Dynamo chystá Memoriál Zbyňka Kusého, doma je v ČSOB Pojišťovna areně

Foto: Jan Jedlička, hcdynamo.cz

Dvě zajímavé novinky prezentovali na dnešní tiskové konferenci představitelé pardubického Dynama. Východočeský klub chystá na srpen první ročník Memoriálu Zbyňka Kusého, na který dorazí hráči Eisbären Berlín, Vladivostoku a Slovanu Bratislava. Mění se také název pardubického zimního stadionu. Rolinek, Sýkora a spol budou doma nově v ČSOB Pojišťovna areně.

Nový fanshop

Zbrusu nový letní turnaj proběhne od 16. do 19. srpna a bude vzpomínkou na dlouholetého činovníka kluby Zbyňka Kusého, jenž by v sobotu oslavil 52. narozeniny. "Myšlenka se mi velmi líbí. Zbyněk toho udělal pro pardubický hokej hodně, podobnou poctu si rozhodně zaslouží. V minulých letech jsme na podobně kvalitní turnaje jezdili do ciziny, nyní se uskuteční u nás. Moc se na něj já i celý tým těšíme. Věřím, že si ho fanoušci nenechají ujít," uvedl pardubický kapitán Tomáš Rolinek.

Vedení klubu chystalo projekt turnaje delší dobu, teď má konečnou podobu. Obsazení je velmi kvalitní. Kromě domácího Dynama se zúčastní špičkový německý tým Eisbären Berlín, který v uplynulé sezoně vedl nový sparťanský kouč Uwe Krupp. Fanoušci se mohou těšit na ruský Admiral Vladivostok, dorazí i Slovan Bratislava, jenž s Pardubicemi loni v červenci sehrál  dvě přípravná utkání.

V Pardubicích letní Memoriál Zbyňka Kusého

"Výsledkem společného snažení managementu naší organizace se už letos podařilo zajistit účast špičkových evropských týmů. Silně vnímáme odkaz našeho bývalého generálního manažera Zbyňka Kusého, po odsouhlasení jeho rodinou jsme se rozhodli po něm memoriál pojmenovat. Naší ambicí je vytvořit novou tradici, kdy se k nám budou každoročně sjíždět elitní evropské celky,“ připomněl předseda představenstva a generální manažer klubu Dušan Salfický.

Další zajímavá novinka z tábora Východočechů se týká prohloubení spolupráce mezi Dynamem a dlouholetým partnerem, společností ČSOB Pojišťovna. Její jméno nově ponese název pardubického zimního stadionu. Fanoušci pardubického hokeje budou chodit do ČSOB Pojišťovna areny. Jak v tiskové zprávě potvrdil Dušan Salfický, obě strany se dohodly na víceleté smlouvě.

Dynamo je doma v ČSOB Pojišťovna areně

"Naše podpora pardubickému hokeji je dlouhodobá, je pro nás ctí být partnerem jednoho z nejtradičnějších klubů u nás. Zhodnotili jsme naši marketingovou strategii pro nejbližší období a rozhodli se pro spojení jména pardubické haly s naším," uvedl Marek Nezveda, místopředseda představenstva ČSOB Pojišťovny zodpovědný za finance a řízení rizik společnosti.

Prohloubení spolupráce kvituje i pardubický primátor Martin Charvát. "Naše multifunkční hala, nyní ČSOB Pojišťovna arena, má výbornou polohu takřka přímo v centru krajské metropole. Všichni věříme, že nově pojmenovaná hala si udrží primát nejnavštěvovanější hokejové arény u nás a i nadále zůstane oblíbeným domácím prostředím pro pardubické basketbalisty, mladé hokejové hráče a širokou veřejnost našeho města," řekl Charvát.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz