Dynamo myslí na budoucnost, pojistilo si obránce i gólmana

Foto: hcdynamo.cz

Pardubice si po Matěji Blümlovi a Janu Mandátovi pojistily další dva mladé hráče, nové kontrakty v Dynamu podepsali brankář Milan Klouček a obránce Martin Bučko. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Aplikace Tipsport extraligy

Milan Klouček patří k našim odchovancům, klubu má co dát a počítáme s ním i do budoucna. Martin Bučko v naší organizaci působí už tři roky, podává skvělé výkony v partnerském klubu ve Vrchlabí. Rozhodli jsme se proto jeho budoucnost spojit s naší organizací,“ říká sportovní ředitel Dynama Dušan Salfický.

22letý Klouček se před sezonou vrátil na východ Čech po úspěšném ročním působení v Českých Budějovicích a vytvořil brankářskou dvojici s Pavlem Kantorem. V aktuálním ročníku zasáhl do sedmi extraligových utkání, dalších pět startů přidal ve Vrchlabí. Nyní podepsal v Pardubicích novou roční smlouvu.

„Jsem rád, že budu další sezonu v Pardubicích, kde jsem doma a mám to rád. Začátek sezony nám sice příliš nevyšel, ale naše výsledky i výkony jdou nahoru a doufám, že to bude postupně gradovat až do play off, kde chceme uhrát dobrý výsledek. Chci se dál zlepšovat a svými výkony co nejvíc pomoci týmu.“

O dva roky mladší Bučko dokonce s tamním vedením prodloužil spolupráci o další tři roky. Slovenský obránce v tomto ročníku stihl odehrát zatím jen dva extraligové zápasy. Nastupuje především pod Krkonošemi, kde za partnerský Stadion zaznamenal už 13 startů s bilancí čtyř kanadských bodů za asistence.

„Své dosavadní působení v Pardubicích hodnotím pozitivně. Oblíbil jsem si město, a i hokejově jsem zde vyrostl. Loni jsem si vyzkoušel roční hostování v Košicích, ale těšil jsem se sem zpátky. Přál jsem si prodloužit zde smlouvu a jsem moc rád, že to vyšlo,“ komentuje podpis nového kontraktu rodák z Martina.

Foto: Ladislav Adámek, hcdynamo.cz

Aktuální kádr HC Dynamo Pardubice

Brankáři:
Pavel Kantor, Milan Klouček, Vojtěch Nečas.

Obránci:
Martin Bučko, Marek Ďaloga, Rhett Holland, Michal Hrádek, Jan Kolář, Juraj Mikuš, Jakub Nakládal, Ondřej Vála, Jan Zdráhal.

Útočníci:
Lukáš Anděl, Matěj Blümel, Anthony Camara, Filip Koffer, Robert Kousal, Denis Kusý, Michal Machač, Ondřej Machala, Jan Mandát, Ondřej Matýs, Matej Paulovič, Michal Pochobradský, Patrik Poulíček, Ondřej Rohlík, Ondřej Roman, Radoslav Tybor, Michal Vondrka, Tomáš Zeman.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz