Frustrovaní hráči Litoměřic nepoděkovali fanouškům. Teď se omlouvají

Foto: Facebook HC Stadion Litoměřice

Litoměřice ve středu vybouchly proti Havířovu a před domácími fanoušky schytaly debakl 1:5. Porážka byla o to nepříjemnější, že utkání mělo pro Stadion zvláštní nádech.

HokejkaTV

Klub se totiž připojil k oslavám 800. výročí od založení města a nastoupil ve speciální sadě dresů.

Frustrace po porážce byla obrovská. Natolik, že hráči po utkání ani nepoděkovali fanouškům a rovnou odešli do kabin. Hlavně děti, které naskákaly na mantinel a chtěly si s hokejisty plácnout, byly z úprku hráčů zklamané.

„Stejně tak, jak se my snažíme dělat profesionální hokej, tak si hráči musí uvědomit, že především oni jsou ti profesionálové, kteří reprezentují klub i město," hlásí na klubovém webu předseda Daniel Sadil.

„To je věc, kterou nejsem ochoten nikdy akceptovat."

„Pokud se klubu a všem, kdo se o hokej v Litoměřicích starají, povede udělat tak hezkou akci, jako je speciální zápas k výročí 800 let Litoměřic, nesmí se hráči takhle chovat a akci tím znehodnotit. A nesmí se tak chovat ani jindy,“ vzkazuje Sadil.

„Za sebe a za klub se mohu fanouškům jen omluvit. Nejen za výkon, který hráči předvedli, což se ale může stát, ale především za jejich chování po zápase. To je věc, kterou nejsem ochoten nikdy akceptovat," citují Sadila klubové stránky.

„Doufám, že si všichni uvědomí, že udělali chybu."

„To, že si po prohře zalezou do kabiny a nejedou za fanoušky, kteří jim chtějí i po tak bídném výkonu poděkovat, je trestuhodné. Doufám, že si všichni uvědomí, že udělali chybu a že se budou fanouškům revanšovat. Věřím, že to bylo poprvé a naposledy,“ dodal Sadil.

S omluvou přispěchali i hráči. 

„Všem fanouškům a především dětem bychom se chtěli moc omluvit," hovoří jménem kabiny kapitán Aleš Pavlas. „Dolehla na nás frustrace ze špatného výsledku a potažmo i nedobrého výkonu. Protože většina kluků nemá děti a nedokáže se úplně vcítit do takové situace, byla reakce špatná."

„Protože většina kluků nemá děti a nedokáže se úplně vcítit do takové situace, byla reakce špatná."

„Bylo to špatně a my si toho jsme vědomi. Byli bychom strašně neradi, kdyby nás děti nebo i ostatní fanoušci kvůli tomu zatratili, protože si vážíme každého, kdo dorazí na stadion. Budeme se snažit je potěšit výkony i pozápasovými děkovačkami, nebo alespoň plácnutím nebo zamáváním za to, že nás za každých okolností podporují,“ říká Pavlas pro web hclitomerice.cz.

Foto: Facebook HC Stadion Litoměřice

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz