Dynamo reaguje na bídné výsledky, vyhodilo sportovního manažera

Foto: Jan Jedlička, hcdynamo.cz

29. listopadu 2019, 14:35

Adam Bagar

Představenstvo extraligového klubu HC Dynamo Pardubice ukončilo spolupráci se sportovním manažerem Jaromírem Kverkou, reaguje tak na špatné výsledky týmu.

Esport hokejová liga

„Současný stav sportovního úseku i neuspokojivé výsledky A-týmu nás přiměly k personálnímu zásahu týkajícího se zodpovědné osoby,” zdůvodnil generální ředitel Martin Sýkora pro klubový web.

Osmačtyřicetiletý Kverka přišel do Dynama v květnu a podílel se na stavbě kádru. Sportovní úsek teď budou společně řídit člen představenstva Dušan Salfický, kouč Radek Bělohlav a skaut Jan Kolář.

Někdejší manažer Karlových Varech je tak dalším odpadlíkem v Pardubicích. Už dříve skončili trenér Ladislav Lubina a z hráčů Tomáš Rolinek, Jakub Štěpánek, Sébastien Piché či Marek Hovorka.

Dynamo se výsledkově stále trápí a s devatenácti body na kontě uzavírá tabulku Tipsport extraligy, když prohrálo deset z posledních jedenácti zápasů. Zabrat se pokusí dnes od 18 hodin proti Plzni.

Soupiska HC Dynamo Pardubice

Brankáři:
Ondřej Kacetl, Pavel Kantor, Tomáš Vlk.

Obránci:
Oscar Eklund, Rhett Holland, Michal Hrádek, Michal Ivan, Jan Kolář, Jakub Mert, Juraj Mikuš, Karel Nedbal, Jan Oliva, Tomáš Voráček, Jan Zdráhal.

Útočníci:
Matěj Beran, Matěj Blümel, Jiří Bucek, Johan Harju, Denis Kindl, Tomáš Knotek, Robert Kousal, Matouš Kratochvil, Denis Kusý, Martin Látal, Michal Machač, Ondřej Machala, Jan Mandát, Ondřej Matýs, Michal Pochobradský, Patrik Poulíček, Michal Rouha, Radoslav Tybor, Roman Vlach, Daniel Voženílek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz