Druholigový Tábor dál zbrojí, údernost ofenzivy zvýší Bárta a Keszi

Foto: hctabor.com

21. srpna 20:44

Jan Šimek

Druholigový Tábor pokračuje ve skladbě kádru pro nadcházející ročník. Ambiciózní klub na svém webu ohlásil příchod útočníků Jana Bárty a Vincenta Kesziho.

HokejkaSHOPvanoce

K Jordánu už se dřív stěhovali útočníci Jiří Bárta, Jan Trummer, Slovinec Rok Macuh či Milan Dančišin i obránci Václav Beran, Dominik Havelka a Jan Radoš. Teď Tábor oznámil jména dalších dvou posil.

V dresu Tábora budou nově nastupovat mladí forvardi Jan Bárta, jenž byl naposledy na zkoušce v prvoligové Kadani, a Vincent Keszi. Toho naopak testovala pražská Slavia. Dvaadvacetiletí borci ovšem nakonec kývli na nabídku jihočeského klubu.

Dančišin neuspěl v Jihlavě, tak zamířil do druhé ligy »

Keszi, který si druhou ligu zahrál v Řisutech, Sokolově a Bílině, nastoupil za Tábor poprvé v úterním přípravném utkání s Moravskými Budějovicemi.

Kohouti v přestřelce zvítězili 8:5, k čemuž dvěma góly přispěl i Dančišin. Zatímco Keszi je v plném tréninku, Jan Bárta, jenž naposledy nastupoval za českobudějovický David Servis se musí oklepat z nemoci. Do přípravy s Táborem naskočí později.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz