Důrazná posila pro boje o záchranu. Litvínovu pomůže vsetínský bek Frolo

Foto: Jan Čech, hokej-litvinov.cz

Hokejistům Litvínova pomůže v klíčových bojích o záchranu slovenský obránce Tomáš Frolo, kterému na konci uplynulého týdne skončila sezona v prvoligovém Vsetíně. Už jistý účastník baráže o tom informoval v tiskovém zprávě.

Plekanec Chance liga

Ještě v neděli neúspěšně bojoval o prodloužení čtvrtfinálové série s Karlovými Vary, Vsetín s vítězem základní části neuhrál ani jeden zápas a v nejkratším možném čase se loučil s play off WSM Ligy. Tomáš Frolo se tak začal připravovat v Litvínově, kde si prodlouží sezonu.

„Klub využil práva na jeho střídavý start a může jej využít také v letošní baráži,“ píší chemici na svých webových stránkách. Šestatřicetiletý zadák působil na severu Čech už v předchozích třech ročnících a v roce 2015 tam nechyběl ani u oslav historického mistrovského titulu.

Foto: Martin Pavlik, hc-vsetin.cz

Letos ho už s jistotou čeká baráž, kterou v Litvínově zažil už následující rok po titulu. Celkem Tomáš Frolo za chemiky odehrál 94 zápasů, nasbíral v nich deset bodů za pět branek a stejný počet nahrávek. Potvrzoval také svou pověst zlého muže, nasbíral 182 trestných minut.

V letošní sezoně WSM Ligy nastoupil za Vsetín v základní části k 50 zápasům, zaznamenal v nich 20 bodů za čtyři góly a 16 asistencí. V play off pak ve čtyřech utkáních vyšel naprázdno. Jeden ze vsetínských asistentů kapitána navrch zapsal dohromady 194 trestných minut.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz