Dvanáctá odbila. Body potřebujeme především kvůli hlavám, tvrdí Hübl

Foto: hcverva.cz

Na severu Čech, konkrétně v Litvínově, hokejový smutek nekončí. Ač domácí Chemici dokázali utkání s nepříliš oblíbeným Zlínem dotáhnout brankou v power play do prodloužení, série porážek pokračuje. Gólem ve čtvrté minutě nastavení, který zařídil Jiří Ondráček, odsoudili Berani domácí Litvínov už k dvanácté porážce v řadě!

Nový fanshop

„Že jsme to nezabalili a srovnali osm vteřin před koncem, to je plus. Škoda prodloužení,“ smutnil po zápase litvínovský matador a autor vyrovnávající branky Viktor Hübl.

Po dlouhé době máte bod, bohužel pro vás jenom jeden.
Těžko se k tomu něco říká. Že jsme to nezabalili a srovnali osm vteřin před koncem, to je plus. Škoda prodloužení, bod navíc by nám přidal na psychice. Musíme takhle bojovat a věřit, že zvládneme konec sezony. Snad už to bude jenom lepší.

Sestřih HC VERVA Litvínov – Aukro Berani Zlín

Už jste to zmínil, opravdu to zase vypadalo na porážku v základní hrací době, ale povedlo se vyrovnat.
Když jsme se dotáhli na 2:2, už jsme věřili, že to vyjde. Pak jsme zase dostali hloupého góla po buly, hlavy dole a všechno špatně. Nakonec jsme vyrovnali, ale v prodloužení druhý bod nezískali. Určitě by nám pomohl, neříkám v tabulce, ale v hlavách.

Jak padla vyrovnávací branka? Musel ji zkoumat ještě videorozhodčí.
Uhýbal jsem nahození od modré a snad o ruku mě to škrtlo. Puk zaplul dolů a tuším, že mezi betony brankáře. Jestli to ještě někdo neškrtl po mě, tak bych měl být autorem branky.

Situace není růžová. Dvanáctá prohra v řadě, co dál?
Musíme začít malými krůčky. Od obrany až po útok. Být důrazní před bránou, ubojovat nějaký zápas a hlavně věřit. Snad se dostaneme do větší pohody.

Po zranění se do vašeho útoku vrátil Peter Jánský. To by měla být menší vzpruha, ne?
Věřím, že už se lajny konečně srovnají. Přišli nový kluci. Chce to odehrát v tomto složení pár zápasů, trochu se sehrát a o pauze potrénovat.

Co do vaší hry přinesly posily?
Určitě nám toho daly dost. Skoro jedna lajna je komplet z posil a poslední zápasy daly vždy góla. Věřím, že nám hodně pomůžou. Když se to prostřídá, že budou dávat góly všechny lajny, tak je to lehčí, než když se spoléhá na jednoho nebo dva hráče.

Tím asi míříte na sebe či Františka Lukeše, že?
No, vždycky, když byl silný tým, tak mohly rozhodnout dvě tři lajny. Je to tak v každém mužstvu a my nejsem výjimkou.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz