Duda ukázal dobré srdce: Sokolovu daroval vybavení do kabiny

Foto: Jana Mensatorová, hcsokolov.cz

Devětatřicetiletý útočník Radek Duda, který si po konci ve Freiburgu hledá nové angažmá, se minulý týden připravoval s druholigovým Sokolovem. V mateřském klubu navštívil i tréninky žáčků.

HokejkaTV

„Radek Duda nás ale nepodpořil jen svou účastí na trénincích A-týmu a mládeže. Baníku dále věnoval nové vybavení kabiny: dvě sušičky na prádlo, pračku, lednici a také sedačku. Tímto mu klub HC Baník Sokolov velmi děkuje!" stojí na oficiálních stránkách druholigového celku.

„V srdci mám dva kluby: prvním je fotbalový Spartak Chodov a druhým, dokud mě nepohřbí, bude navždy Baník Sokolov," řekl Duda pro hcsokolov.cz.

Je tak ve hře, že by se bývalý reprezentant někdy vrátil domů a pomohl Baníku v cestě za postupem do Chance ligy? „Nikdy neříkej nikdy, může se stát všechno. Klukům, kteří do organizace vstoupili, strašně moc fandím. A po tom týdnu, který jsem zde strávil, vidím obrovský progres. To nadšení, tu energii, kterou do toho kluci dávají… Myslím, že klub je v hodně dobrých rukou."

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz