Drtiči, Draci a teď Bobři. Romančík se ve druhé lize znovu stěhuje

Foto: dracisumperk.cz

Vedení druholigového Valašského Meziříčí intenzivně pracuje na posílení kádru, první akvizicí je slovenský útočník Michal Romančík. Bobři o tom informovali na svých webových stránkách.

HokejkaSHOPvanoce

„Jednáme s několika hráči, kteří mají buď zkušenosti z první ligy, nebo se jedná o špičkové druholigové hokejisty,“ uvedl nedávno sportovní manažer Petr Dvořák s tím, že pokud vše klapne, mohou se fanoušci valašského klubu opravdu na co těšit.

Valašské Meziříčí vyhlíží posily, jedná se zajímavými hráči »

První avizovanou posilou je slovenský střelec Michal Romančík, který má zkušenosti také s nejvyšší soutěží v barvách mateřské Skalice. U našich východních sousedů hrál až do konce sezony 2016/17, kdy se v Česku rozhodl vyzkoušet druhou ligu.

„Věříme, že v něm najdeme kvalitního útočníka s citem pro góly.“

Šestadvacetiletý útočník zamířil do Hodonína, kde se ve 37 utkáních zaskvěl 35 body za 16 branek a 19 nahrávek. Od Drtičů zamířil k Drakům, v uplynulém ročníku v dresu Šumperka odehrál i s play off 47 zápasů a nasbíral v nich 27 bodů (11+16).

Rýsují se favorité. TOP 4 adepti na postup do Chance ligy »

Nyní jej čeká třetí druholigová sezona ve třetím klubu. „Jsem moc rád, že se nám povedlo s Michalem dohodnout. Věříme, že v něm najdeme kvalitního útočníka s citem pro góly,“ říká Dvořák na adresu posily, od níž si slibuje výrazné posílení útoku.

Aktuální soupiska HC Bobři Valašské Meziříčí

Brankář:
Jiří Slovák.

Obránci:
Stanislav Báchor, Vojtěch Baroš, Tomáš Holiš, Libor Kamas, Miroslav Mikel, Jiří Weintritt.

Útočníci:
Tomáš Andris, Tomáš Brunec (zraněný), Patrik Dalajka, Josef Daněk, Petr Dvořák, Šimon Kuchařík, Ondřej Martiník, Daniel Paťava (zraněný), David Peška, Jakub Pořický (zraněný), Michal Romančík, Petr Seidler, Marek Smrčka (zkouška), Rostislav Vaněk.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz