Dynamo trápí bídné vstupy a koncovka. Musíme začít hrabat, velí Holaň

Foto: Jan Jedlička, hcdynamo.cz

Poslední dvě utkání si Pardubice jistě za rámeček nedají, i kvůli zpackaným začátkům nestačily na Litvínov a Spartu. Víkendový výsledek? Nula bodů a hrozivě vypadající skóre 3:10!

Plekanec Chance liga

V pátek proti chemikům to bylo v čase 15:37 už 0:3, ale Dynamo se nepoučilo a hrůzostrašně začalo i v O2 areně. „Říkali jsme si, že musíme přežít prvních deset minut, místo toho jsme celou třetinu nemohli zachytit jejich tempo,“ smutní Rostislav Marosz.

Momenty TELH: Bratrský souboj, táta Will či hradecký Dan Nekonečný »

O tom, co se odehrávalo na ledě Sparty, asi nejlépe vypovídá střelecký poměr 19:3. „Přesto, že jsme se připravovali na úvodní nápor Sparty, tak jsme první dějství absolutně nezvládli a vůbec se nedostali do hry,“ přiznává pardubický lodivod Miloš Holaň.

„Už od přípravy víme, kde nás tlačí bota. Prostě ofenziva je slabší, nemáme produktivní hráče.“

„Jenom díky Ondrovi Kacetlovi byl pro nás výsledek 2:0 ještě mírný. Nebyli jsme dostatečně agresivní a tvrdí v osobních soubojích, nedokázali jsme vyhodit puky ven ze třetiny, byli jsme pomalí a propouštěli na našeho gólmana spoustu střel,“ kroutí hlavou.

Od druhé části hosté přidali, ale na víc než snížení se nezmohli. „Náš výkon se začal pomalu zlepšovat, ale nemáme ten efekt. Když jsme se pak ve třetí třetině gólem trošku nadechli, tak uděláme individuální chybu, která definitivně rozhodla,“ mrzí Holaně.

„Na jeden dva góly je těžké vyhrávat. Může se nám to podařit v některém zápase, ale určitě ne ve čtyřech za sebou.“

Toho trápí hlavně koncovka, Pardubice zatím v žádném ze čtyř duelů nedaly víc než dva góly. „Na jeden dva góly je těžké vyhrávat. Může se nám to podařit v některém zápase, ale určitě ne ve čtyřech za sebou. Chybí nám branky,“ uvědomuje si šéf střídačky.

Hlavy nahoru a musíme začít pořádně hrabat!

„Ale to už víme od přípravy, kde nás tlačí bota. Prostě ofenziva je slabší, nemáme produktivní hráče.“ Dynamu patří po čtyřech kolech až třinácté místo, ale Miloš Holaň nepanikaří. „Hlavy nahoru a musíme začít pořádně hrabat!“ velí před bitvami s Brnem a Plzní.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz