Fanoušci Plzně odešli po diskotéce! Takové nepotřebujeme, štve Kováře

Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz

Plzeňské hokejisty štvaly nejen dva domácí nezdary s Třincem, ale i situace ze druhé třetiny, kdy domácí fanoušci nepochopitelně opustili kotel a nechali své oblíbence ve štychu.

HokejkaTV

Plzeň je po divočině ze základní části, shodou okolností s Třincem, v podmínce. Její fanoušci se nějaký čas drželi, ale ve čtvrtém semifinále už přišly problémy. V přerušené hře se začaly ozývat urážky směrem k rozhodčím, na což klub zareagoval hlasitou hudbou.

Následně se na kostce nad ledem objevila i prosba Martina Straky, aby fanoušci neskandovali vulgárně, jenže ani tohle nepomohlo. Když se tam pak přidal také nápis „Radši diskotéku než vulgarismy", řada příznivců odešla a vyzývala k tomu i další návštěvníky.

Dotyční se sice na třetí třetinu vrátili, ale indiánům se už nedostalo takové podpory. Plzeňští hokejisté jen kroutili hlavami. „Chtěl bych poděkovat za celou kabinu těm fanouškům, kteří s námi zůstali šedesát minut," hlásí zkušený útočník Jan Kovář po prohře 3:4.

„Osobně jsem se při návratu do extraligy strašně těšil na naše fanoušky a teď jsem velice zklamaný. Hrajeme o finále extraligy a část kotle ve druhé třetině odejde? Takové fanoušky nepotřebujeme," dodává naštvaný Kovář. Podobně mluví i jeho spoluhráči.

„Nějaký úspěch jsme udělali, jsme v semifinále, tak by si lidi měli hokej užít. A ne, aby svolávali ostatní a odcházeli ven. My chceme fanoušky, kteří nás budou podporovat. Ne ty, kteří se seberou a odejdou, když je potřebujeme."

„Nikdo z nás si ale tohle nezaslouží. Všichni na ledě odvádíme sto procent, padáme do střel a potom se stane tohle. Jsme v semifinále, hrajeme čtvrtý zápas série a potřebujeme hnát dopředu. Mrzí nás to," přidává se očividně zklamaný útočník Miroslav Indrák.

„Nějaký úspěch jsme udělali, jsme v semifinále, tak by si lidi měli hokej užít. A ne, aby svolávali ostatní a odcházeli ven. My chceme fanoušky, kteří nás budou podporovat. Ne ty, kteří se seberou a odejdou, když je potřebujeme," uzavírá obránce Lukáš Pulpán.

Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz