni v týmu o trochu skromnější role.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz