Dynamo hlásí posilu se zkušenostmi z NHL, do extraligy míří Kanaďan Welsh

Foto: hcdynamo.cz

23. listopadu 2018, 16:38

Adam Bagar

Pardubice získaly avizovanou posilu do útoku, ofenzivní řady Dynama doplní Kanaďan Jeremy Welsh. Zkušený hokejista, který byl v nové sezoně bez angažmá, přichází do extraligy zatím na zkoušku.

MS U20 2020

Třicetiletý centr naposledy hrál v německé nejvyšší soutěži, kde v barvách Bremerhavenu a Düsseldorfu nasbíral 91 startů a 53 bodů za 26 branek a 27 nahrávek. Dřív hrál i za Carolinu, Vancouver a St. Louis. V NHL sehrál celkem 27 utkání, dalších 277 přidal v AHL.

Welsh je kvalitním bruslařem s dobrým zakončením

„Přichází k nám komplexní hráč se zkušenostmi z NHL. Podle informací, které jsme si ověřili, je kvalitním bruslařem s dobrým zakončením,“ hlásí sportovní manažer klubu Pavel Marek s tím, že útočná posila se představí s číslem 29 na zádech už v Chomutově.

Foto: hcdynamo.cz

Jeremy Welsh přiletěl do Česka ve čtvrtek večer, v pátek dopoledne už s týmem absolvoval trénink. Vedení klubu se během necelého dne podařilo vyřídit transfer kartu a další potřebné dokumenty. „Začlenil se do naší party a je připraven nastoupit,“ potvrzuje Marek.

Tak svižně jsem přestoupil z Caroliny do Vancouveru

„Takhle svižně jsem přestoupil z Caroliny do Vancouveru, teď to bylo podobně rychlé. Jsem rád, že se podařilo dotáhnout můj příchod legislativně a mohu hned večer hrát. Moc se na zápas těším!“ přiznává zkušený Kanaďan. Utkání na ledě Pirátů startuje už v 17:30.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz