Dynamo hlásí posilu do útoku, po 10 letech se vrací Denis Kindl

Foto: Lukáš Filipec, hcocelari.cz

Pardubice představily první posilu. Útočné řady Dynama doplní Denis Kindl, který po konci u plzeňských indiánů podepsal na východě Čech víceletý kontrakt. Klub o tom informoval v tiskové zprávě.

Zlatá hokejka

„Když se naskytla příležitost jej angažovat, tak pro tento krok hrálo i svou roli, že dobře zná naše prostředí, protože u nás působil v dorosteneckém a juniorském věku,“ hlásí generální manažer klubu Dušan Salfický. „Denis projevil velký zájem hrát za Pardubice, to je pro nás také důležitým faktorem pro rozhodování,“ dodává.

„V Plzni byl produktivní a očekáváme, že na tuto bilanci naváže i v našem týmu.“

Šestadvacetiletá posila Dynama odehrála v elitní tuzemské soutěži už 192 utkání, vstřelila v nich 32 branek a přidala 40 nahrávek. Poslední dvě sezony strávil šumperský odchovanec v Plzni, v uplynulém ročníku přispěl k zisku bronzu solidními 26 body, když nastřílel 13 branek a navrch zaznamenal také stejný počet nahrávek.

„Je hráčem v produktivním věku, vyzrál v šikovného útočníka, v minulé sezoně nasbíral vysoký počet bodů, v Plzni byl produktivní a očekáváme, že na tuto bilanci naváže i v našem týmu. Proto jej přivádíme zpět k nám. Výběr hráčů řešíme společně s trenéry, u tohoto jména jsme byli v jednomyslném souladu,“ líčí Salfický.

Aktuální soupiska pro sezonu 2019/20

Brankáři:
Ondřej Kacetl, Milan Klouček.

Obránci:
Martin Bučko, Oscar Eklund, Juraj Mikuš, Karel Nedbal, Marek Trončinský, Jan Zdráhal.

Útočníci:
Miloš Bubela, Marek Hovorka, Denis Kindl, Denis Kusý, Michal Machač, Ondřej Machala, Jan Mandát, Rostislav Marosz, Michal Pochobradský, Patrik Poulíček, Tomáš Rolinek, Tomáš Vondráček.

Foto: hcskoda.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz