Frýdek-Místek. Nováček WSM Ligy a prodloužená hokejka Ocelářů

Foto: Michal Návrat, michalnavrat.cz

14. prosince 2016, 16:04

Radek Macháček

Když vkročíte do haly nováčka WSM Ligy klubu HC Frýdek-Místek, možná si budete připadat jako ve zmenšeném světě Ocelářů z Třince. Podobnost právě s třineckým klubem ale rozhodně není náhodná. Oceláři farmu potřebovali a právě ve Frýdku-Místku našli pro tento projekt ideálního spojence. Vznikl klub, ve kterém dřímá obrovský potenciál a jak se ukázalo, jeho ambice dalece přesáhly druhou ligu.

Fanshop

Role nováčka není nikdy jednoduchá. Ve Frýdku-Místku zatím první sezonu ve WSM Lize zvládají obstojně. Zkušený trenér Jiří Juřík vidí velký potenciál v mladých hráčích, kterým pomáhá několik starších harcovníků. Je to tedy „klasický“ mix. Ten najdete i v dalších týmech WSM Ligy, které spolupracují s kluby extraligovými. Druhá nejvyšší soutěž se ale v nové destinaci rychle zabydlela. Na tribunách vládne parádní atmosféra, prodáno je přes osm set permanentek, v průměru chodí 1700 diváků. Pojďte s námi nahlédnout do arény nováčka WSM Ligy.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz