Druhá zlatá dvacítka slavila před 20 lety, poslední medaili brali Krejčí, Šmíd a spol.

Loni slavila kulatiny první zlatá dvacítka, za několik dní uplyne 20 let od triumfu druhé skvělé party z roku 2001. Svěřenci trenérů Jaroslava Holíka a Pavla Hynka dokázali v Moskvě obhájit titul juniorských mistrů světa, soupeře válcovali poctivou hrou, skvělým výkonem v defenzivě a také parádním přínosem individualit.

Týden hokeje 2021

Oba triumfy z let 2000 a 2001 jsou zapsány v kronice úspěchů dvacítky nejvýraznějším písmem, dosud poslední medailová radost už je také dost "vousatá". V roce 2005 (na snímku), tedy už před 15 lety, brali bronz ze šampionátu v americkém Grand Forks borci jako David Krejčí, Ladislav Šmíd, Roman Červenka, Jakub Petružálek, Marek Schwarz, Michael Frolík nebo třeba Roman Polák.

Také na některých dřívějších turnajích se juniorským výběrům dařilo, ačkoli ani ty nejsilnější ročníky v čele s Vladimírem Růžičkou, Dominikem Haškem, Robertem Reichlem nebo Jaromírem Jágrem nedosáhly na nejvyšší stupínek. V následujícím přehledu nabízíme fakta z jednotlivých šampionátů, sestavu našeho mužstva i jeho výsledky.

Mistrovství světa dvacetiletých se oficiálně hraje od roku 1977, předcházely mu tři neoficiální ročníky– 1974 v SSSR (Leningrad), 1975 v Kanadě (Winnipeg) a 1976 ve Finsku (Tampere). V letech 1977-95 se hrálo systémem každý s každým, elitní skupinu MS tvořilo osm týmů. Od roku 1996 probíhá play off.

Vítězové skupin nejprve postupovali přímo do semifinále, druhé a třetí týmy hrály čtvrtfinále. Současný model je s deseti týmy ve dvou skupinách, čtyři nejlepší z každé postoupí do čtvrtfinále, kde se hraje křížem 1-4, 2-3, 3-2 a 4-1. Nejhorší týmy v minulosti usilovaly o záchranu, letos z elitní skupiny MS nikdo nesestoupí.

POHLED DO HISTORIE MINULÝCH ROČNÍKŮ MS DVACETILETÝCH:

I. ročník - 1977 (ČSSR - Banská Bystrica, Zvolen)

Pořadí: 1. SSSR 51:19 14 b., 2. Kanada 50:20 11, 3. ČSSR 32:17 9, 4. Finsko 35:29 8, 5. Švédsko 28:30 6, 6. NSR 18:33 4, 7. USA 25:45 3, 8. Polsko 12:58 1. 
Výsledky našeho mužstva: SSSR 0:4, Kanada 4:4, NSR 8:2, USA 5:2, Finsko 2:3, Polsko 9:0, Švédsko 4:2. 
ČSSR: Jan Hrabák, Jiří Červený - Vladimír Urban, René Andrejs, Jaroslav Klacl (1 gól), Pavel Skalický (2), Lubomír Oslizlo (1), Alexandr Vostrý (1), Jordan Karagavrilidis (1) - Jaroslav Korbela (6), Peter Ihnačák (2), Jaroslav Hübl, Jindřich Kokrment (3), Jozef Lukáč (4), Jiří Hrdina (2), Jiří Lála (2), Ladislav Svozil (2), Jiří Otoupalík (3), Vladimír Caldr (2), František Černý. Trenéři: Ladislav Horský, Pavel Wohl.

II. ročník - 1978 (Kanada - Quebec, Hull, Montreal)

Pořadí: modrá skupina - 1. Kanada 23:6 6, 2. ČSSR 16:18 4, 3. USA 16:18 2, 4. NSR 8:21 0, zlatá skupina - 1. Švédsko 18:8 5, 2. SSSR 31:11 4, 3. Finsko 26:15 3, 4. Švýcarsko 3:44 0. Finálová skupina: 1. SSSR 14:3 6, 2. Švédsko 7:11 3, 3. Kanada 13:12 2, 4. ČSSR 5:12 1. O 5. - 8. místo: 5. USA 25:12 6, 6. Finsko 19:10 4, 7. NSR 112:12 2, 8. Švýcarsko 4:25 0. 
Výsledky našeho mužstva: NSR 5:4, USA 8:5, Kanada 3:9, ve finálové skupině Švédsko 1:1, Kanada 3:6, SSSR 1:6. 
ČSSR: Jan Hrabák, Jaromír Šindel - Pavel Skalický, René Andrejs, Miroslav Moc (1), Vladimír Urban, Ivan Černý, Arnold Kadlec - Anton Šťastný (4), Vladimír Caldr (2), Vlastimil Vajčner (2), František Černý (3), Jiří Hrdina (1), Marián Bezák (2), Miroslav Fryčer (2), Ladislav Svozil (2), Ondřej Weissmann (2), Ján Jaško, Eugen Krajčovič, Dárius Rusnák. Trenéři: Ladislav Horský, Pavel Wohl.

III. ročník - 1979 (Švédsko - Karlstad, Karskoga)

Pořadí: modrá skupina - 1. SSSR 33:2 6, 2. ČSSR 10:15 4, 2. USA 10:11 2, 4. Norsko 5:30 0, zlatá skupina - 1. Švédsko 8:3 6, 2. Finsko 11:4 4, 3. Kanada 7:6 2, 4. NSR 5:18 0. Finálová skupina: 1. SSSR 13:9 5, 2. ČSSR 9:8 4, 3. Švédsko 11:10 3, 4. Finsko 9:15 0. O 5. - 8. místo: 5. Kanada 22:6 6, 6. USA 18:13 4, 7. NSR 14:14 2, 8. Norsko 2:23 0. 
Výsledky našeho mužstva: USA 3:2, Norsko 6:4, SSSR 1:9, ve finálové skupině Švédsko 1:1, SSSR 2:2, Finsko 6:5. 
ČSSR: Jan Hrabák, Pavol Norovský - Ivan Černý (2), Peter Slanina, Arnold Kadlec, Antonín Plánovský, Pavel Setikovský, Jaroslav Horský (1), Juraj Bakoš - Ján Jaško (3), Anton Šťastný (2), Dárius Rusnák (4), František Černý (2), Jiří Lála, Dušan Pašek (2), Miroslav Fryčer (1), Ondřej Weissmann (1), Vladimír Jeřábek (1), Igor Liba, Vlastimil Vajčner. Trenéři: Ladislav Horský, Pavel Wohl.

IV. ročník - 1980 (Finsko - Helsinky, Vantaa)

Pořadí: modrá skupina - 1. Švédsko 20:10 5, 2. ČSSR 24:17 4, 3. NSR 10:20 2, 4. USA 10:17 1, zlatá skupina - 1. SSSR 16:6 6, 2. Finsko 22:4 4, 3. Kanada 15:15 2, 4. Švýcarsko Švýcarsko 6:34 0. Finálová skupina: 1. SSSR 10:4 6, 2. Finsko 8:6 4, 3. Švédsko 13:9 2, 4. ČSSR 8:20 0. O 5. - 8. místo: 5. Kanada 19:8 6, 6. NSR 10:10 4, 7. USA 13:14 2, 8. Švýcarsko 12:22 0. 
Výsledky našeho mužstva: USA 7:3, NSR 13:4, Švédsko 4:10, ve finálové skupině SSSR 2:6, Finsko 2:4. 
ČSSR: Ivan Beňo, Jiří Hamal - Miloslav Hořava, Zdeněk Albrecht, Kamil Kalužík, Eduard Uvíra, Pavel Setikovský (2), Juraj Bakoš (1), Miroslav Majerník - Ján Vodila (6), Dušan Pašek (5), Igor Liba (4), Oldřich Válek (3), Miroslav Venkrbec (3), Zdeněk Pata, Josef Metlička (3), Pavel Jiskra (1), Otakar Janecký, Petr Fiala, Jiří Dudáček. Trenéři: Jozef Golonka, Jan Eysselt.

V. ročník - 1981 (Německo - Augsburg, Kaufbeuren, Landsberg, Oberstdorf, Kempten, Füssen)

Pořadí: modrá skupina - 1. SSSR 31:5 6, 2. ČSSR 25:12 3, 3. Kanada 17:11 3, 4. Rakousko 6:51 0, zlatá skupina - 1. Švédsko 19:6 6, 2. Finsko 13:11 3, 3. NSR 13:17 2, 4. USA 5:22 0. Finálová skupina: 1. Švédsko 8:6 5, 2. Finsko 13:11 3, 3. SSSR 10:10 2, 4. ČSSR 10:14 2. O 5. - 8. místo: 5. NSR 20:9 6, 6. USA 16:9 4, 7. Kanada 20:15 2, 8. Rakousko 4:27 0. 
Výsledky našeho mužstva: Kanada 3:3, Rakousko 21:4, NSR 1:5, ve finálové skupině Švédsko 3:3, Finsko 6:6. 
ČSSR: Václav Fürbacher, Jaroslav Linc - Miloslav Hořava (2), Antonín Stavjaňa, Mojmír Božík, Václav Baďouček, Eduard Uvíra, Miroslav Majerník (1) - Vladimír Svitek (5), Ján Vodila (5), Rostislav Vlach (3), Vladimír Růžička (5), Tomáš Jelínek (3), Jaroslav Hauer (2), Jiří Dudáček (3), Milan Eberle (1), Miloš Krayzel (2), Libor Martínek (2), František Ibermajer, Milan Razým. Trenéři: Jozef Golonka, Jan Eysselt.

VI. ročník - 1982 (USA - Duluth, Grand Rapids, Brainerd, Virginia, International Falls, St. Cloud, Burnsville, New Ulm, Minneapolis, Rochester, Mankato, Bloomington, Kanada - Kenora, Winnipeg)

Pořadí: 1. Kanada 45:14 13, 2. ČSSR 44:17 11, 3. Finsko 47:29 10, 4. SSSR 42:25 8, 5. Švédsko 42:26 8, 6. USA 28:34 4, 7. NSR 19:56 2, 8. Švýcarsko 15:81 0. 
Výsledky našeho mužstva: USA 6:4, SSSR 3:2, Švédsko 4:6, Finsko 5:1, Švýcarsko 16:0, NSR 7:1, Kanada 3:3. 
ČSSR: Václav Fürbacher, Peter Harazim - Václav Baďouček (1), Karel Soudek (3), Mojmír Božík, Petr Kasík (2), Antonín Stavjaňa, František Musil (1) - Jiří Dudáček (5), Vladimír Růžička (8), Milan Eberle (6), Rostislav Vlach (2), Vladimír Svitek (4), Kamil Přecechtěl (2), Ivan Dornič (3), Ludvík Kopecký (2), Petr Rosol (1), Tomáš Jelínek (2), Jaroslav Hauer (2), Pavel Prorok. Trenéři: František Pospíšil, Václav Červený.

VII. ročník - 1983 (SSSR - Leningrad)

Pořadí: 1. SSSR 50:13 14, 2. ČSSR 43:22 11, 3. Kanada 39:24 9, 4. Švédsko 35:23 8, 5. USA 28:29 6, 6. Finsko 35:29 6, 7. NSR 12:46 2, 8. Norsko 13:69 0. 
Výsledky našeho mužstva: USA 6:4, SSSR 3:4, Norsko 9:2, Švédsko 4:2, Kanada 7:7, NSR 9:0, Finsko 5:3. 
ČSSR: Dominik Hašek, Václav Fürbacher - Kamil Prachař, Jaromír Látal, Miloš Hrubeš (1), Jiří Jonák (1), Antonín Stavjaňa, František Musil - Vladimír Růžička (12), Ernest Hornák (9), Petr Rosol (7), Petr Klíma (4), Libor Dolana (3), Ludvík Kopecký (2), Vladimír Kameš (11), Jiří Jiroutek (1), Lumír Kotala (1), Milan Černý, Miroslav Bláha, Roman Božek (1). Trenéři: František Pospíšil, Václav Červený.

VIII. ročník - 1984 (Švédsko - Nyköping, Norrköping)

Pořadí: 1. SSSR 50:17 13, 2. Finsko 44:21 12, 3. ČSSR 51:24 10, 4. Kanada 39:17 9, 5. Švédsko 27:28 6, 6. USA32:28 4, 7. NSR 12:54 2, 8. Švýcarsko 16:72 0. 
Výsledky našeho mužstva: NSR 6:1, Finsko 7:8, USA 10:1, Švýcarsko 13:2, SSSR 4:6, Švédsko 5:2, Kanada 6:4. 
ČSSR: Petr Bříza, Ivo Pešat - Stanislav Pavelec (1), Petr Svoboda I (1), Miloš Hrubeš, Jiří Paška, František Musil, Martin Střída - Petr Rosol (8), Vladimír Kameš (9), Libor Dolana (6), Petr Klíma (6), Jiří Jiroutek (3), Lumír Kotala (5), Igor Talpaš (5), Ernest Hornák (3), Jozef Pethö (2), Kamil Kašťák (1), Michal Pivoňka (1), Petr Holubář. Trenéři: František Pospíšil, Václav Červený.

IX. ročník - 1985 (Finsko - Helsinky, Vantaa, Espoo, Turku)

Pořadí: 1. Kanada 44:14 12, 2. ČSSR 32:13 12, 3. SSSR 38:17 10, 4. Finsko 42:20 10, 5. Švédsko 32:26 6, 6. USA 23:37 4, 7. NSR 9:44 1, 8. Polsko 10:59 1. 
Výsledky našeho mužstva: USA 9:1, Švédsko 4:3, Polsko 6:2, NSR 7:3, Finsko 1:1, SSSR 3:1, Kanada 2:2. 
ČSSR: Dominik Hašek, Eduard Hartmann - Leo Gudas (1), Jiří Látal, Aleš Flašar (1), Drahomír Kadlec (1), Petr Prajsler (1), Vojtěch Kučera (1), Stanislav Medřík - Michal Pivoňka (9), Robert Kron (3), Tomáš Mareš (5), Ladislav Lubina (4), Jiří Kučera (2), Tomáš Kapusta (1), Michal Tomek (1), Kamil Kašťák, Jaroslav Ševčík (1), Marián Horváth (1), Stanislav Horanský. Trenéři: František Pospíšil, Július Černický.

X. ročník - 1986 (Kanada - Hamilton, London, Newmarket, Orillia, Oshawa, St. Catharines, Kitchener, Toronto, Guelph, Statford, Oakville, Brantford, Georgetown, Niagara Falls)

Pořadí: 1. SSSR 42:14 14, 2. Kanada 54:21 10, 3. USA 35:26 8, 4. Švédsko 26:23 8, 5. ČSSR 30:20 8, 6. Finsko 31:23 6, 7. Švýcarsko 19:54 2, 8. NSR 9:65 0. 
Výsledky našeho mužstva: NSR 9:3, USA 2:5, Švédsko 2:3, Švýcarsko 7:2, SSSR 3:4, Finsko 2:0, Kanada 5:3. 
ČSSR: Jaroslav Landsman, Oldřich Svoboda - Josef Řezníček (1), Michal Mádl, Stanislav Medřík, Jiří Látal, Roman Lipovský (1), Rudolf Záruba, Petr Hodek, Dušan Králík - Radek Ťoupal (5), Michal Pivoňka (5), Jiří Kučera (5), David Volek (4), Kamil Kašťák (3), Ladislav Lubina (1), Robert Kron (3), Tomáš Kapusta (2), Tomáš Sršeň, Luboš Pázler, Richard Kolář. Trenéři: Jiří Justra, Július Černický.

XI. ročník - 1987 (ČSSR - Nitra, Piešťany, Trenčín, Topolčany)

Pořadí: 1. Finsko 45:23 11, 2. ČSSR 36:23 10, 3. Švédsko 45:11 9, 4. USA 42:30 8, 5. Polsko 21:80 2, 6. Švýcarsko 15:62 0. Týmy Kanady a SSSR byly diskvalifikovány za hromadnou bitku ve vzájemném utkání. 
Výsledky našeho mužstva: Švédsko 4:3, USA 2:8, Kanada 5:1, SSSR 5:3, Polsko 9:2, Švýcarsko 8:1, Finsko 3:5. 
ČSSR: Oldřich Svoboda, Rudolf Pejchar - Jiří Látal (4), Petr Pavlas (1), Roman Lipovský (2), František Kučera (1), Radomír Brázda (2), Robert Svoboda - Martin Hosták (7), Ladislav Lubina (4), Juraj Jurík (4), Tomáš Kapusta (4), Ivan Matulík (3), Roman Andrýs (1), Karol Rusznyak, Luboš Pázler, Robert Kron (1), Roman Němčický, Lubomír Václavíček (1), Aleš Badal. Trenéři: Jiří Justra, Július Černický.

XII. ročník - 1988 (SSSR - Moskva)

Pořadí: 1. Kanada 37:16 13, 2. SSSR 44:18 112, 3. Finsko 36:20 11, 4. ČSSR 36:23 7, 5. Švédsko 36:24 7, 6. USA 28:46 2, 7. NSR 18:47 2, 8. Polsko 12:53 2. 
Výsledky našeho mužstva: SSSR 4:6, Kanada 2:4, Polsko 6:1, NSR 7:4, Švédsko 5:5, USA 11:1, Finsko 1:2. 
ČSSR: Rudolf Pejchar, Roman Svačina - Petr Pavlas (4), František Kučera (1), Milan Tichý (1), Pavel Valko, Pavel Táborský, Karel Šmíd - Robert Reichel (3), Petr Hrbek (4), Zdeno Cíger (5), Robert Kysela (3), Roman Horák (4), Juraj Jurík (5), Pavel Gross (3), Radek Gardoň (1), Josef Zajíc (1), Karel Mimochodek, Roman Němčický (1), Ondřej Vošta. Trenéři: Zdeněk Uher, Stanislav Berger.

XIII. ročník - 1989 (USA - Anchorage)

Pořadí: 1. SSSR 51:14 12, 2. Švédsko 39:14 12, 3. ČSSR 36:19 9, 4. Kanada 31:23 9, 5. USA 41:25 7, 6. Finsko 29:37 5, 7. Norsko 14:56 2, 8. Norsko 14:56 2, 8. Norsko 13:66 0. 
Výsledky našeho mužstva: Švédsko 3:5, Norsko 7:1, NSR 11:1, USA 1:5, Kanada 2:2, SSSR 5:3, Finsko 7:2. 
ČSSR: Roman Turek, Jaroslav Kameš - Martin Maškarinec (1), Milan Tichý (3), Ján Varholík (2), Martin Bakula (1), Vladimír Búřil, Jiří Vykoukal, Roman Veber - Josef Beránek (4), Roman Kontšek (5), Robert Holík (6), Robert Reichel (4), Zdeno Cíger (3), Luboš Rob (1), Petr Hrbek (3), Jiří Cihlář (2), Radek Gardoň (2), Peter Zůbek, Pavol Zůbek. Trenéři: Josef Vimmer, Stanislav Berger.

XIV. ročník - 1990 (Finsko - Helsinky, Turku, Vantaa, Kerava)

Pořadí: 1. Kanada 36:18 11, 2. SSSR 50:23 11, 3. ČSSR 51:17 10, 4. Finsko 32:21 9, 5. Švédsko 38:29 9, 6. Norsko 25:51 4, 7. USA 22:37 2, 8. Polsko 7:65 0. 
Výsledky našeho mužstva: Finsko 7:1, USA 7:1, Polsko 11:1, Norsko 13:2, Švédsko 7:2, SSSR 5:8, Kanada 1:2. 
ČSSR: Roman Turek, Robert Horyna - Jiří Šlégr (3), Jiří Vykoukal, Petr Kuchyňa (2), Jiří Malinský (2), Ján Varholík (1), Miloš Holaň (2), Richard Šmehlík - Robert Reichel (11), Jaromír Jágr (5), Robert Holík (6), Pavol Zůbek (5), Martin Procházka (5), Luboš Rob (4), Ladislav Karabín (2), Petr Bareš (1), Miroslav Mach (1), Peter Zůbek (1), Marián Uharček. Trenéři: Josef Vimmer, Stanislav Berger.

XV. ročník - 1991 (Kanada - Saskatoon, Prince Albert, Rosetown, Regina, Moose Jaw, Kindersley, North Battleford, Yorkton, Humboldt) 

Pořadí: 1. Kanada 40:18 11, 2. SSSR 44:15 11, 3. ČSFR 44:19 10, 4. USA 45:19 8, 5. Finsko 35:30 7, 6. Švédsko 32:29 6, 7. Švýcarsko 5:48 2, 8. Norsko 8:75 0. 
Výsledky našeho mužstva: Norsko 11:3, Švédsko 3:4, Švýcarsko 10:0, USA 5:1, SSSR 3:5, Kanada 6:5, Finsko 6:1. 
ČSFR: Milan Hnilička, Roman Čechmánek - Jiří Šlégr, Jiří Kuntoš (1), Martin Hamrlík (2), Jiří Malinský (1), Miloš Holaň, Jaroslav Modrý, Ivan Droppa, Patrik Luža - Martin Ručinský (9), Žigmund Pálffy (7), Martin Madový (5), Branislav Jánoš (4), Jozef Stümpel (4), Jaromír Kverka (2), Marián Uharček (2), Martin Straka (1), Martin Procházka (4), Roman Meluzín, Jaroslav Brabec (2), Tomáš Mikolášek. Trenéři: Josef Vimmer, Július Šupler.

XVI. ročník - 1992 (Německo - Füssen, Kaufbeuren)

Pořadí: 1. SNS 39:13 12, 2. Švédsko 41:24 11, 3. USA 30:24 10, 4. Finsko 21:21 7, 5. ČSFR 28:24 6, 6. Kanada 21:30 6, 7. SRN 15:40 2, 8. Švýcarsko 19:40 2. 
Výsledky našeho mužstva: Švédsko 4:8, Finsko 1:4, SRN 8:2, Švýcarsko 2:4, SNS 5:2, Kanada 6:1, USA 2:3. 
ČSFR: Milan Hnilička, Igor Murín - Milan Nedoma, Patrik Rimmel, Roman Hamrlík (3), Ivan Droppa, Patrik Luža (1), František Kaberle (1), Jan Vopat, Michal Chromčo - Jan Čaloun (8), Róbert Petrovický (3), Martin Straka (2), Viktor Ujčík (4), Žigmund Pálffy (3), Jiří Zelenka (2), Martin Procházka, Roman Meluzín (1), Jan Alinč, Marek Zadina, Tomáš Chlubna, Miroslav Škovíra. Trenéři: Július Šupler, Bedřich Brunclík.

XVII. ročník - 1993 (Švédsko - Gävle, Bollnäs, Falun, Hofors, Hudiksvall, Skutskär, Uppsala)

Pořadí: 1. Kanada 37:17 12, 2. Švédsko 53:15 12, 3. Československo 38:27 9, 4. USA 32:23 8, 5. Finsko 31:20 7, 6. Rusko 26:20 6, 7. SRN 16:37 2, 8. Japonsko 9:83 0. 
Výsledky našeho mužstva: Finsko 2:5, USA 6:5, Švédsko 2:7, Rusko 1:1, Japonsko 14:2, SRN 6:3, Kanada 7:4. 
Československo: Pavel Maláč, Igor Murín - Jan Vopat (6), Pavel Rajnoha (1), Pavel Kowalczyk, Stanislav Neckář (2), Radim Bičánek (1), Václav Burda, Zdeněk Toužimský, František Kaberle - David Výborný (6), Pavol Demitra (4), Michal Černý (5), Petr Ton (1), Kamil Koláček (1), Patrik Krišák (3), Richard Kapuš (2), Tomáš Němčický (3), Roman Kaděra (2), Ondřej Steiner (1), Miroslav Škovíra, Tomáš Klimt. Trenéři: Ján Šterbák, Vladimír Vůjtek.

XVIII. ročník - 1994 (Česká republika - Ostrava, Frýdek-Místek)

Pořadí: 1. Kanada 39:20 13, 2. Švédsko 35:16 12, 3. Rusko 23:17 11, 4. Finsko 27:24 8, 5. Česká republika 31:29 6, 6. USA 20:33 3, 7. Německo 10:26 2, 8. Švýcarsko 10:33 1. 
Výsledky našeho mužstva: Rusko 1:5, Finsko 3:7, Švýcarsko 6:0, Německo 6:2, Švédsko 4:6, Kanada 4:6, USA 7:3. 
Česká republika: Robert Slávik, Petr Franěk, Jaroslav Miklenda - Marek Malík (2), Pavel Kowalczyk (3), Jaroslav Špaček (2), Pavel Zubíček, Vítězslav Škuta (1), Pavel Rajnoha, Radim Tesařík, Libor Procházka - Petr Sýkora I (6), Zdeněk Nedvěd (4), David Výborný (2), Josef Marha (4), Tomáš Vlasák (3), Ladislav Prokůpek (1), Milan Navrátil (1), Tomáš Blažek, Zdeněk Sedlák (1), Václav Prospal (1), Lukáš Smítal, Ondřej Steiner. Trenéři: Vladimír Vůjtek, Jaroslav Jágr.

XIX. ročník - 1995 (Kanada - Red Deer, Edmonton, Calgary, Spruce Grove, Rocky Mountain House, Innisfail, Leduc, Stettler, Westaskiwin, Lacombe, Sherwood Park, Ponoka, Camrose) 

Pořadí:
 1. Kanada 49:22 14, 2. Rusko 36:24 10, 3. Švédsko 35:21 9, 4. Finsko 29:26 7, 5. USA 28:33 6, 6. Česká republika 43:26 6, 7. Německo 17:55 2, 8. Ukrajina 12:42 2. 
Výsledky našeho mužstva: Finsko 3:0, Rusko 3:4, Švédsko 3:4, Kanada 5:7, Ukrajina 10:1, Německo 14:3, USA 5:7. 
Česká republika: Michal Mařík, Pavel Nešťák, náhradník Tomáš Vokoun - Petr Buzek (2), Miloslav Gureň, Marek Malík (2), Angel Nikolov (1), František Ptáček (1), Pavel Trnka, Marek Židlický, Vlastimil Kroupa (4) - Václav Varaďa (6), Tomáš Blažek (3), Petr Čajánek (3), Milan Hejduk (1), Jan Hlaváč (2), Ladislav Kohn, Jaroslav Kudrna (4), Josef Marha (5), Zdeněk Nedvěd (4), Václav Prospal (3), Petr Sýkora I, Jan Hrdina (2). Trenéři: Jaroslav Jágr, Vladimír Vůjtek.

XX. ročník - 1996 (USA - Boston, Amherst, Marlboro)

Pořadí: skupina A - 1. Kanada 19:4 8, 2. USA 13:17 4, 3. Finsko 14:10 4, 4. Švýcarsko 10:14 2, 5. Ukrajina 9:20 2, skupina B - 1. Česká republika 15:10 6, 2. Rusko 19:12 5, 3. Švédsko 14:7 5, 4. Slovensko 110:14 3, 5. Německo 11:24 1. O udržení: 7. Slovensko 17:10 5, 8. Německo 12:7 4, 9. Švýcarsko 11:13 3, 10. Ukrajina 6:16 0. Play off - čtvrtfinále: Švédsko - USA 3:0, Rusko - Finsko 6:2, semifinále: Česká republika - Švédsko 2:8, Kanada - Rusko 4:3, o 5. místo: USA - Finsko 8:7pp, o 3. místo Česká republika - Rusko 1:4, finále Kanada - Švédsko 4:1. Konečné umístění: 1. Kanada, 2. Švédsko, 3. Rusko, 4. Česká republika, 5. USA, 6. Finsko. 
Výsledky našeho mužstva: Rusko 5:3, Německo 6:3, Slovensko 4:4, Švédsko 0:0, Švédsko 2:8, Rusko 1:4. 
Česká republika: Tomáš Vokoun, Ladislav Kudrna - Jan Němeček (2), Miloslav Gureň, Robert Jindřich, Pavel Kubina, Marek Posmyk (1), Jiří Polák, Aleš Píša - Václav Varaďa (5), Ondřej Kratěna (3), Michal Broš (3), Jan Žurek (2), Martin Koudelka (1), Josef Straka (1), Marek Melenovský (1), Jan Tomajko, Zdeněk Skořepa, Milan Hejduk, Pavel Rosa, Jan Hlaváč, Marek Vorel. Trenéři: Slavomír Lener, Vladimír Martinec.

XXI. ročník - 1997 (Švýcarsko - Ženeva, Morges)

Pořadí: skupina A - 1. USA 18:5 7, 2. Kanada 15:9, 3. Česká republika 13:8 4, 4. Švýcarsko 8:11 3, 5. Německo 5:26 0, skupina B - 1. Rusko 20:5 7, 2. Finsko 17:9 6, 3. Slovensko 17:13 4, 4. Švédsko 10:10 3, 5. Polsko 6:33 0. O udržení: 7. Švýcarsko 18:5 6, 8. Švédsko 17:10 4, 9. Německo 11:14 2, 10. Polsko 3:20 0. Play off - čtvrtfinále: Kanada - Slovensko 7:2, Česká republika - Finsko 3:2 sn, semifinále: Kanada - Rusko 3:2, Česká republika - USA 2:5, o 5. místo: Finsko - Slovensko 6:4, o 3. místo: Česká republika - Rusko 1:4, finále: Kanada - USA 2:0. Konečné umístění: 1. Kanada, 2. USA, 3. Rusko, 4. Česká republika, 5. Finsko, 6. Slovensko. 
Výsledky našeho mužstva: Německo 8:2, Švýcarsko 1:1, USA 1:2, USA 1:2, Kanada 3:3, Finsko 3:2 sn, USA 2:5, Rusko 1:4. 
Česká republika: Adam Svoboda, Ladislav Kudrna - Marek Židlický, Pavel Kříž (1), Aleš Píša, Marek Posmyk, Martin Richter, Petr Kadlec, Petr Mudroch - Marek Melenovský (4), Ondřej Kratěna (3), Radek Matějovský (3), Jiří Burger (3), Martin Špaňhel (2), Libor Pavliš (1), Petr Tenkrát (1), Michal Horák, Radek Procházka (1), David Hruška, Kamil Piroš, Jiří Novotný, Martin Streit. Trenéři: Vladimír Martinec, Ladislav Svozil.

XXII. ročník - 1998 (Finsko - Helsinky, Hämeenlinna)

Pořadí: skupina A - 1. Finsko 7:10 7, 2. Česká republika 18:12 5, 3. Švédsko 16:6 4, 4. Kanada 9:7 4, 5. Německo 1:24 0, skupina B - 1. Rusko 22:2 7, 2. Švýcarsko 14:8 5, 3. USA 17:12 4, 4. Kazachstán 9:13 2, 5. Slovensko 9:13 2. O udržení: Slovensko - Německo 9:0 a 8:3. Play off - čtvrtfinále: Česká republika - USA 4:1, Rusko - Kanada 2:1, Švýcarsko - Švédsko 2:1 sn, Finsko - Kazachstán 14:1, o 5. - 8. místo: Kanada - USA 0:3, Švédsko - Kazachstán 5:1, o 7. místo: Kanada - Kazachstán 3:6, USA - Švédsko 4:3, semifinále: Česká republika - Rusko 1:5, Finsko - Švýcarsko 2:1, o 3. místo: Česká republika - Švýcarsko 3:4 sn, finále: Finsko - Rusko 2:1 pp. Konečné umístění: 1. Finsko, 2. Rusko, 3. Švýcarsko, 4. Česká republika, 5. USA, 6. Švédsko, 7. Kazachstán, 8. Kanada, 9. Slovensko, 10. Německo. 
Výsledky našeho mužstva: Švédsko 2:1, Německo 9:1, Kanada 0:5, Finsko 5:5, USA 4:1, Rusko 1:5, Švýcarsko 3:4 sn. 
Česká republika: Adam Svoboda, Vlastimil Lakosil - Pavel Skrbek (2), Marek Posmyk (1), Tomáš Kaberle (1), Lukáš Galvas (1), Pavel Mudroch, Robert Schnábel, Jan Hejda, Karel Rachůnek - Kamil Piroš (2), Aleš Kotalík (3), Josef Straka (2), Petr Sýkora II (2), Pavel Kábrt (1), Pavel Bacho (1), Pavel Selingr (2), Radek Duda (1), Patrik Štefan (1), Ivo Novotný (1), Radek Procházka, Martin Tomášek (3). Trenéři: Vladimír Martinec, Ladislav Svozil.

XXIII. ročník - 1999 (Kanada - Winnipeg, Brandon, Morden, Selkirk, Portage, Teulon)

Pořadí: skupina A - 1. Slovensko 10:7 7, 2. Kanada 10:9 5, 3. Finsko 17:16 4, 4. Česká republika 11:12 2, 5. USA 13:17 2, skupina B - 1. Švédsko 25:11 8, 2. Rusko 25:4 6, 3. Kazachstán 9:20 3, 4. Švýcarsko 5:17 2, 5. Bělorusko 9:21 1. O udržení: 7. Česká republika 21:9 6, 8. USA 15:12 4, 9. Švýcarsko 12:13 2, 10. Bělorusko 7:21 0. Play off - čtvrtfinále: Rusko - Finsko 3:2 pp, Kanada - Kazachstán 12:2, o 5. místo: Finsko - Kazachstán 6:1, semifinále: Kanada - Švédsko 6:1, Rusko - Slovensko 3:2, o 3. místo: Slovensko - Švédsko 5:4, finále: Rusko - Kanada 3:2 pp. Končné umístění: 1. Rusko, 2. Kanada, 3. Slovensko, 4. Švédsko, 5. Finsko, 6. Kazachstán, 7. Česká republika, 8. USA, 9. Švýcarsko, 10. Kazachstán. 
Výsledky našeho mužstva: Slovensko 2:3, USA 6:3, Kanada 0:2, Finsko 3:4, ve skupině o udržení Bělorusko 10:2, Švýcarsko 5:4. 
Česká republika: Vlastimil Lakosil, Filip Šindelář - Karel Rachůnek (1), Tomáš Žižka, Jan Horáček (1), Mario Cartelli, Petr Čáslava, Lukáš Galvas, Daniel Seman, Petr Svoboda - Tomáš Divíšek (2), Petr Míka (6), Václav Pletka (5), Michal Trávníček (3), Jaroslav Balaštík (2), Martin Lamich (2), Petr Vala (2), Jan Kopecký (1), František Mrázek, Martin Ambruz, Michal Sivek (1), Jakub Kraus. Trenéři: Vladimír Martinec, Ladislav Svozil.

XXIV. ročník - 2000 (Švédsko - Skelleftea, Umea)

Pořadí: skupina A - 1. Česká republika 12:7 6, 2. Kanada 9:5 6, 3. USA 5:6 4, 4. Finsko 8:9 3, 5. Slovensko 4:11 1, skupina B - 1. Rusko 30:4 8, 2. Švédsko 27:8 8, 3. Švýcarsko 13:16 4, 4. Kazachstán 7:34 2, 5. Ukrajina 6:21 0. O udržení: Slovensko - Ukrajina 1:3 a 5:1, sam. nájezdy 2:0. Play off - čtvrtfinále: Česká republika - Kazachstán 6:3, Kanada - Švýcarsko 8:3,Švédsko - USA 1:5, Rusko - Finsko 4:0, semifinále: Česká republika - USA 4:1, Rusko - Kanada 3:2, o 5. - 8. místo: Švýcarsko - Finsko 5:2, Švédsko - Kazachstán 12:2, o 7. místo: Finsko - Kazachstán 9:1, o 5. místo: Švédsko - Švýcarsko 5:2, o 3. místo: Kanada - USA 4:3 sn, finále: Česká republika - Rusko 1:0 po nájezdech. Konečné umístění: 1. Česká republika, 2., Rusko, 3. Kanada, 4. USA, 5. Švédsko, 6. Švýcarsko, 7. Finsko, 8. Kazachstán, 9. Slovensko, 10. Ukrajina. 
Výsledky našeho mužstva: Slovensko 5:2, USA 2:2, Kanada 1:1, Finsko 4:2, Kazachstán 6:3, USA 4:1, Rusko 1:0. 
Česká republika: Zdeněk Šmíd, Tomáš Duba - Petr Svoboda II, David Hájek (1), Zdeněk Kutlák, Martin Holý, Josef Jindra (1), Angel Krstev, Jiří David - Jaroslav Kristek (5), Milan Kraft (5), Michal Sivek (3), Jaroslav Svoboda (1), Josef Vašíček (1), Martin Havlát (3), Libor Pivko (1), Václav Nedorost, Zbyněk Irgl (2), Tomáš Horna, Jan Boháč, Jan Sochor, Vladimír Novák. Trenéři: Jaroslav Holík a Radim Rulík.

XXV. ročník - 2001 (Rusko - Moskva, Podolsk)

Pořadí: skupina A - 1. Česká republika 20:4 8, 2. USA 21:8 6, 3. Švédsko 13:8 4, 4. Slovensko 10:15 2, 5. Kazachstán 4:33 0, skupina B - 1. Finsko 13:5 7, 2. Rusko 19:8 5, 3. Kanada 20:9 5, 4. Švýcarsko 12:15 3, 5. Bělorusko 2:29 0. O udržení: Bělorusko - Kazachstán 5:2 a 5:5. Play off - čtvrtfinále: Česká republika - Švýcarsko 4:3, Rusko - Švédsko 2:3, USA - Kanada 1:2, Finsko - Slovensko 3:1, semifinále: Česká republika - Švédsko 1:0, Finsko - Kanada 5:2, o 5. - 8. místo: Rusko - Švýcarsko 2:3, USA - Slovensko 3:2, o 7. místo: Rusko - Slovensko 4:3 po nájezdech, o 5. místo: USA - Švýcarsko 4:0, o 3. místo: Kanada - Švédsko 2:1 po prodloužení, finále: Česká republika - Finsko 2:1. 
Výsledky našeho mužstva: Švédsko 2:1, Kazachstán 9:1, USA 4:2, Slovensko 5:0, Švýcarsko 4:3, Švédsko 1:0, Finsko 2:1. 
Česká republika: Tomáš Duba, Lukáš Čučela - Rostislav Klesla (3), Libor Ustrnul, David Pojkar, Jan Výtisk, David Nosek, Jakub Čutta, Jan Chotěborský, Jakub Grof - Pavel Brendl (4), Václav Nedorost (4), Zdeněk Blatný (5), Radim Vrbata (1), Michal Sivek (2), Martin Erat (2), Patrik Moskal (1), Tomáš Plekanec (1), Ladislav Vlček (1), Lukáš Havel (1), Marek Tomica (1), Ivan Rachůnek (1). Trenéři: Jaroslav Holík a Pavel Hynek.

XXVI. ročník - 2002 (Česká republika - Pardubice, Hradec Králové)

Pořadí: skupina A - 1. Slovensko 14:7 6, 2. USA 14:9 6, 3. Švédsko 11:5 6, 4. Česká republika 11:7 2, 5. Bělorusko 4:26 0, skupina B - 1. Finsko 14:5 6, 2. Kanada 27:7 6, 3. Rusko 12:8 4, 4. Švýcarsko 12:10 4, 5. Francie 1:36 0. O udržení: Francie - Bělorusko 3:2, Bělorusko - Francie 3:2, nájezdy 4:3. Bělorusko se zachránilo. Play off - čtvrtfinále: Česká republika - Finsko 1:3, Slovensko - Švýcarsko 2:3 sn, USA - Rusko 1:6, Kanada - Švédsko 5:2, semifinále: Kanada - Švýcarsko 4:0, Rusko - Finsko 2:1 pp, o 3. místo: Finsko - Švýcarsko 5:1, finále: Rusko - Kanada 5:4. O umístění: Česká republika - USA 3:4, Slovensko - Švédsko 2:3, o 5. místo: USA - Švédsko 3:2 pp, o 7. místo: Česká republika - Slovensko 6:2. Konečné pořadí: 1. Rusko, 2. Kanada, 3. Finsko, 4. Švýcarsko, 5. USA, 6. Švédsko, 7. Česká republika, 8. Slovensko, 9. Bělorusko, 10. Francie.
Výsledky našeho mužstva: USA 1:3, Slovensko 0:1, Bělorusko 9:1, Švédsko 1:2, Finsko 1:3, USA 3:4, Slovensko 6:2.
Česká republika: Lukáš Hronek, Michal Fikrt, Petr Šulan - Miroslav Blaťák (3), Lukáš Krajíček (1), Jan Hanzlík (1), Filip Novák (0), Lukáš Poživil (1), Petr Chvojka (1), Libor Ustrnul (0), Tomáš Mojžíš (0) - Aleš Hemský (3), Jiří Hudler (1), Tomáš Plekanec (3), Miloslav Hořava (2), Martin Podlešák (2), Jaroslav Sklenář (1), Michal Vondrka (1), Jiří Novotný (0), Petr Průcha (1), František Lukeš (0), Jan Boháč (0), Jiří Jakeš (0). Trenéři: Jaroslav Holík a Pavel Hynek.

XXVII. ročník - 2003 (Kanada - Halifax, Sydney)

Pořadí: skupina A - 1. Rusko 21:7 8, 2. USA 15:9 6, 3. Slovensko 15:8 4, 4. Švýcarsko 10:15 2, 5. Bělorusko 6:28 0, skupina B: 1. Kanada 21:6 8, 2. Finsko 12:9 5, 3. Česká republika 8:7 5, 4. Švédsko 12:16 2, 5. Německo 3:18 0. O udržení: 7. Švýcarsko 15:7 6, 8. Švédsko 15:11 4, 9. Německo 8:13 2, 10. Bělorusko 6:13 0. Play off - čtvrtfinále: Česká republika - USA 3:4, Rusko - Slovensko 6:0, semifinále: Rusko - Finsko 4:1, Kanada - USA 3:2, o 5. místo: Česká republika - Slovensko 0:2, o 3. místo: Finsko - USA 3:2, finále: Rusko - Kanada 3:2. Konečné pořadí: 1. Rusko, 2. Kanada, 3. Finsko, 4. USA, 5. Slovensko, 6. Česká republika, 7. Švýcarsko, 8. Švédsko, 9. Německo, 10. Bělorusko.
Výsledky našeho mužstva: Německo3:0, Kanada 0:4, Finsko 2:2, Švédsko 3:1, USA 3:4, Slovensko 0:2.
Česká republika: Martin Falter, Lukáš Mensator, náhradník Jakub Čech - Lukáš Krajíček (2), Lukáš Chmelíř (0), Petr Punčochář (1), David Turoň (1), Martin Toms (0), Jiří Svoboda (0), Ladislav Kolda (0), Jan Holub (0) - Jiří Hudler (3), Milan Michálek (2),Jakub Klepiš (0), Tomáš Fleischmann (2), Petr Domin (0), Jiří Novotný (0), Petr Tatíček (0), Jakub Koreis (0), Tomáš Micka (0), Roman Vondráček (0), Petr Dvořák (0), Zbyněk Novák (0). Trenéři: Jaroslav Holík a Jiří Kalous.

XXVIII. ročník - 2004 (Finsko - Helsinky a Hämeenlinna)

Pořadí: skupina A - 1. USA 21:4 8, 2. Slovensko 9:7 5, 3. Rusko 11:10 5, 4. Švédsko 13:10 2, 5. Rakousko 1:24 0, skupina B: 1. Kanada 25:4 8, 2. Finsko 19:6 6, 3. Česká republika 14:9 4, Švýcarsko 14:11 2, 5. Ukrajina 1:43 0. O udržení: 7. Švédsko 15:3 6, 8. Švýcarsko 20:6 4, 9. Rakousko 4:15 1, 10. Ukrajina 2:17 1. Play off - čtvrtfinále: Slovensko - Česká republika 2:4, Finsko - Rusko 4:3, semifinále: Kanada - Česká republika 7:1, USA - Finsko 2:1, finále: USA - Kanada 4:3. Konečné pořadí: 1. USA, 2. Kanada, 3. Finsko, 4. Česká republika, 5. Rusko, 6. Slovensko, 7. Švédsko, 8. Švýcarsko, 9. Rakousko, 10. Ukrajina.
Výsledky našeho mužstva: Ukrajina 8:0, Finsko 2:3, Švýcarsko 2:1, Kanada 2:5, Slovensko 4:2, Kanada 1:7, Finsko 1:2.
Česká republika: Marek Schwarz, Tomáš Pöpperle - Ondřej Němec (2), Martin Vágner, Ctirad Ovčačík (2), Michal Barinka (1), Marek Chvátal, Tomáš Linhart, Ladislav Šmíd (1) - Jiří Hudler (2), Rostislav Olesz (3), Petr Kanko (1), Tomáš Fleischmann (2), Jakub Koreis, Kamil Kreps, Lukáš Kašpar, Roman Vondráček (1), Jakub Klepiš (2), Vojtěch Polák (1), Jakub Šindel, Karel Hromas (1), Radim Hruška (1). Trenéři: Alois Hadamczik a Mojmír Trličík.

XXIX. ročník - 2005 (USA - Grand Forks, Thief River Falls)

Pořadí: skupina A - 1. Rusko 31:9 6 bodů, 2. Česká republika 16:9 6, 3. USA 15:16 4, 4. Švýcarsko 12:17 2, 5. Bělorusko 9:22 2, skupina B: 1. Kanada 32:5 10, 2. Švédsko 14:13 4, 3. Finsko 10:15 4, 4. Slovensko 10:10 4, 5. Německo 1:24 0. O udržení: 7. Slovensko 10:3 6, 8. Švýcarsko 12:3 4, 9. Německo 4:13 2, 10. Bělorusko 4:11 0. Play off - čtvrtfinále: Česká republika - Finsko 3:0, Švédsko - USA 2:8, semifinále: USA - Rusko 2:7, Kanada - Česká republika 3:1, o 5. místo: Finsko - Švédsko 4:3, o 3. místo: Česká republika - USA 3:2 sn, finále: Kanada - Rusko 6:1. Konečné pořadí: 1. Kanada, 2. Rusko, 3. Česká republika, 4. USA, 5. Finsko, 6. Švédsko, 7. Slovensko, 8. Švýcarsko, 9. Německo, 10. Bělorusko.
Výsledky našeho mužstva: Bělorusko 7:2, Rusko 1:4, Švýcarsko 5:2, USA 3:1, Finsko 3:0, Kanada 1:3, USA 3:2 sn.
Česká republika: Marek Schwarz, Vladislav Koutský, náhradník Jakub Čech - Roman Polák, Michal Gulaši, Martin Lojek, Martin Tůma, Ladislav Šmíd, Ondřej Šmach, Lukáš Bolf - Marek Kvapil (2), Petr Vrána (5), Rostislav Olesz (7), David Krejčí, Jakub Petružálek (1), Lukáš Kašpar (1), Michael Frolík (3), Michael Polák (1), Roman Červenka (1), Milan Hluchý (1), Zbyněk Hrdel (1), Bedřich Köhler, Michal Borovanský. Trenéři: Alois Hadamczik a Mojmír Trličík.

XXX. ročník - 2006 (Kanada - Vancouver, Kamloops, Kelowna)

Pořadí: skupina A - 1. Kanada 16:6 10 bodů, 2. USA 21:12 5, 3. Finsko 19:13 4, 4. Švýcarsko 8:10 3, 5. Norsko 3:26 0, skupina B: 1. Rusko 21:6 8, 2. Švédsko 20:9 6, 3. Česká republika 14:14 4, 4. Slovensko 12:21 2, 5. Lotyšsko 8:25 0. O udržení: 7. Švýcarsko 10:5 5, 8. Slovensko 14:10 5, 9. Lotyšsko 10:12 2, 10. Norsko 3:10 0.Play off - čtvrtfinále: Česká republika - USA 1:2, Švédsko - Finsko 0:1, semifinále: Kanada - Finsko 4:0, Rusko - USA 5:1, o 5. místo: Česká republika - Švédsko 1:3, o 3. místo: Finsko - USA 4:2, finále: Kanada - Rusko 5:0. Konečné pořadí: 1. Kanada, 2. Rusko, 3. Finsko, 4. USA, 5. Švédsko, 6. Česká republika, 7. Švýcarsko, 8. Slovensko, 9. Lotyšsko, 10. Norsko.
Výsledky našeho mužstva: Lotyšsko 5:1, Švédsko 2:3, Slovensko 5:3, Rusko 2:7, USA 1:2, Švédsko 1:3.
Česká republika: Marek Schwarz, Radek Fiala, náhradník Ondřej Pavelec - Ladislav Šmíd (1), Ondřej Šmach, Roman Polák, Michal Gulaši, Jakub Kindl, Tomáš Kudělka (1), Jaroslav Mrázek - Petr Kalus (1), Tomáš Káňa (2), Michael Frolík, Jiří Tlustý, Martin Hanzal, Vladimír Sobotka (2), David Krejčí (3), Zdeněk Bahenský, Václav Meidl (1), Jakub Šindel, Petr Pohl (4), Karel Hromas (1), Michal Birner. Trenéři: Radim Rulík a Jan Votruba.

XXXI. ročník – 2007 (Švédsko – Mora, Leksand)

Pořadí: skupina A - 1. Kanada 14:4 12 bodů, 2. Švédsko 11:9 7, 3. USA 13:11 6, 4. Německo 8:9 5, 5. Slovensko 6:19 0, skupina B: 1. Rusko 20:3 12, 2. Finsko 13:11 6, 3. Česká republika 10:12 6, 4. Švýcarsko 6:15 3, 5. Bělorusko 7:15 3. O udržení: 7. Švýcarsko 11:5 9, 8. Slovensko 12:6 3, 9. Německo 8:10 3, 10. Bělorusko 4:14 3. Play off – čtvrtfinále: Švédsko – Česká republika 5:1, Finsko – USA 3:6, semifinále: USA – Kanada 1:2, Rusko – Švédsko 4:2, o 5. místo: Česká republika – Finsko 6:2, o 3. místo: Švédsko – USA 1:2, finále: Kanada – Rusko 4:2. Konečné pořadí: 1. Kanada, 2. Rusko, 3. USA, 4. Švédsko, 5. Česká republika, 6. Finsko, 7. Švýcarsko, 8. Slovensko, 9. Německo, 10. Bělorusko. 
Výsledky našeho mužstva: Rusko 2:3, Finsko 2:6, Bělorusko 2:1, Švýcarsko 4:2, Švédsko 1:5, Finsko 6:2. 
Česká republika: Ondřej Pavelec, Jakub Kovář, náhradník Michal Nedvídek – Jakub Kindl, Tomáš Kudělka (1), Michal Kolarz, Ondřej Poživil, Jaroslav Bartoň (1), Jakub Vojta, Jiří Suchý – Vladimír Sobotka (4), Martin Hanzal (2), Tomáš Pospíšil, Daniel Rákos, Jakub Černý, Lukáš Vantuch, Jakub Voráček (1), Tomáš Svoboda (2), David Kuchejda, Michal Řepík, Michael Frolík (4), Tomáš Káňa (2), David Květoň. Trenéři: Vladimír Bednář a Mojmír Trličík.

XXXII. ročník - 2008 (Česká republika - Pardubice, Liberec)

Pořadí: skupina A - 1. Švédsko 22:9 12 bodů, 2. Kanada 12:5 9, Česká republika 12:11 6, 4. Slovensko 9:14 3, 5. Dánsko 7:23 0, skupina B: 1. USA 17:8 12, 2. Rusko 18:14 9, 3. Finsko 16:15 5, 4. Kazachstán 8:16 3, 5. Švýcarsko 9:15 1. O udržení: 7. Slovensko 17:5 9, 8. Kazachstán 9:12 6, 9. Švýcarsko 8:10 3, 10. Dánsko 8:15 0. Play off - čtvrtfinále: Kanada - Finsko 4:2, Česká republika - Rusko 1:4, semifinále: Švédsko - Rusko 2:1pp, Kanada - USA 4:1, o 5. místo: Česká republika - Finsko 5:1, o 3. místo: Rusko - USA 4:2, finále: Kanada - Švédsko 3:2pp. Konečné pořadí: 1. Kanada, 2. Švédsko, 3. Rusko, 4. USA, 5. Česká republika, 6. Finsko, 7. Slovensko, 8. Kazachstán, 9. Švýcarsko, 10. Dánsko.
Výsledky našeho mužstva: Kanada 0:3, Dánsko 5:2, Slovensko 5:2, Švédsko 2:4, Rusko 1:4, Finsko 5:1.
Česká republika: Michal Neuvirth, Jakub Kovář, náhradník Lukáš Daneček - Antonín Bořuta (1), Jan Piskáček, Martin Parýzek, Michal Jordán, Tomáš Kundrátek (1), Patrik Prokop, Jiří Suchý - Jakub Voráček, Michael Frolík (5), David Květoň, Jakub Sklenář (4), Jiří Ondráček, Daniel Bártek (2), Martin Látal (2), Radek Meidl (1), Zbyněk Hampl (1), Petr Strapáč (1), Roman Szturc, Pavel Kuběna, Jan Semorád. Trenéři: Miloslav Hořava, Radim Rulík a Ondřej Weissmann.

XXXIII. ročník - 2009 (Kanada - Ottawa)

Pořadí: skupina A - 1. Kanada 35:6 12 bodů, 2. USA 28:12 9, 3. Česká republika 20:14 6, 4. Německo 12:19 3, 5. Kazachstán 2:46 0, skupina B: 1. Švédsko 21:3 12, 2. Rusko 17:9 9, 3. Slovensko 12:15 5, 4. Finsko 10:12 4, 5. Lotyšsko 5:26 0. O udržení: 7. Finsko 15:3 9, 8. Lotyšsko 15:7 6, 9. Německo 11:10 3, 10. Kazachstán 2:23 0. Play off - čtvrtfinále: USA - Slovensko 3:5, Rusko - Česká republika 5:1, semifinále: Švédsko - Slovensko 5:3, Kanada - Rusko 6:5sn, o 5. místo: USA - Česká republika 3:2pp, o 3. místo: Rusko - Slovensko 5:2, finále: Kanada - Švédsko 5:1. Konečné pořadí: 1. Kanada, 2. Švédsko, 3. Rusko, 4. Slovensko, 5. USA, 6. Česká republika, 7. Finsko, 8. Lotyšsko, 9. Německo, 10. Kazachstán.
Výsledky našeho mužstva: Kanada 1:8, USA 3:4, Německo 6:0, Kazachstán 10:2, Rusko 1:5, USA 2:3pp.
Česká republika: Dominik Furch, Tomáš Vošvrda, náhradník Jakub Sedláček - Radko Gudas (2), Jan Piskáček, Milan Dóczy, Martin Parýzek (1), David Štich (1), Michal Jordán, Tomáš Kundrátek - Jan Káňa (6), Zdeněk Okál (3), Ondřej Roman (4), Tomáš Knotek (3), Štěpán Novotný, Vladimír Růžička (2), Tomáš Kubalík, Roman Szturc (1), Rudolf Červený, Radim Valchař, Jan Eberle, Petr Strapáč, Tomáš Vincour. Trenéři: Marek Sýkora a Zdeněk Moták.

XXXIV. ročník - 2010 (Kanada - Saskatoon, Regina)

Pořadí: skupina A - 1. Kanada 35:6 11 bodů, 2. USA 26:9 10, 3. Švýcarsko 11:15 6, 4. Slovensko 14:22 3, 5. Lotyšsko 9:43 0, skupina B: 1. Švédsko 28:6 12, Rusko 14:8 9, 3. Finsko 15:13 6, 4. Česká republika 13:20 3, 5. Rakousko 7:30 0. O udržení: 7. Česká republika 22:5 9, 8. Slovensko 13:10 6, 9. Lotyšsko 11:22 3, 10. Rakousko 7:16 0. Play off - čtvrtfinále: Rusko - Finsko 2:3pp, USA - Finsko 6:2, semifinále: Kanada - Švýcarsko 6:1, USA - Švédsko 5:2, o 5. místo: Finsko - Rusko 4:3, o 3. místo: Švédsko - Švýcarsko 11:4, finále: USA - Kanada 6:5pp. Konečné pořadí: 1. USA, 2. Kanada, 3. Švédsko, 4. Švýcarsko, 5. Finsko, 6. Rusko, 7. Česká republika, 8. Slovensko, 9. Lotyšsko, 10. Rakousko.
Výsledky našeho mužstva: Švédsko 1:10, Finsko 3:4, Rakousko 7:1, Rusko 2:5, Lotyšsko 10:2, Slovensko 5:2.
Česká republika: Jakub Sedláček, Pavel Francouz, náhradník Filip Novotný - Radko Gudas, Tomáš Voráček, Jakub Jeřábek (1), Andrej Šustr, Vladimír Roth (2), Michal Jordán, Michal Kempný - Jan Káňa (4), Tomáš Knotek (4), Tomáš Kubalík (4), Tomáš Vincour, Jan Kovář (3), Štěpán Novotný (3), Robert Kousal (2), Roman Horák (1), Andrej Nestrašil (1), Tomáš Doležal, Michal Poletín (1), Michal Hlinka, David Ostřížek (2). Trenéři: Jaromír Šindel a Zdeněk Moták.

XXXV. ročník - 2011 (USA - Buffalo, Niagara)

Pořadí: skupina A - 1. USA 15:4 11 bodů, 2. Finsko 17:4 10, 3. Švýcarsko 11:13 6, 4. Slovensko 7:19 2, 5. Německo 5:15 3, skupina B: 1. Švédsko 21:9 11, 2. Kanada 28:12 10, 3. Rusko 19:13 6, 4. Česká republika 10:21 3, 5. Norsko 4:27 0. O udržení: 7. Česká republika 10:4 9, 8. Slovensko 9:6 5, 9. Norsko 3:8 3, 10. Německo 4:8 1. Play off - čtvrtfinále: Kanada - Švýcarsko 4:1, Finsko - Rusko 3:4pp, semifinále: Švédsko - Rusko 3:4sn, Kanada - USA 4:1, o 5. místo: Finsko - Švýcarsko 2:3sn, o 3. místo: USA - Švédsko 4:2, finále: Rusko - Kanada 5:3. Konečné pořadí: 1. Rusko, 2. Kanada, 3. USA, 4. Švédsko, 5. Švýcarsko, 6. Finsko, 7. Česká republika, 8. Slovensko, 9. Norsko, 10. Německo.
Výsledky našeho mužstva: Norsko 2:0, Kanada 2:7, Švédsko 3:6, Rusko 3:8, Německo 3:2, Slovensko 5:2.
Česká republika: Marek Mazanec, Filip Novotný, náhradník Tadeáš Galanský - Jakub Jeřábek (1), Dalibor Řezníček, Oldřich Horák, Martin Pláněk, Bohumil Jank, Petr Šenkeřík, Adam Sedlák - Roman Horák, Ondřej Palát (2), Petr Straka (1), Jakub Culek (1), Martin Frk (3), Michal Hlinka (3), Tomáš Rachůnek (2), Antonín Honejsek (2), Andrej Nestrašil (1), Jakub Orsava (1), David Tůma, Petr Holík (1), Robin Soudek. Trenéři: Miroslav Přerost, Terry Christensen a Jiří Fischer.

XXXVI. ročník - 2012 (Kanada - Calgary a Edmonton)

Pořadí: skupina A - 1. Švédsko 26:11 10 bodů, 2. Rusko 23:5 10, 3. Slovensko 11:7 6, 4. Švýcarsko 12:16 4, 5. Lotyšsko 8:31 0, skupina B: 1. Kanada 26:5 12, 2. Finsko 19:10 9, 3. Česká republika 12:11 6, 4. USA 16:15 3, 5. Dánsko 6:38 0. O udržení: 7. USA 25:6 9, 8. Švýcarsko 10:8 5, 9. Lotyšsko 7:18 2, 10. Dánsko 7:17 2. Play off - čtvrtfrinále: Česká republika - Rusko 1:2 pp, Finsko - Slovensko 8:5, semifinále: Švédsko - Finsko 3:2 sn, Kanada - Rusko 5:6, o 5. místo: Česká republika - Slovensko 5:2, o 3. místo: Kanada - Finsko 4:0, finále: Švédsko - Rusko 1:0 pp. Konečné pořadí: 1. Švédsko, 2. Rusko, 3. Kanada, 4. Finsko, 5. Česká republika, 6. Slovensko, 7. USA, 8. Švýcarsko, 9. Lotyšsko, 10. Dánsko.
Výsledky našeho mužstva: Kanada 0:5, Dánsko 7:0, USA 5:2, Finsko 0:4, ve čtvrtfinále Rusko 1:2 po prodl, o 5. místo Slovensko 5:2.
Česká republika: Petr Mrázek, Libor Kašík, Tomáš Král - David Musil, Marek Hrbas, Bohumil Jank, Vojtěch Mozík (1), Petr Zámorský, Jiří Říha, Daniel Krejčí - Petr Holík (4), Tomáš Hertl (3), Tomáš Filippi (4), Dmitrij Jaškin (1), Dominik Uher (1), Petr Straka, Jakub Culek (1), Daniel Přibyl, Tomáš Nosek, Radek Faksa (2), Jiří Sekáč, Tomáš Hyka, Lukáš Sedlák. Trenéři: Miroslav Přerost, Jiří Juřík a Jiří Fischer.

XXXVII. ročník - 2013 (Rusko - Ufa)

Pořadí: skupina A - 1. Švédsko 19:8 11 bodů, 2. Česká republika 12:10 8, 3. Švýcarsko 16:14 6, 4. Finsko 15:15 5, 5. Lotyšsko 6:21 0, skupina B: 1. Kanada 21:8 12, 2. Rusko 13:7 8, 3. USA 19:7 6, 4. Slovensko 10:19 3, 5. Německo 4:26 1. O udržení: 7. Finsko 24:5 9, 8. Slovensko 11:15 5, 9. Německo 6:12 4, 10. Lotyšsko 6:15 0. Play off - čtvrtfinále: Česká republika - USA 0:7, Rusko - Švýcarsko 4:3 sn, semifinále: Kanada - USA 1:5, Švédsko - Rusko 3:2 sn, o 5. místo: Česká republika - Švýcarsko 4:3, o 3. místo: Rusko - Kanada 6:5, finále: USA - Švédsko 3:1. Konečné pořadí: 1. USA, 2. Švédsko, 3. Rusko, 4. Kanada, 5. Česká republika, 6. Švýcarsko, 7. Finsko, 8. Slovensko, 9. Německo, 10. Lotyšsko.
Výsledky našeho mužstva: 
Švédsko 1:4, Finsko 3:1, Lotyšsko 4:2, Švýcarsko 4:3, ve čtvrtfinále USA 0:7, o 5. místo Švýcarsko 4:3.
Česká republika: 
Patrik Bartošák, Matěj Machovský, Jan Lukáš - David Musil, Marek Hrbas (1), Patrik Urbanec, Štěpán Jeník, Tomáš Pavelka, Petr Šidlík, Jan Štencel - Dmitrij Jaškin (3), Tomáš Hertl (2), Tomáš Hyka (3), Martin Frk (3), Radek Faksa, Lukáš Sedlák (1), Michal Švihálek (1), Matěj Beran (1), Petr Beránek (1), Erik Němec, Petr Koblasa, Vojtěch Tomeček, Jakub Vrána. Trenéři: Miroslav Přerost, Jiří Juřík a Pavel Trnka

XXXVIII. ročník - 2014 (Švédsko - Malmö)

Pořadí: skupina A - 1. Kanada 19:12 10 bodů, 2. USA 21:7 9, 3. Česká republika 10:13 5, 4. Slovensko 16:17 3, 5. Německo 7:24 3, skupina B: 1. Švédsko 22:7 12, 2. Finsko 14:10 7, 3. Rusko 21:8 6, 4. Švýcarsko 11:17 5, 5. Norsko 3:29 0. O udržení: Německo - Norsko 0:3, 4:3 a 3:1. Play off - čtvrtfinále: Česká republika - Finsko 3:5, Švédsko - Slovensko 6:0, Rusko - USA 5:3, Kanada - Švýcarsko 4:1. Semifinále: Švédsko - Rusko 2:1, Finsko - Kanada 4:1. O 3. místo: Rusko - Kanada 2:1. Finále: Finsko - Švédsko 3:2 po prodloužení. Konečné pořadí: 1. Finsko, 2. Švédsko, 3. Rusko, 4. Kanada, 5. USA, 6. Česká republika, 7. Švýcarsko, 8. Slovensko, 9. Německo, 10. Norsko.
Výsledky našeho mužstva: USA 1:5, Kanada 5:4 po nájezdech, Německo 0:3, Slovensko 4:1, ve čtvrtfinále Finsko 3:5. 
Česká republika: Marek Langhamer, Daniel Dolejš, Dominik Hrachovina - Petr Šidlík (1), Ronald Knot, Michal Plutnar (2), David Němeček, Jan Košťálek, Patrik Marcel, Lubor Šulák - Dominik Simon (2), Martin Procházka (2), Radek Faksa (1), Dominik Volek, Ondřej Kaše (1), David Kämpf (1), David Pastrňák (1), Jakub Vrána (1), Vojtěch Tomeček (1), Pavel Sedláček, Pavel Zacha, Patrik Zdráhal, Patrik Machač. Trenéři: Miroslav Přerost, Jiří Juřík a Pavel Trnka

XXXIC. ročník - 2015 (Kanada - Toronto a Montreal)

Pořadí: skupina A - 1. Kanada 21:4 12 bodů, 2. USA 14:6 8, 3. Slovensko 7:14 6, 4. Finsko 5:8 4, 5. Německo 2:17 0, skupina B: 1. Švédsko 18:6 12, 2. Česká republika 12:14 5, 3. Rusko 13:9 5, 4. Dánsko 10:15 4, 5. Švýcarsko 9:15 4. O udržení: Švýcarsko - Německo 5:2 a 5:2. Play off - čtvrtfinále: USA - Rusko 2:3, Švédsko - Finsko 6:3, Česká republika - Slovensko 0:3, Kanada - Dánsko 8:0. Semifinále: Švédsko - Rusko 1:4, Kanada - Slovensko 5:1. O 3. místo: Švédsko - Slovensko 2:4. Finále: Kanada - Rusko 5:4. Konečné pořadí: 1. Kanada, 2. Rusko, 3. Slovensko, 4. Švédsko, 5. USA, 6. Česká republika, 7. Finsko, 8. Dánsko, 9. Švýcarsko, 10. Německo.
Výsledky našeho mužstva: Švédsko 2:5, Švýcarsko 2:5, Dánsko 4:3 po prodloužení, Rusko 4:1, Slovensko 0:3.
Česká republika: Vítek Vaněček, Miroslav Svoboda, Daniel Vladař - Jan Košťálek (1), Lukáš Klok (1), Jan Ščotka, Marek Baránek, David Němeček, Jan Štencel (1), Dominik Mašín - David Pastrňák (1), Jakub Vrána (2), Pavel Zacha (1), David Kämpf, Ondřej Kaše (1), David Kaše, Dominik Kubalík (1), Marek Růžička (1), Michael Špaček, Jan Mandát, Daniel Voženílek, Patrik Zdráhal (2), Sebastian Gorčík. Trenéři: Miroslav Přerost, Jiří Juřík a Pavel Trnka.

XXXX.ročník - 2016 (Finsko - Helsinky)

Pořadí: skupina A - 1. Švédsko 19:5 12 bodů, 2. USA 18:5 9, 3. Kanada 13:12 5, 4. Dánsko 4:16 3, 5. Švýcarsko 7:23 1, skupina B: 1. Rusko 17:7 11, 2. Finsko 23:13 9, 3. Česká republika 12:10 7, 4. Slovensko 8:14 3, 5. Bělorusko 6:19 0. O udržení: Švýcarsko - Bělorusko 5:1 a 6:2. Play off - čtvrtfinále: Rusko - Dánsko 4:3 po prodloužení, Švédsko - Slovensko 6:0, Finsko - Kanada 6:5, USA - Česká republika 7:0. Semifinále: Švédsko - Finsko 1:2, Rusko - USA 2:1. O 3. místo: USA - Švédsko 8:3. Finále: Finsko - Rusko 4:3 po prodloužení.
Výsledky našeho mužstva: Rusko 1:2 po nájezdech, Slovensko 2:0, Bělorusko 5:3, Finsko 4:5, USA 0:7.
Česká republika: Vítek Vaněček, Aleš Stezka, Daniel Vladař - Jakub Zbořil, Filip Hronek, Dominik Mašín (1 gól), Jan Ščotka, David Sklenička (1), Ondřej Mikliš, Alex Rašner - David Pastrňák (1), Pavel Zacha, Šimon Stránský (1), Filip Chlapík, Michael Špaček (2), David Kaše, Dominik Lakatoš (2), Tomáš Šoustal, Jiří Smejkal (2), David Tomášek, Daniel Voženílek, Jan Ordoš (1), Radek Veselý. Trenéři: Jakub Petr a Petr Svoboda.

XXXXI. ročník - 2017 (Kanada - Montreal a Helsinky)

Pořadí: skupina A - 1. Švédsko 18:6 12 bodů, 2. Dánsko 11:16 6, 3. Česká republika 9:13 6, 4. Švýcarsko 11:13 4, 5. Finsko 6:8 3, skupina B: 1. USA 17:6 12, 2. Kanada 21:8 9, 3. Rusko 16:9 6, 4. Slovensko 6:14 3, 5. Lotyšsko 6:29 0. O udržení: Finsko - Lotyšsko 2:1 a 4:1. Play off - čtvrtfinále: Dánsko - Rusko 0:4, Švédsko - Slovensko 8:3, USA - Švýcarsko 3:2, Kanada - Česká republika 5:3. Semifinále: USA - Rusko 4:3, Švédsko - Kanada 2:5. O 3. místo: Švédsko - Rusko 1:2. Finále: USA - Kanada 5:4. Konečné pořadí: 1. USA, 2. Kanada, 3. Rusko, 4. Švédsko, 5. Dánsko, 6. Česká republika, 7. Švýcarsko, 8. Slovensko, 9. Finsko, 10. Lotyšsko.
Výsledky našeho mužstva: Finsko 2:1, Švýcarsko 3:4 po prodloužení, Dánsko 2:3 po prodloužení, Švédsko 2:5, Kanada 3:5.
Česká republika: Jakub Škarek, Daniel Vladař, Petr Kváča - Filip Hronek (2 góly), Daniel Krenželok (1), Jakub Zbořil, Ondřej Vála, František Hrdinka, Petr Kalina, Vojtěch Budík, David Kvasnička - Filip Chlapík (2), Michael Špaček (1), David Kaše (2), Tomáš Šoustal (1), Radek Koblížek (1), Šimon Stránský (1), Lukáš Jašek, Daniel Kurovský, Adam Musil, Martin Nečas, Kristián Reichel, Filip Suchý. Trenéři: Jakub Petr, Jiří Dopita a Petr Svoboda.

XXXXII. ročník - 2018 (USA - Buffalo)

Pořadí: skupina A - 1. Kanada 21:6 10 bodů, 2. USA 20:10 8, 3. Finsko 15:12 6, 4. Slovensko 10:16 6, 5. Dánsko 2:26 0, skupina B: 1. Švédsko 20:77 11, 2. Česká republika 18:15 9, 3. Rusko 18:13 7, 4. Švýcarsko 10:20 3, 5. Bělorusko 10:20 0. O udržení: Dánsko - Bělorusko 5:4 a 3:2 sn. Play off - čtvrtfinále: Česká republika - Finsko 4:3 sn, Kanada - Švýcarsko 8:2, Švédsko - Slovensko 3:2, USA - Rusko 4:2. Semifinále: Švédsko - USA 4:2, Kanada - Česká republika 7:2. O 3. místo: Česká republika - USA 3:9. Finále: Kanada - Švédsko 3:1. Konečné pořadí: 1. Kanada, 2. Švédsko, 3. USA, 4. Česká republika, 5. Rusko, 6. Finsko, 7. Slovensko, 8. Švýcarsko, 9. Dánsko, 10. Bělorusko.
Výsledky našeho mužstva: Rusko 5:4, Švédsko 1:3, Bělorusko 6:5, Švýcarsko 6:3, Finsko 4:3 sn, Kanada 2:7, USA 3:9.
Česká republika: Josef Kořenář, Jakub Škarek, Milan Klouček - Libor Hájek (1 gól), Vojtěch Budík, Jakub Galvas, Filip Král (1), Ondřej Vála, Radim Šalda, František Hrdinka - Filip Zadina (7), Martin Nečas (3), Martin Kaut (3), Filip Chytil (2), Radovan Pavlík (3), Daniel Kurovský (2), Jakub Lauko (1), Kristián Reichel (3), Ostap Safin (1), Marek Zachar (1), Kryštof Hrabík, Albert Michnáč, Petr Kodýtek. Trenéři: Filip Pešán, Rostislav Vlach a Miroslav Přerost.

XXXIII. ročník - 2019 (Kanada - Vancouver, Victoria)

Pořadí: skupina A - 1. Rusko 15:6 12 bodů, 2. Kanada 23:5 9, 3. Česká republika 8:8 5, 4. Švýcarsko 11:12 4, 5. Dánsko 0:26 0, skupina B: 1. Švédsko 16:8 11, 2. USA 18:9 10, 3. Finsko 12:7 6, 4. Slovensko 15:14 3, 5. Kazachstán 5:28 0. O udržení: Dánsko - Kazachstán 3:4 a 0:4. Play off - čtvrtfinále: Rusko - Slovensko 8:3, USA - Česká republika 3:1, Švýcarsko - Švédsko 2:0, Kanada - Finsko 1:2 po prodloužení. Semifinále: Rusko - USA 1:2, Švýcarsko - Finsko 1:3. O 3. místo: Rusko - Švýcarsko 5:2. Finále: Finsko - USA 3:2.
Výsledky našeho mužstva: Švýcarsko 2:1 po prodloužení, Rusko 1:2, Kanada 1:5, Dánsko 4:0, USA 1:3.
Česká republika: Lukáš Dostál, Jakub Škarek, Jiří Patera - David Kvasnička (1 gól), Filip Král (1), Daniel Bukač, Jakub Galvas, Radim Šalda, Michael Gaspar, Dalimil Mikyska - Martin Kaut (3), Martin Nečas (1), Filip Zadina, Jáchym Kondelík (1), Jakub Lauko (1), Jan Jeník, Ondřej Machala (1), Kryštof Hrabík, Karel Pláček, Jan Kern, Jakub Pour, Jan Hladonik, Matěj Pekař. Trenéři: Václav Varaďa, Aleš Krátoška a Patrik Eliáš.

XXXIV. ročník - 2020 (Česká republika, Ostrava a Třinec)

Pořadí: skupina A - 1. Švédsko 20:8 11 bodů, 2. Švýcarsko 19:12 9, 3. Finsko 19:10 7, 4. Slovensko 8:22 3, 5. Kazachstán 7:21 0, skupina B: 1. Kanada 17:13 9, 2. USA 17:13 8, 3. Rusko 16:8 6, 4. Česká republika 12:18 4, 5. Německo 9:19 3. O udržení: Německo - Kazachstán 4:0, 1:4 a 6:0, Kazachstán sestoupil. Play off - čtvrtfinále: Švédsko - Česká republika 5:0, Švýcarsko - Rusko 1:3, Kanada - Slovensko 6:1, USA - Finsko 0:1. Semifinále: Švédsko - Rusko 4:5 po prodloužení, Kanada - Finsko 5:0. O 3. místo: Švédsko - Finsko 3:2. Finále: Rusko - Kanada 3:4.
Výsledky našeho mužstva: Rusko 4:3, Německo 3:4, USA 3:4 po prodloužení, Kanada 2:7, Švédsko 0:5.
Česká republika: Lukáš Dostál, Lukáš Pařík, Nick Malík – Libor Zábranský (4 góly), Šimon Kubíček (1), Martin Hugo Haš (1), Karel Klikorka, Radek Kučeřík, Tomáš Dajčar – Michal Teplý, Jan Jeník (2), Jan Myšák (1), Jakub Lauko, Vojtěch Střondala (1), Matěj Blümel (1), Petr Čajka (1), Matěj Pekař, Jaromír Pytlík, Jan Šír, Karel Plášek, Adam Raška, Ondřej Pavel, Otakar Šik. Trenéři: Václav Varaďa, Aleš Krátoška a Patrik Eliáš.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz