Flemming uvažuje o návratu z EBEL. V extralize je o něj zájem, říká agent

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

Tři sezony strávil mezi mantinely naší nejvyšší soutěže, možná je blízko chvíle, kdy se Brett Flemming do Tipsport extraligy zase vrátí. „Některé kluby o něj mají zájem, probíhají jednání," říká zástupce kanadského beka Tomáš Krejčí ze společnosti Unlimited Sports Management.

partneři českého hokeje

Flemming byl v letech 2016-19 hráčem Chomutova a Pirátům odvedl dobré služby. Zamířil k nim po roční štaci v italském Bolzanu, zajímavé je, že loni se vydal zase opačným směrem.

Devětadvacetiletý rodák z kanadské Reginy patřil v předním týmu EBEL k oporám, s Bolzanem se představil i během prvního kola play off v duelech proti Znojmu. Pandemie koronaviru vyřazovací boje následně zrušila, Flemming už tedy přemýšlí o další sezoně.

Foto: Jan Jedlička, hcdynamo.cz

„V Bolzanu mu skončila smlouva a řešíme, co bude dál. Bretta láká Tipsport extraliga, díky angažmá u Pirátů s ní má hodně zkušeností," připomíná hráčův zástupce. Flemming v Chomutově ukázal, že má předpoklady a kvalitu.

V naší nejvyšší soutěži sehrál i s play off 154 utkání, zaznamenal 10 gólů a 40 nahrávek. „Je možné, že od nové sezony bude Brett hrál zase u nás. Zájem od některých klubů je, ale konkrétní být zatím nemohu, protože jednání pokračují," dodává Tomáš Krejčí.

Kanadský obránce během svého druhého působení v Bolzanu sehrál včetně play off soubojů s Orly 36 zápasů, vstřelil šest branek a nasbíral 13 asistencí. Zadák, jehož v roce 2009 draftoval Washington, na našem kontinentu nastupoval pouze za italský tým a zmíněný Chomutov.

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz