Flašar dlouho bez práce nezůstal, pomůže ambicióznímu klubu ve 2. lize

Foto: Lukáš Bajgar, hcporuba.cz

Kouč Aleš Flašar po konci v Porubě příliš dlouho bez práce nezůstal, vrací se do třetí nejvyšší soutěže. Na postu trenéra a zároveň sportovního manažera bude působit v Hodoníně. Drtiči o tom informovali na svých webových stránkách.

HokejkaSHOPvanoce

„Jsem ráda, že jsme se dohodli. Pana Flašara znám dlouho. I když v minulosti stál několikrát proti nám, máme spolu nadstandardní vztahy. Má zkušenosti a vyznává disciplínu. Věřím, že nám pomůže naplnit předsezónní cíle,“ říká šéfka klubu Jana Gajošová.

„Má zkušenosti, vyznává disciplínu. Věřím, že nám pomůže naplnit předsezónní cíle.“

Někdejší obránce na hodonínské střídačce pomůže Ivanu Dorničovi, soutěžní premiéru si nové trenérské duo odbude v sobotním domácím zápase se Žďárem nad Sázavou. „S Ivanem Dorničem se budou respektovat a vzájemně doplňovat,“ věří Gajošová.

Foto: Lukáš Bajgar, hcporuba.cz

Aleš Flašar naposledy v první lize vedl společně s Tomášem Sršněm Porubu, ale na přelomu roku byli oba po nepřesvědčivých výsledcích odvoláni. Taktovky v ostravském týmu se ujal zkušený Miloš Holaň, asistují mu Marek Pavlačka s Petrem Bolkem.

Hodonín? Flašarova sedmá trenérská štace ve druhé lize

Třiapadesátiletý bývalý reprezentant má s trenérským působením ve východní skupině druhé ligy bohaté zkušenosti. Loni slavil postup s už zmíněnou Porubou, předtím stál i na střídačkách Šumperka, Nového Jičína, Karviné, Orlové a Prostějova.

Foto: Věra Václavková, dracisumperk.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz