Důležitý podpis pro Vary. Jeden z pilířů obrany prodloužil kontrakt

Foto: Kateřina Macečková, hokejkv.cz

Karlovy Vary hlásí důležitý podpis v obranných řadách, dres Energie bude ještě minimálně v příští sezoně oblékat zadák Petr Šenkeřík. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Zlatá hokejka 2020

„Petr Šenkeřík u nás vyrostl ve velmi ofenzivního beka, který zvládá přes dvacet minut na utkání. Bylo naší prioritou ho tady v klubu udržet. Jsem rád, že jsme se domluvili na další spolupráci,“ říká hlavní kouč a sportovní manažer klubu Martin Pešout.

Devětadvacetiletý obránce se v uplynulé sezoně blýskl 25 body za pět gólů a 20 asistencí, v produktivitě všech beků soutěže byl šestý. V Karlových Varech, kde tvořil elitní obrannou dvojici s Matějem Stříteským, potom v tomto ohledu neměl konkurenci.

Jeden z pilířů zadních řad Energie přišel do lázeňského města během ročníku 2017/2018 z Ústí nad Labem. Šenkeřík začínal s hokejem v rodném Zlíně, zahrál si pak také za Vsetín, Kometu, Brod, Slavii, Beroun, Vítkovice, Havířov, Prostějov či Znojmo.

Teď se dohodl s Energií na prodloužení smlouvy do konce sezony 2020/2021.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz