Fanoušci rozhodli! České Budějovice obléknou tyto dresy

Foto: hcmotor.cz

Skončilo hlasování českobudějovických příznivců o podobě dresů pro blížící se extraligový ročník. Zvítězila varianta s texturou v dolní části.

Chance liga na Hokejka TV

Do ankety se zapojilo přes 2 000 lidí. Vítězný návrh, který dokonce vzešel přímo od jednoho z fanoušků, získal 50,9 % hlasů. 

Připomínáme, že Motor nechal svoje fanoušky hlasovat o konečné podobě dresů i v předešlých ročnících. „Reálná podoba dresu bude fanouškům představena na předsezonní tiskové konferenci na začátku září," informuje extraligový nováček na svém webu.

Vítězná varianta

50,9 % hlasů

Foto: hcmotor.cz

Jak vypadaly další dvě varianty?

25,4 % hlasů

Foto: hcmotor.cz

23,7 % hlasů

Foto: hcmotor.cz

Hráči v přípravě ČEZ Motor České Budějovice

Brankáři: Marek Dvořák, Marek Čiliak, Jiří Patera, Jan Strmeň.

Obránci: Conor Allen, Marek Baránek (zkouška), Ondřej Kachyňa, Šimon Kubíček, Ivan Lytvynov, Niklas Pavel, Karel Plášil, Pavel Pýcha, Jiří Remta, Ondřej Slováček, Jakub Suchánek, Václav Svach, Dominik Vaněk, René Vydarený.

Útočníci: Vojtěch Bárta, Martin Beránek, Jakub Čížek, Zdeněk Doležal, David Gilbert, Miroslav Holec, Matouš Hrubec, Vít Christov, Miroslav Indrák, Vít Jonák, Václav Karabáček, Pavel Klhůfek (zkouška), Jáchym Kondelík, Albert Michnáč, Martin Novák, Pavel Novák, Radek Prokeš, Roman Přibyl, Adam Raška, Matěj Toman, Matouš Venkrbec, Gabin Ville (zkouška), Malo Ville (zkouška), Lukáš Vopelka (zkouška), Daniel Voženílek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz