Frýdek-Místek mění vizuální identitu, odhalil nové logo i dresy

Foto: hcf-m.cz

Prvoligový Frýdek-Místek se před nadcházejícím ročníkem oblékne do nového hávu, na svých webových stránkách představil aktualizované logo a také zápasové dresy.

Dresům i logu dominuje tradiční klubový symbol v podobě rysa. 

„Myšlenka vzešla od fotografa Tanasise, se kterým jsme v minulé sezoně spolupracovali na fotkách hráčů pro sociální sítě, rozpisy zápasů, kalendář, plakáty, ale především na vizuálu pro reklamní plochy v OC Frýda,“ vypráví výkonný manažer Jakub Mikulík.

„Myšlenka vzešla od fotografa Tanasise, se kterým jsme v minulé sezoně spolupracovali.“

Na novém designu se kromě něj výrazně podílel grafický designér Jan Kulich, který logo vytvořil a navrhl také zápasové dresy.

„Aktualizace vychází z původního námětu a dodržuje nadále základní atributy: kruhový tvar, text, patrona klubu ve formě ryse a barevnost. Tanasis a Kulich jsou profesionálové, kteří pracují pro nadnárodní firmy a mají fantastický cit pro vizuální záležitosti,“ těší Mikulíka.

„Nový rys se opravdu povedl! Navíc i text Frýdek-Místek je v logu daleko viditelnější. U dresů jsme brali ohled také na sportovní stránku, aby se hráči ze všech úhlů dobře viděli,“ líčí výkonný manažer na klubovém webu.

Frýdek bude domácí duely nově hrát v bílé variantě dresů, venku naopak nastoupí v červené. Na této změně se prvoligové kluby dohodly při nedávném aktivu.

„Ve světě i u nás mnoho sportovních klubů také prochází vývojem a pracuje na své značce.“

„Ve světě i u nás mnoho sportovních klubů také prochází vývojem a pracuje na své značce. Věříme, že modernizace našeho loga i nové dresy se budou fanouškům líbit,“ dodává závěrem Mikulík.

Foto: hcf-m.cz

Foto: hcf-m.cz

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz