Ferenc a Kratochvíl začnou ve Zlíně. Opačným směrem jdou Valenta a Fořt

Foto: hokejprerov.cz

Přerovští hokejisté Jakub Ferenc (na fotce) a Matouš Kratochvíl zahájí sezonu v extraligovém Zlíně. Naopak k Zubrům míří obránce Tomáš Valenta s útočníkem Tomášem Fořtem. Přerov o tom informoval na pondělní tiskové konferenci.

HokejkaSHOPvanoce

Dvoumetrový zadák Jakub Ferenc a důrazný forvard Matouš Kratochvíl zaujali v přípravě zlínské trenéry natolik, že minimálně pro úvod extraligové sezony zůstávají v kádru Aukro Beranů.

Opačným směrem – do Přerova – proto podle vzájemné dohody míří zlínští Tomáš Valenta a Tomáš Fořt.

„Výměna se týká začátku sezony. Bude pokračovat podle dohody a hlavně podle výkonů hráčů,“ řekl sportovní manažer Pavel Hanák. „Je pro nás obrovská čest, že se tihle kluci, Přerováci, dostali do extraligy. Je to zároveň motivace i pro další mladé kluky, které sem bereme. Vidí, že to jde a je možnost dostat se touto cestou do extraligy."

„Je pro nás obrovská čest, že se tihle kluci, Přerováci, dostali do extraligy."

Zubři dále oznámili, že se dohodli na smlouvě se slovinským reprezentačním útočníkem Gregorem Koblarem, který byl v klubu na zkoušce.

Přerovskou kabinu ale opouštějí obránce Jiří Běhal (Nový Jičín) a útočník Lubomír Kovařík (Šumperk), kteří neprošli zužováním kádru a budou hostovat ve druhé lize. Oba budou mít do Přerova vyřízeny střídavé starty.

Soupiska HC ZUBR Přerov

Brankáři: Juraj Šimboch, Lukáš Klimeš, Daniel Huf, Tomáš Štůrala (stř. starty).

Obránci: Lukáš Chmelíř, Tomáš Valenta, Ľubomír Malina, Martin Novotný, Radomír Pala, Mikuláš Zbořil, Daniel Gazda, Michal Furch, Jakub Ferenc (momentálně ve Zlíně), Jiří Běhal (hostování ve druhé lize).

Útočníci: Milan Procházka, Tomáš Fořt, Roman Pšurný, Jan Berger, Jiří Goiš, Tomáš Sýkora, Karel Plášek, Gregor Koblar, Jakub Šlahař, Filip Dvořák, Šimon Kratochvíl, Jan Václavek, Jakub Navrátil, Pavel Tomaník,  Matouš Kratochvíl (momentálně ve Zlíně), David Šťastný (stř. starty), Lubomír Kovařík (hostování ve druhé lize).

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz