Drastické opatření! Klub musel kvůli koronaviru všechny propustit

Foto: Facebook Valerenga Hockey

18. března 12:44

Adam Bagar

Norský klub Valerenga Oslo se kvůli koronaviru rozhodl propustit všechny své hráče a také zaměstnance, účastník tamní nejvyšší soutěže o tom informoval na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

„Bohužel jsme se v této složité situaci museli uchýlit k drastickým opatřením, a proto jsme propustili všechny naše hráče a zaměstnance," hlásí zástupci šestadvacetinásobného norského šampióna, jenž přišel o příjmy.

V aktuální sezoně skončila Valerenga po základní části na třetím místě a ve čtvrtfinále play off se měla postavit Sarpsborgu. Vedení tamní Get-ligaen ale 12. března reagovalo na pandemii koronaviru a soutěž předčasně odpískalo.

„Chtěli bychom za skončenou sezonu poděkovat všem našim fanouškům. Bohužel jsme ji nedokončili, ale měli jsme ji dobrou a cítili jsme, že v play off bychom to mohli dotáhnout daleko," tvrdí celek z norské metropole.

„I když jsme teď v těžkém období, doufáme, že spolu v příští sezoně znovu zažijeme nové inspirativní momenty. Teď je důležité, abyste se o sebe starali, protože zdraví je na prvním místě," vzkazuje Valerenga fanouškům.

Jak si stojí norská liga v návštěvnosti?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz