Dycky Most? Hanuljak mění 2. ligu za slovenskou extraligu, posílí Nitru

Foto: Facebook Mostečtí Lvi

29. ledna 2019, 13:47

Adam Bagar

Dycky Most!? Tahle hláška z televizního šlágru Most! v případě brankáře Miroslava Hanuljaka neplatí, ze severočeského města se totiž stěhuje do slovenské Nitry.

partneři českého hokeje

Ještě v sobotu se zkušený gólman představil v mosteckém dresu na ledě Kolína, pár dní nato už na Slovensku oznámili jeho příchod do tamní nejvyšší soutěže. Na spolupráci se dohodl v Nitře, s tamním vedením podepsal smlouvu do konce aktuální sezony.

„Jsme přesvědčení, že česká brankářská škola má svoje kvality. Jde o zkušeného gólmana se zkušenostmi z české extraligy.“

„Jsme přesvědčení, že česká brankářská škola má svoje kvality. Jde o zkušeného gólmana se zkušenostmi z české extraligy, který by měl být dobrou oporou pro dvojici Juraj Šimboch a Frederik Foltán,“ hlásí pro klubový web prezident Miroslav Kováčik.

Foto: Jan Jindra, hcverva.cz

„Věříme, že nám svými zkušenostmi, které už během kariéry získal, pomůže v náročném play off, kde se opět chceme dostat co nejdále,“ dodal k příchodu čtyřiatřicetiletého brankáře, který v minulém ročníku chytal ve druhé nejvyšší německé lize za Freiburg.

Letošní sezona? 25 zápasů v Mostě a 22 minut v Litvínově

Jinak působil výhradně na českých kluzištích. V probíhající sezoně převážně v Mostě, za který ve druhé lize nasbíral 25 startů. Další dva přidal v extraligovém Litvínově, když krátce pomohl chemikům na přelomu října a listopadu v utkáních ve Zlíně a s Vary.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz